Autor Wątek: Inni wy czyli jacy jesteście po Lekarstwach  (Przeczytany 2593 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dekiell

• Użytkownik
  • **
Inni wy czyli jacy jesteście po Lekarstwach
« dnia: Sierpień 06, 2012, 11:41:22 »
W tym temacie chcę się dowiedzieć jak wam mija dzień po lekarstwach, jak czujecie się teraz w towarzystwie czy jest inaczej lepiej?

chwila

• Gość
Odp: Inni wy czyli jacy jesteście po Lekarstwach
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2012, 12:28:26 »
To zależy o jaki efekt Ci chodzi.
Pewnie u każdego może być inaczej ale "tabletka rozwiązująca wszystkie problemy"  to to nie jest.

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2012, 13:06:13 »
Ja raczej jestem sobą po lekarstwach, poniewaz z natury psychicznej jestem osobą spokojną ale i pogodną i żartobliwą, a z natury biochemicznej osobą z lękami i smutkiem, moje leki tzn. takie ktore są efektywne na mój organizm to krople ziołowe, bo tylko w nich moge wymieszać substancje sedatywne z przeciw depresyjnymi. Wiadomo po krolach czuję się super ale nie można tak też w nieskończoność, trzeba robić przerwy i detoksy. Akórat alkohol zawarty w kroplach powoduje obumieranie czerwonych cialek krwi (niedożywienie narządów i komórek) oraz odkładanie się tłuszczu oraz alkoholu w tłuszczu, po bardzo długim czasie prowadzi to hiperholesterolemii (czyli odkładania tłuszczu w narządach jak serce, żyłach) oraz może powodować zapalenie woreczka żółciowego. I to są skutki uboczne ziółek, żeby im przeciwdziałać należy najmniej dwa dni w tygodniu + tydzień w miesiącu + miesiąc w roku podawać napary lub tabletki z ziela karczocha + ziele ostropestu.
A co dopiero taka np. Paroksetyna, czy Xanax. Ja tam sobie wkręcam sam że jest ekstra i staram sie aptzrec na świat w sposób kiedy mie się on naprawdę podobał, i jakoś mi idzie ten detoks miesięczny i powiem szczeże, że rozważam jego pzredłuzenie :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2012, 13:14:41 wysłana przez Thomas2 »

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 06, 2012, 13:47:04 »
Jeżeli chodzi o to co biorę na co dzień - paroksetynę - to jestem po niej odważniejszy, bardziej asertywny, życiowy, bardziej optymistyczny, ale też chyba troszkę bardziej leniwy. Tylko tyle i aż tyle.

Offline dekiell

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 06, 2012, 15:31:35 »
czyli jest duża zmiana po tabletkach, a chodzi mi ogólnie jak w towarzystwie jest u was po tabletkach, bo normalnie nie biorąc ich i iść gdzieś na imprezę czy coś to jest naprawdę katastrofa, czyli taka KAPA (kapienie) zamiast gadać w towarzystwie i poznawać kogoś to taki ciągle spłoszony, i dziwny siedzę ... Wiecie chyba jak to jest bo kiedyś też dojrzewaliście z podświadomością że jest coś nie tak z waszym psychicznym zdrowiem (" u mnie już " 20stka) i czas najwyższy coś w tym kierunku robić...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2012, 15:34:26 wysłana przez dekiell »

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 06, 2012, 16:14:21 »
Cytat: dekiell
czyli jest duża zmiana po tabletkach

Duża nie, ale zmiana jest.