Autor Wątek: Projekt Grażyna Żarko  (Przeczytany 1656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nika

• V.I.P
Projekt Grażyna Żarko
« dnia: Sierpień 07, 2012, 22:52:47 »
Jak zwykle ostatnia się dowiedziałam, że coś takiego w ogóle miało miejsce ;D
Jakiś miesiąc temu przez przypadek włączyła mi się ta pani na you tube ale szybką ją wyłączyłam bo z zasady pierdół nie słucham/ nie czytam etc. A teraz czytam o tym, że to był eksperyment.
No i obnażył żałosną prawdę o tym jak łatwo internautę zmanipulować i co taki zmanipulowany internauta potem potrafi napisać w sieci  <oczami2>

A Wy co o tym myślicie? Daliście się nabrać?
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
Odp: Projekt Grażyna Żarko
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2012, 22:56:29 »
Bo mnie nie odwiedzasz w pokoju  <chlip>

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2012, 22:58:34 »
Bo z zasady pierdół nie czytam ;D
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Sowa

• zgubiona
  • Kreatywna
  • Miejsce pobytu: Sląsk - trochę dolny, trochę górny
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 07, 2012, 23:03:00 »
no ja się dałam nabrać <oczami2>
czy to że nie potrafię poprawnie pisać po polsku oznacza, że jestem gorszym człowiekiem?

Offline aftermemothis

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 10, 2012, 21:50:47 »
No więc tak... W kwietniu zobaczyłem film z jakąś "babą" która krzyczała coś o "absolutnym braku kultury" i krytykowała Baśkę, której jakoś sympatią nie darzę. Polecała "kulturalne i bez przekleństw" seriale takie jak Matura to bzdura czy Niekryty Krytyk (bez przekleństw? taaa....). Dosyć szybko zwietrzyłem szwindel, gdyż zauważyłem, że Baśka i Grażyna Żarko są w komitywie i sprawę zlałem grubo. Moje podejrzenia sprawdziły się.

Eksperyment dobitnie pokazał jaki mamy poziom dyskusji internetowej. Jestem w sieci krótko, bo od 4 lat i zauważam, że jest niestety coraz gorzej. Niekryty powoli mnie nudzi a runu na Rocka i podobne gwiazdy sieci nie ogarniam. Jeśli już coś oglądam ze znanych serii to Maturę i Piątek:The Series. A więc jednak po części rację ma nielubiany rząd mówiąc, że niektórym trzeba odciąć internet. Ja bym odciął gimbusom. A to dlatego, że taka gimbaza nie dosyć że spami Minecraftem a dawniej Tibią oraz kompromitowała ideę protestów przeciwko ACTA. Chciałem iść na wielotysięczną demonstrację przeciwko ACTA ale nie mogłem. Zobaczyłem później zdjęcia w telewizji i internecie. Średnia wieku - 14 lat, wśród manifestantów wielu chłopców w wieku późnopodstawówkowo-wczesnogimnazjalnym. Na transparentach screeny kotów, "CO JA PACZAM?", "Stfierdzam ACTA bo odcięli", Puchałke, zgonełe Prosiałkełe, Trololo i zbliżone klimaty.