Autor Wątek: są tu ci którzy się nie leczą błędnego koła (fobi)  (Przeczytany 2686 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dekiell

• Użytkownik
  • **
są tu ci którzy się nie leczą błędnego koła (fobi)
« dnia: Wrzesień 01, 2012, 21:27:39 »
od kąd dowiedziałem się że mnie dopadła fobia ,tak jak by wszedłem w trans widzenia świata w wieku 20 lat poznaję  jak to wygląda być człowiekiem fobikiem. Czyli zero mobilizacji,chęci, jakieś swoje lęki które są widoczne na przykład tym że rzadko kiedy wychodzę z domu jak wychodzę to z musu a nie z przyjemności, w pracy mam mało kolegów bo w ogóle nie umiem z nimi kontaktu nabrać.... rozpierdala mnie to !
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2012, 10:47:30 wysłana przez dekiell »

Offline dekiell

• Użytkownik
  • **
Odp: są tu ci którzy się nie leczą błędnego koła (fobi)
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2012, 01:56:29 »
nie ma ej no ku*** !!! ???

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2012, 02:50:19 »
Nierozumiem odstawiłeś leki żeby poczuć się fobikiem a teraz nażekasz <hahaha> tak Cię zrozumiałem  :P

Offline dekiell

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2012, 10:08:20 »
nie, w ogóle nie brałem leków tylko dłuższy czas patrzyłem co się ze mną dzieje, chciałem się dowiedzieć czy sam sobie poradzę z tym czymś, może nie miałem też odwagi wybrać się do lekarza ... i Ciągle jej nie mam  :(

Offline magneto

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Śląsk
  • Fobia jest ulotna
    • Fobia społeczna
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 02, 2012, 10:13:39 »
dekiell ta wypowiedź Twoja jest bardzo chaotyczna  ;). Ja, nie wiem jak inni ale ja doskonale Cię rozumiem, bo sam przez to przechodziłem i na  pewno jest tu wielu którzy też tak jak Ty mieli lub mają. Musisz podejść do tego z dystansem, na luzie. Zrobiłeś już wielki krok, bo masz pracę, nie uciekasz od ludzi i to jest najważniejsze dla Ciebie obecnie. Pamiętaj, aby tak trzymać. W pracy z ludźmi są dobre momenty i złe, te złe momenty na pewno miną i jeszcze się będziesz śmiał z tego.
Co do odłożenia leków, być może zrobiłeś to za wcześnie i lęk powrócił. Tylko możemy się domyślać. Ważne abyś był pod opieką jakiegoś specjalisty- oczywiście psychologa  ;).
ekasa --> strona o zarabianiu w internecie
Zbiór książek --> drukowane książki, e-booki i audiobooki
Fobia społeczna --> strona dla nieśmiałych i lękliwych społecznie

Offline Malcontenta

• Ciągle walcząca....
  • Miss Lata 2013
  • Miejsce pobytu: Kielce
  • Si je n’ai rien de toi À quoi sert d’être moi?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 02, 2012, 10:38:10 »
ja sie nie lecze , no ale ja nie mam fobii, ja tu jestem raczej z przyjemnosci.....no czasem za bardzo jestem zazdrosna - oto moja fobia
Rzeczy niemożliwe załatwiam od reki , na cud trzeba poczekac 7 dni

Offline dekiell

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 02, 2012, 10:44:00 »
bo od paru dni czuję się jak wiatr  <chlip> samotny wiatr wiejący z zachodu  <chlip> chodzi o to że ja leków nie brałem w ogóle, ciągle sam z fobią w głowie na przeciw temu co jest przede mną xD dobrze że jest tu ktoś kto mnie zrozumiał po części ... :) miałem takie chwile w swoim życiu gdzie zaczęło się od Bulów żołądka,podcinaniu stop, a gwałtownym biciem serca, teraz tak już zaakceptowałem swoje myśli i sam siebie że już tego nie mam od roku prawie, także plus jest, ale co z tego jak nie mam żadnej zajawki na kontakty z ludźmi po prostu albo tego nie umiem albo mnie te wcześniejsze ataki tak wyciszyły że po prostu zamilkłem  <vv>

Posty połaczone: Wrzesień 02, 2012, 11:56:33
ja sie nie lecze , no ale ja nie mam fobii, ja tu jestem raczej z przyjemnosci.....no czasem za bardzo jestem zazdrosna - oto moja fobia
skoro tu jesteś to znaczy że jesteś zarażona tą chorobą, podobnie do mnie ja też nie biorę leków
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2012, 11:56:33 wysłana przez andyvdm, Powód: Połączono podwójny post »

Offline Supa

• Mister Całokształtu 2013
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 02, 2012, 10:46:14 »
.no czasem za bardzo jestem zazdrosna - oto moja fobia

fobia to strach.

Offline Zaburzony_psychicznie

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Mazowieckie
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 02, 2012, 12:25:11 »
dekiell. Nie jesteś sam. Bardzo chaotyczny post, pewnie odwzorouje Twój stan wewnętrzny. Walczysz. . . w jaki sposób walczysz? Nie robiąc sobie krzywdy?

Offline Thomas2

• Mityczny użytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 02, 2012, 12:31:21 »
Kochanienki sam sobie z tym nie poradzisz, przewlekłe stany ściskania żył i przyspieszone bicie serca kończą się źle.
Pozatym nie musisz iść do lekarza możesz użyć mieszanki ziołowej w podpisie pod wiadomością. Wprowadzą one pewną stałą w oddziaływaniu na neuroprzekaźniki, paroletnie stosowanie takich mieszanek powoduje że organizm się wyucza, w komórkach powstaje nawyk określonego wydzielania neuroprzekaźników.

Offline dekiell

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 02, 2012, 13:25:43 »
dekiell. Nie jesteś sam. Bardzo chaotyczny post, pewnie odwzorouje Twój stan wewnętrzny. Walczysz. . . w jaki sposób walczysz? Nie robiąc sobie krzywdy?
jaką krzywdę mogę sobie zrobić skoro zostałem już skrzywdzony dostałem FOBIĘ od BOGA  <nihil> ( nie można tak mówić, ptfu, raczej to moje młodzieńcze lata i sposób postrzegania świata oraz rodzina która miała problemy i ma do dziś . . . ale ok to nie ważne ) ej chyba to krzywdzę siebie tym że nie idę po lekarstwa i tym że nie chodzę na terapie nie tak?

Posty połaczone: Wrzesień 02, 2012, 14:01:16
Kochanienki sam sobie z tym nie poradzisz, przewlekłe stany ściskania żył i przyspieszone bicie serca kończą się źle.
Pozatym nie musisz iść do lekarza możesz użyć mieszanki ziołowej w podpisie pod wiadomością. Wprowadzą one pewną stałą w oddziaływaniu na neuroprzekaźniki, paroletnie stosowanie takich mieszanek powoduje że organizm się wyucza, w komórkach powstaje nawyk określonego wydzielania neuroprzekaźników.
przewlekłe stany ściskania żył i przyspieszone bicie serca kończą się źle. to coś trwało jakieś kilka miesięcy może i około roku, ale już zieniłem tryby i inaczej trochę myślę bardziej pozytywnie, oswoiłem się może z tym co mi przyszło (STRACH) oraz jej czynnikami  . . . Pozatym nie musisz iść do lekarza możesz użyć mieszanki ziołowej w podpisie pod wiadomością i chyba pasuje tak zrobić i poczuć się jeszcze inaczej . . . ! : )

Posty połaczone: Wrzesień 02, 2012, 14:01:21
http://allegro.pl/listing.php/search?string=korzen+arktyczny&category=0&sg=0 styknie to czy muszę kupić wszystko tzn :
Liść Melisy 0,5 grama
Korzen Kozłka 1 gram
Korzeń Arcydzięgla 0,5 grama
Kwiatostan Głogu 1 gram
Kwiatostan Lawendy 0,5 grama
Szyszki Chmielu 0,5 grama
Ziele Dziurawca 1 gram
Ziele Owsa 1 gram
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2012, 14:01:21 wysłana przez Obcy, Powód: Połączono podwójny post »

Offline Thomas2

• Mityczny użytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 27, 2012, 18:45:24 »
Raczej wszystko to jest tak skomponowane że serce pracuje miarowo i wydajnie, mijają arytmie i łagodnieją reakcje na stres, naczynia krwionośne się rozkurczają, człowiek odzyskuje spokój i radość, efekty poczujesz pierwszego dnia jeśli chodzi o serce, z tym że np. poszczególne zioła odpowiadają za różne efekty, dlatego ich tam aż tyle np. waleriana naturalnie dostarcza substancji z ktorych organizm buduje związki których obecność odpowiada za spokój, dziurawiec i korzen arktyczny korzystnie wpływają na obniżony nastrój i depresję, melisa rozkurcza naczynia krwionośne, owoc glogu wyrównuje pracę serca i ciśnienie, ziele owsa uzupełnia niedobory witaminowo mineralne w diecie itd, itd. dlatego nie na darmo aż tyle ziół w tej mieszance  ^^
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2012, 18:50:20 wysłana przez Thomas2 »

rastamoni

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 26, 2012, 01:52:15 »
ja mam fobię ale nie leczę się jakby to powiedzieć systematycznie.. puki co zapisałam się tak po raz pierwszy na poważnie do lekarza z zamiarem   poprowadzenia tego dalej :)