Autor Wątek: Myśli samobójcze  (Przeczytany 83303 razy)

Online Ragnar

• Ekspert
Odp: Myśli samobójcze
« Odpowiedź #705 dnia: Styczeń 12, 2018, 21:56:24 »
Od paru dni nie mam takich myśli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i powoli myślę o życiu,żółwim tempem ale jednak ;-D

Offline SuperNick

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #706 dnia: Styczeń 12, 2018, 22:28:21 »
Świetne wieści, @Ragnar :) podzieliłbyś się trochę dobrym nastrojem :P
If we gonna kill each other, how we gonna live forever?
If we gonna live forever, how we gonna kill each other?

Online Ragnar

• Ekspert
« Odpowiedź #707 dnia: Styczeń 12, 2018, 23:05:57 »
Świetne wieści, @Ragnar :) podzieliłbyś się trochę dobrym nastrojem :P

aż tak świetnie nie jest ale myślę pozytywnie @SuperNick ,ostatnio trochę świeżości nabrałem poprzez sport a zwłaszcza biegi i taka godzina biegu troche pomaga i odświeża umysł. :)

Offline Regis

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #708 dnia: Styczeń 14, 2018, 10:33:18 »
        Noworoczne wertepy ambicjonalne, zresztą jak co roku, grzecznie wkładam głowę w gilotynę upływającego czasu, jestem starszy a wokół "bez zmian", można godzinami się nakręcać i rozważać. Nie jestem zdziwiony że depresja puka myślami samobójczymi do moich drzwi.
   Stało się, jedyne co mogę zrobić to być w ruchu, stagnacja jest zbyt niebezpieczna.
Odkryłem saunę fińską polezę i wypocę głupoty. Takimi małymi rzeczami rozchodzę ten stan, od czegoś trzeba zacząć.

Offline Aune

• Ekspert
« Odpowiedź #709 dnia: Styczeń 19, 2018, 22:43:22 »
Pojawiły się wczoraj przez chwilę....

Offline krzywik

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Kraków
  • Schizoid
« Odpowiedź #710 dnia: Luty 04, 2018, 17:43:07 »
Miewam czasami, szczególnie w takim okresie zimowym, krótkie dni, mało słońca, jestem uzależniony od tej naszej gwiazdy. Czekam z utęsknieniem na wiosnę, wyciągnę z garażu skuter i pomknę przed siebie, zostawiając w tyle, te czarne myśli. Mieszkam w wieżowcu, na 10 piętrze, więc łatwo jest skończyć ze sobą.
Krakowski schizoid

Offline trash

• Profesor
« Odpowiedź #711 dnia: Luty 12, 2018, 17:15:19 »
Każdego dnia, wielokrotnie i uporczywie. Z tym, że nie towarzyszą im puki co jakieś silne impulsy - typu wyjść z domu i wyprowadzić sznurek na spacer. Raczej takie natrętne myśli o przeszłości (i tej bardzo bliskiej i tej odległej) o tym ze przez te wszystkie lata prawie wszystko szło nie tak, że wstydzę się i nienawidzę siebie, strach o "przyszłość" która jawi się bardzo niepewnie i bardzo niekorzystnie pod niemalże każdym względem. Wstyd, zażenowanie, strach, poczucie totalnego bezsensu,wielokrotne przeżywanie wielu nawet banalnych zdarzeń jako totalnej kompromitacji, poczucie braku celowości podejmowania jakikolwiek pozytywnych działań, subiektywne poczucie, że skoro tak dużo jest do naprawienia to nie opłaca się naprawiać, chęć zniknięcia, zakończenia tego bezsensu. Coraz silniejsze przekonanie o swoim 'wybrakowaniu' itd ... Wkurwia mnie, że te myśli same się zapętlają, zatruwają ciszę.  <jabol2>

Offline Michal90

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #712 dnia: Luty 21, 2018, 19:17:32 »
Miewam czasami, szczególnie w takim okresie zimowym, krótkie dni, mało słońca, jestem uzależniony od tej naszej gwiazdy. Czekam z utęsknieniem na wiosnę, wyciągnę z garażu skuter i pomknę przed siebie, zostawiając w tyle, te czarne myśli. Mieszkam w wieżowcu, na 10 piętrze, więc łatwo jest skończyć ze sobą.

Mam dokładnie tak jeśli chodzi o brak słońca, tylko że ja będę na rowerze jeździł.

Offline Człek

• O rety
  • Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Kosmos
« Odpowiedź #713 dnia: Luty 22, 2018, 00:43:46 »
Miewałem kiedyś często takowe myśli, przez co trafiłem prawie na samo dno. Później zaczęło mi się lepiej powodzić to i myśli minęły. Wydaje mi się, że jeśli miałbym się targnąć na swoje życie to zabrałbym kogoś ze sobą, kogoś kto na to zasłużył, żebym nie czuł się samotnie w drodze do piekła. ;)
Już się nie troskam o żaden z upadających dni, gdy wiem, że wszystkie upadną.

Offline Aune

• Ekspert
« Odpowiedź #714 dnia: Marzec 03, 2018, 20:01:11 »
Nagłe pogorszenie nastroju z pewnej przyczyny,utraciłam sens wszystkiego. Mam ochotę zniknąć raz na zawsze,mam doła i mam nadzieje że ten stan nie potrwa długo...chce mi się płakać ale ja już nie potrafię...

Online Ragnar

• Ekspert
« Odpowiedź #715 dnia: Marzec 03, 2018, 20:02:23 »
Nagłe pogorszenie nastroju z pewnej przyczyny,utraciłam sens wszystkiego. Mam ochotę zniknąć raz na zawsze,mam doła i mam nadzieje że ten stan nie potrwa długo...chce mi się płakać ale ja już nie potrafię...

<glaszcze> <glaszcze>
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2018, 22:23:43 wysłana przez fobka »

Offline Aune

• Ekspert
« Odpowiedź #716 dnia: Marzec 06, 2018, 16:20:01 »
Miałam głupie myśli,dobrze że to tylko myśli a nie czyny.

Offline fobka

• Zasłużona dla forum
« Odpowiedź #717 dnia: Marzec 13, 2018, 12:11:57 »
Depczą mi mózg coraz bardziej. Już nawet nie chce mi się udawać, że jest inaczej.

Offline Mycha

• Kolorek mycha
  • Miejsce pobytu: Myszowo
« Odpowiedź #718 dnia: Marzec 13, 2018, 18:11:59 »
@fobka  nie daj się .
"Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru
Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu
Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką
Jak śmierć kamienna bryła
Jak wyrok naw prostokąt ...."

Offline Grotek

• Moderator Globalny
« Odpowiedź #719 dnia: Marzec 13, 2018, 18:22:35 »
Depczą mi mózg coraz bardziej. Już nawet nie chce mi się udawać, że jest inaczej.
<przytul> <przytul> <przytul>