Autor Wątek: dyskoteka szkolna....  (Przeczytany 4931 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rev

• Aktywny użytkownik
dyskoteka szkolna....
« dnia: Listopad 11, 2012, 21:47:22 »
mam taki problem w szkole mam dyskoteke i nie wiem czy pójsc ....
bo nie mam zabradzo z kims isc a sama sie wstydze a poza tym nawet lepiej sie czuje jak jest za mne kolezanka niz mialabym pojsc sama ale ostatnio sprawy sie pokomplikowały....i nie wiem czy ma ochote ze mna przyjsc

niby na 1 dyskotece w 1 gim byłam sama i prosilam chłopakow do tanca ale teraz sie boje co o mnie powiedza inni :(
i czy tak wogule bedzie chcial choc 1 chłopak ze mna zatanczyc....

jesli macie taki sam problem jak ja lub przeszliscie podobny pomozcie????

Offline nika

• V.I.P
Odp: dyskoteka szkolna....
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2012, 21:53:45 »
lepiej sie czuje jak jest za mne kolezanka niz mialabym pojsc sama ale ostatnio sprawy sie pokomplikowały....i nie wiem czy ma ochote ze mna przyjsc

Pogadaj z koleżanką  <nihil>
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline trash

• Profesor
  • ✝ D△RK ✠ KICZ ✝
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 11, 2012, 22:08:23 »
Widać, że masz chęć się wybrać więc chyba warto spróbować. Uniki są co prawda wygodne, ale bardzo łatwo wchodzą w krew ... potem człowiek i tak pluje sobie w brodę. Lepiej chyba nie iść po najmniejszej linii oporu i nie wyrabiać w sobie takiego nawyku, bo potem jedynym i uniwersalnym rozwiązaniem jest unik ^^ . Nyykaa ma rację  <nihil> pogadaj z koleżanką, a jeśli nic z tego nie wyjdzie to może spróbuj "podczepić się" pod jakieś towarzystwo, które będzie Ci odpowiadało.

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 12, 2012, 00:25:37 »
Trash radzący gimnazialistce - bezcenne :D

Offline trash

• Profesor
  • ✝ D△RK ✠ KICZ ✝
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2012, 09:35:08 »
.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2012, 09:45:23 wysłana przez trash »

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 12, 2012, 09:43:45 »
Chodziło mi raczej o to, że jesteś osobą otwarcie głoszącą kapitulacje, defetyzm i samobuja jako sposób na "rzycie", więc udzielenie przez Ciebie jakiejś konstruktywnej rady osobie młodszej wydało mi się wyjątkowo ironiczne :D

Lśnienie23

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 12, 2012, 13:05:20 »
Chodziło mi raczej o to, że jesteś osobą otwarcie głoszącą kapitulacje, defetyzm i samobuja jako sposób na "rzycie", więc udzielenie przez Ciebie jakiejś konstruktywnej rady osobie młodszej wydało mi się wyjątkowo ironiczne :D
Trash na prezydenta Gulczas na premiera :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2012, 13:31:38 wysłana przez Lśnienie23 »

triste

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 24, 2012, 23:36:54 »
...gdyby ludzie mieli tylko takie problemy... <ei29nuda>  ;D

alutka15 ja podobnych dylematów co prawda nie miałem, bo zawsze jak ognia unikałem dyskotek szkolnych, ale jeśli poprzednie dostarczały Ci fajnej zabawy i nie miałaś problemu z "wyhaczeniem" kogoś do tańca, to nie za bardzo rozumiem w czym jest problem :D Chyba, że chodzi o to, że chcesz koniecznie iść z koleżanką? ;) Myślę, że nawet gdybyś poszła sama, nic by Ci się nie stało. Jeśli masz dobre relacje z pozostałymi, to towarzystwo najlepszej kumpeli nie jest konieczne. Ale kolega miał rację, porozmawiaj z nią;)

Offline habibi

• Aktywny użytkownik
  • odwrotna strono rozpaczy...
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 18, 2013, 17:39:24 »
ile ja sobie rzeczy kupowalam na kazda dyskoteke szkolna. i NIGDY nie poszlam. ani razu.
Nie bójcie się tracić ludzi Was otaczających, Ci którym na Was zależy i tak nie odejdą.