Autor Wątek: Portale randkowe, randki internetowe  (Przeczytany 9687 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline saintan

• paranoia activity
  • Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
Odp: Portale randkowe, randki internetowe
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 09, 2018, 22:09:15 »
W internecie, owszem można znaleźć kogoś na poziomie, ale ....no właśnie, z moich doświadczeń wynika, że trzeba być przebojowym i "mieć gadane".
Tak to już w życiu bywa - nieśmiali i z urazem czerepu raczej 'nic nie wyrwą'.... :|

pozdrawiam
-saintan-

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 09, 2018, 23:41:18 »
Dziś znowu byłem na spotakniu, ale stes był spory, bo dziewczyna mi się podobała 
Byłeś na 4 spotkaniach, a spotkałeś się chociaż 2 razy z tą samą osobą ?

Offline Wspaniały

• Filmowiec.
  • Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Nie za fajne miasto.
  • Marzyciel...
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 10, 2018, 10:14:47 »
W internecie, owszem można znaleźć kogoś na poziomie, ale ....no właśnie, z moich doświadczeń wynika, że trzeba być przebojowym i "mieć gadane".
Tak to już w życiu bywa - nieśmiali i z urazem czerepu raczej 'nic nie wyrwą'.... :|
Wiesz co, to bywa różnie.
Ja też potrafię dużo rozmawiać, pożartować, potrafię dążyć do "ciekawej rozmowy", tylko to też zależy od drugiej strony.
Nawet jeśli ktoś się Tobą w sieci, na portalu randkowym zainteresuje, to nie ma pewności, że ktoś będzie się kierował szczerością.
Ludzie potrafią różne "bajki" opowiadać, wymyślać nieprawdziwe rzeczy, bo to lubią i szukają zabawy.
Ja miałem znajomości i kontakty nieszczere ze strony dziewczyn, które nie prowadziły do niczego.
Nie trzeba się dawać wykorzystywać komuś.
Marzenia są piękne, nawet jeśli się nie spełniają.

Offline zaq

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 11, 2018, 22:51:37 »
Dziś znowu byłem na spotakniu, ale stes był spory, bo dziewczyna mi się podobała 
Byłeś na 4 spotkaniach, a spotkałeś się chociaż 2 razy z tą samą osobą ?
Jeszcze nie, ale z dwoma dziewczynami szykuje mi się druga randka   ;-D w tym z jedną, która mi się podoba, więc trzymajta kciuka  <shy>
I don't care if it hurts, I wanna have control I want a perfect body I want a perfect soul

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 12, 2018, 13:42:11 »
Ja miałem znajomości i kontakty nieszczere ze strony dziewczyn, które nie prowadziły do niczego.
Dlaczego nie szukasz kolegów ?

Jeszcze nie, ale z dwoma dziewczynami szykuje mi się druga randka
One pewnie też nie umawiają się tylko z Tobą, a z wieloma innymi facetami. :/

Offline JOY OF SATAN

• SZATAN ROKU
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 12, 2018, 13:53:41 »

Jeszcze nie, ale z dwoma dziewczynami szykuje mi się druga randka

to jest dobry system... szybsza eliminacja i selekcja najlepszego kandydata :)
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline zaq

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 15, 2018, 12:35:59 »
I co w tym dziwnego? Czy powinienem wymagać od niej wyłączności już od wymiany pierwszej wiadomości na czacie? Gdybym tak robił, że pisząc do jednej dziewczyny, nie kontaktuję się z innymi to pewnie w ciągu roku spotkał bym się z maksymalnie trzema, bo żeby spotkać się z jedną, trzeba napisać do dwudziestu. A żeby z tych spotkań coś wyszło, to też pewnie trzeba się spotkać z kilkunastoma. Ja nie mam na to czasu, bo nie jestem już nastolatkiem...

Jak na razie dobiłem do 6 spotkań z 5 dziewczynami. Efekty mizerne :-/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2018, 12:38:12 wysłana przez zaq »
I don't care if it hurts, I wanna have control I want a perfect body I want a perfect soul

Offline SuperNick

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 16, 2018, 21:29:22 »
Jeszcze nie, ale z dwoma dziewczynami szykuje mi się druga randka   ;-D w tym z jedną, która mi się podoba, więc trzymajta kciuka  <shy>
Po co tracisz czas na tę, która ci się nie podoba? Zarówno czas swój jak  i tej dziewczyny zresztą.
If we gonna kill each other, how we gonna live forever?
If we gonna live forever, how we gonna kill each other?

Offline Michal90

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 16, 2018, 22:10:39 »
I co w tym dziwnego? Czy powinienem wymagać od niej wyłączności już od wymiany pierwszej wiadomości na czacie? Gdybym tak robił, że pisząc do jednej dziewczyny, nie kontaktuję się z innymi to pewnie w ciągu roku spotkał bym się z maksymalnie trzema, bo żeby spotkać się z jedną, trzeba napisać do dwudziestu. A żeby z tych spotkań coś wyszło, to też pewnie trzeba się spotkać z kilkunastoma. Ja nie mam na to czasu, bo nie jestem już nastolatkiem...

Jak na razie dobiłem do 6 spotkań z 5 dziewczynami. Efekty mizerne :-/

A od kiedy się z nimi spotykasz? Bo jak dla mnie to dobry wynik 6 spotkań z 5 dziewczynami, ja też mam konto na pewnym znanym portalu ale póki co to tylko kończy się na kilku wiadomościach, pewnie jak zobaczą mój ryj na foto to odechciewa im się dalszej konwersacji, w sumie to im się nie dziwię, eh jak to nie którzy robią że wcale nie są przystojni a nawet brzydsi ode mnie (co jest rzadkością) i mają fajne piękne i zgrabne kobiety, chyba się tego już nie dowiem.

Offline Dzika

• Ekspert
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 16, 2018, 22:52:12 »
eh jak to nie którzy robią że wcale nie są przystojni a nawet brzydsi ode mnie (co jest rzadkością) i mają fajne piękne i zgrabne kobiety, chyba się tego już nie dowiem.
Nic nie muszą robić, po prostu mają fajne, ciekawe wnętrze przez co w oczach danej kobiety są również piękni zewnętrznie.

Offline Wspaniały

• Filmowiec.
  • Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Nie za fajne miasto.
  • Marzyciel...
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 17, 2018, 14:45:36 »
Ja się kiedyś często bawiłem w takie znajomości wirtualne, na czatach, na różnych portalach z dziewczynami i nawet samo pisanie wiadomości, bez niczego więcej, trochę mnie cieszyło, ale to minęło.
Wiadomo, różnie bywało, czasami pisanie z jakąś dziewczyną, rozmowa telefoniczna była ciekawa, było o czym pogadać, a czasami nie było warto pisać i dyskutować bezsensownie, więc kończyłem takie pisanie.

Z czasem zaczęło mnie nudzić to, że gdy miałem kontakty z dziewczynami, padały jakieś deklaracje o realnej znajomości, o spotkaniach, nawet jeżeli ciekawie się rozmawiało, bo potem i tak było zniechęcenie, nikt już się nie starał, o ile w ogóle o to, by przenieść znajomość do rzeczywistości.
Jeśli DEKLARACJE są tylko słowami, za którymi nie ma żadnych działań albo obiecywanie, zapewnianie kogoś o bliskiej i realnej znajomości, z której nie wychodzi nic, to jest bez sensu o tym rozmawiać i robić siebie w konia.
Często tak jest, ale nie znam statystyk, że mając jakieś kontakty z czatów i portali, tylko przez jakiś czas się z kimś rozmawia, a potem już pisanie się kończy i rozmowa tez, bo komuś się znudziło i dla kogoś była to tylko "dobra zabawa".
Dlatego, bardzo wiele osób, jak nie większość, na czatach i różnego rodzaju portalach, takie "kontakty" traktuje jedynie, jako: rozrywkę i nic więcej.
Miałem nie dawno, wydawało się ciekawy kontakt z dziewczyną z GG, która też deklarowała i mówiła mi o tym, że bardzo chętnie się ze mną zobaczy, że jej się podoba rozmowa ze mną, bo mamy podobne zainteresowania, po czym, nagle przestała się odzywać, a ja do niej pisałem wiadomości, jak głupi, na które już nie odpisywała.
Więc przestałem i ja do niej pisać, bo to jest głupie i lekceważące, żeby pisać do kogoś, kto nie odpisuje na chociaż jedną wiadomość.

To tak się teraz dzieje, że ktoś potrafi zapewniać, kłamać, ściemniać o bliskości, o chęci znajomości, a ostatecznie na słowach się kończy.
Nie ma prawie na tego rodzaju portalach i serwisach szacunku do drugiej osoby, bo przecież i tak nikt się z nikim tam nie zna, więc po co okazywać szacunek nieznajomej osobie?
A właśnie nie, bo skoro ktoś ma ze sobą "dobry kontakt", ciekawą rozmowę, ma to jakiś sens, to powinien iść za tym również szacunek, nie traktowanie drugiej osoby obojętnie, lekceważąco.

Ale ja sobie mogę tylko o tym pogadać, a i tak tego nie zmienię.
Marzenia są piękne, nawet jeśli się nie spełniają.

Offline zaq

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #71 dnia: Wczoraj o 00:46:04 »
Po co tracisz czas na tę, która ci się nie podoba? Zarówno czas swój jak  i tej dziewczyny zresztą.
Nie tracę czasu, tylko ćwiczę interakcję z płcią przeciwną. Poza tym te z którymi spotykałem się kolejny raz, w jakimś sensie spodobały mi się choć trochę, więc uznałem że warto się być może spotkać ponownie nawet jeśli nie zamierzam się oświadczać ;) w końcu kto powiedział że na portalu randkowym można szukać tylko żony czy męża a nie przyjaciół?

A od kiedy się z nimi spotykasz? Bo jak dla mnie to dobry wynik 6 spotkań z 5 dziewczynami, ja też mam konto na pewnym znanym portalu ale póki co to tylko kończy się na kilku wiadomościach, pewnie jak zobaczą mój ryj na foto to odechciewa im się dalszej konwersacji, w sumie to im się nie dziwię, eh jak to nie którzy robią że wcale nie są przystojni a nawet brzydsi ode mnie (co jest rzadkością) i mają fajne piękne i zgrabne kobiety, chyba się tego już nie dowiem.
Konto założyłem jakieś 2 miesiące temu. Z większością zanim się spotkałem to pisałem przez kilka tygodni, więc to było na pewno ponad 20 wymienionych wiadomości. Wiesz zanim dziewczyna zechce się spotkać musisz się trochę postarać pisząć. A co do "ryja" to podobno facet musi być trochę ładniejszy od diabła. Tak jak pisze Dzika bardziej liczy się osobowość, czyli charyzma i pewność siebie. Niestety w naszym przypadku jest z tym problem  :/ Ponadto jeśli myślisz że laski uciekają przez Twój wygląd, to może musisz bardziej zadbać o siebie? Chodzi mi o schludny, zadbany wygląd.

Offline Ragnar

• Ekspert
« Odpowiedź #72 dnia: Wczoraj o 01:02:24 »
jak ja bym chciał mieć swoją dziewczynę, nie wiem jak nawet siebie nazwać a co dopiero , podobno najbrzydszy nie jestem a i tak uważam się za Gargamela  chociaż mi biedaka było szkoda .Ja znam odpowiedź bo byłych moich kumpli czy znajomych byli brzydsi ode mnie ale mają charyzme ,charakter ,odwagę a ja zawsze na uboczu a kobiety( dziewczyny) wolą osoby bardziej męskie czyli odważne ,dominujące niż ciche i  bez swojego błysku i iskry. Ja zaliczam się do osób co wiecznie myśle że się do niczego nie nadaje to tym bardziej czuje się jak osoba co jest brzydka. Zasada dla mnie jest łatwa kobiete ocenia się przez wygląd, duszę ,osobowość a mężczyzne przez męskość, charyzme, pracowitość i poprzez bezpieczeństwo dla swej kobiety

Offline Mycha

• Kolorek mycha
  • Miejsce pobytu: Myszowo
« Odpowiedź #73 dnia: Wczoraj o 08:55:15 »
jak ja bym chciał mieć swoją dziewczynę, nie wiem jak nawet siebie nazwać a co dopiero , podobno najbrzydszy nie jestem a i tak uważam się za Gargamela  chociaż mi biedaka było szkoda .Ja znam odpowiedź bo byłych moich kumpli czy znajomych byli brzydsi ode mnie ale mają charyzme ,charakter ,odwagę a ja zawsze na uboczu a kobiety( dziewczyny) wolą osoby bardziej męskie czyli odważne ,dominujące niż ciche i  bez swojego błysku i iskry. Ja zaliczam się do osób co wiecznie myśle że się do niczego nie nadaje to tym bardziej czuje się jak osoba co jest brzydka. Zasada dla mnie jest łatwa kobiete ocenia się przez wygląd, duszę ,osobowość a mężczyzne przez męskość, charyzme, pracowitość i poprzez bezpieczeństwo dla swej kobiety

To wszystko zależy  co kobiecie  się  podoba . A napewno są takie którym ty się podobasz  .
"Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru
Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu
Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką
Jak śmierć kamienna bryła
Jak wyrok naw prostokąt ...."

Offline Michal90

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #74 dnia: Wczoraj o 10:07:19 »
Konto założyłem jakieś 2 miesiące temu. Z większością zanim się spotkałem to pisałem przez kilka tygodni, więc to było na pewno ponad 20 wymienionych wiadomości. Wiesz zanim dziewczyna zechce się spotkać musisz się trochę postarać pisząć. A co do "ryja" to podobno facet musi być trochę ładniejszy od diabła. Tak jak pisze Dzika bardziej liczy się osobowość, czyli charyzma i pewność siebie. Niestety w naszym przypadku jest z tym problem   Ponadto jeśli myślisz że laski uciekają przez Twój wygląd, to może musisz bardziej zadbać o siebie? Chodzi mi o schludny, zadbany wygląd.

Jeśli chodzi o schludny wygląd to z tym nie mam problemu bo nigdy nie wyglądam jak jakiś zarośnięty kloszard:D, chodziło mi raczej o to że po prostu mogę się nie podobać dziewczynom fizycznie, mimo że jestem wysoki i normalnej budowy. Uciekają to tak w przenośni napisałem raczej chodziło o to że gdy np ja pisałem do nich to one nawet nie odpisywały i wywnioskowałem że po prostu obczaiły moje foto i już nie miały ochoty nawet zaczynać znajomości. W realu nigdy żadna dziewczyna ode mnie uciekała ale to pewnie dlatego że prawie nigdy nie zagadałem do żadnej, bo jaja chyba wtedy zostawiłem w domu:D. Wszystko siedzi w mojej głowie błędne przekonania na temat samego siebie, niska samoocena, uczucie bycia gorszym od innych i nie zasługiwania na miłość i fajną kobietę, ale pytanie jak z tym walczyć jak to zmienić ?