Autor Wątek: Kto ma łatwiej ?  (Przeczytany 5365 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

michal86

• Gość
Kto ma łatwiej ?
« dnia: Listopad 12, 2009, 11:16:44 »
Lepiej być nieśmiałym facetem czy nieśmiałą dziewczyną ? Czy dziewczyny rzeczywiście mają łatwiej ?

Zapraszam do dyskusji :)

frotka

• Gość
Odp: Kto ma łatwiej ?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2009, 11:56:49 »
Nieśmiała dziewczyna ma łatwiej, od faceta się wymaga, żeby był stanowczy, odważny itd. W przypadku dziewczyny nieśmiałość uważana jest jakby to powiedzieć, bardziej za naturalną, a nieśmiały facet to zaraz jakaś ciota czy coś... Oczywiście ja się z tym nie zgadzam, mnie bardzo intrygują nieśmiali chłopcy :)

Offline Samek

• V.I.P
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2009, 12:00:49 »
Nieśmiałość w tych czasach jest raczej cechą niepożądaną bo tylko ludzie przebojowi i odważni osiągają swoje cele i czują sie spełnieni. Natomiast myślę, że niesmiałość wynika z nadmiernej wrażliwości człowieka a ludzie wrażliwi odbierają świat głębiej i intensywniej. Potrafią się cieszyć drobnymi rzeczami i nawet niewielkie sukcesy i radości sprawiają im duże zadowolenie. :)
Jeśli chodzi o dziewczyny, to te ładne na pewno mają łatwiej w życiu ,chociażby w załatwianiu różnych spraw. Są jednak narażone na częste zaloty, na przykład pracowdawców i w przypadku odmowy mogą spotkać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami.
Tracimy zdrowie w pogoni za pieniadzem tylko po to, by potem stracić pieniadze na odzyskanie utraconego zdrowia.

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 12, 2009, 13:22:10 »
No ogólnie kobiety mają łatwiej, choć pewnie nie zawsze.

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2009, 16:24:28 »
Kobiety mają łatwiej bo czasem nieśmiała kobieta to zaleta co bardziej przyciąga facetów.
A nieśmiały facet to już gorzej dupa za przeproszeniem :( To kurde dupa ze mnie .
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline Samek

• V.I.P
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 12, 2009, 18:10:13 »
Jak kobieta wyczuje , że facet jest nieśmiały to powinna mu dawać sygnały zachęcające. Wtedy on jest bardziej odważny do zrobienia kolejnego kroku w jej kierunku. Gdy ona widzi, że on jest chętny to dalej powinna go wabić aż do skutku ;)
Tracimy zdrowie w pogoni za pieniadzem tylko po to, by potem stracić pieniadze na odzyskanie utraconego zdrowia.

Offline Laleczka

• Ekspert
  • ZBUNTOWANY ANIOŁ
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 07, 2009, 14:48:07 »
Moim zdaniem lepiej być nieśmiałą dziewczyną :P
Z plastikowych rzęs płynie sztuczna łza, tak już czasem jest nawet gdy oczy są ze szkła...

Offline Mayumi

• ηιнιℓιѕм~
  • Zaawansowany użytkownik
  • Miejsce pobytu: Bydgoszcz
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 12, 2010, 20:21:11 »
Moim zdaniem lepiej być nieśmiała dziewczyną ;)
נα, oceαη ηιeѕρoкojηу, ω мojej głoωιe gωιezdηe ωojηу.

Offline Samek

• V.I.P
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 12, 2010, 20:23:27 »
Samotna, to papużka  :P

Offline Mayumi

• ηιнιℓιѕм~
  • Zaawansowany użytkownik
  • Miejsce pobytu: Bydgoszcz
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 13, 2010, 16:20:34 »
Hahahaha :P
נα, oceαη ηιeѕρoкojηу, ω мojej głoωιe gωιezdηe ωojηу.

Offline KleyHey12

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 14, 2010, 21:03:18 »
Ja uważam że dziewczyny nieśmiałe maja łatwiej niż tacy chłopcy. Dziewczyna nieśmiała jest jednocześnie subtelna co się zazwyczaj podoba chłopcom. A chłopak ma być romantyczny, zabawny trochę szalony.

Offline marciano

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: wieża samotności w miescie łodzi
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 15, 2010, 11:40:16 »
Tu sie nie zgodzę nieśmiałość nie wyklucza romantyzmu  ;)
wiele razy slyszalem że jestem romantycznym dżentelmenem i nie byly to puste słowa, ale wracając do tematu....
Pytajac 10 dziewczyn jaki powinnien być ich idealny facet, to pewnie 9 z nich jeśli nie wszystkie pośród wielu cech wskażą pewność siebie  :( wieć my mamy gorzej.
Wiadomo że później w bardziej rozwiniętym związku, z każdym dniem, chwilą spędzoną razem nabiera się pewności siebie, ja przy pewniej dziewczynie potrafię być wulkanem pewności siebie   :* lecz spytanie o drogę zostawiam jej  <hahaha>

Mysle że każdy nawet najbardziej nieśmiały facet, kiedy przyszło by mu bronić swojej kobiety, w mig zapomniał by o swojej nieśmiałości  8)  i został by drugim terminatorem  :))

A nięsmiałe dziewczyny.... ja włąsnie wole takie bardziej nieśmiałe, jak koleżanka napisała subtelne, niż za bardzo pewne siebie, boje się ich...  <hahaha>
Kto z tego napięcia... pierdolnie ze szczęścia !?

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 15, 2010, 12:24:40 »
Marciano, masz rację. Posiadanie samicy wyzwala w samcu jakieś dzikie instynkty odwagi  8)

Offline Julia

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Śląsk
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 15, 2010, 12:56:56 »
Samicy? ty to masz okreslenia heheh zdecydowanie kobiety niesmiale maja lawtwiej. Kobieta niesmiala przyciaga facetow im sie to podoba;-P

Offline marciano

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: wieża samotności w miescie łodzi
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 15, 2010, 18:09:09 »
Samica  <hahaha>  <nihil>

I chyba mi.. osobiście łatwiej by było "poderwac" nieśmiałą dziewczynę. Mniejsze obawy wyśmiania i większe prawdopodobieństwo zrozumienia moich mniejszych/większych problemów.
 Choć obecnie nie planuje  <hahaha>

Chyba cieżko ocenić kto ma gorzej...wydaje mi się że ogólnie nieśmiałość zarówno u facetów jak i dziewczyn w duzych dawkach nie jest wskazana, można być nieśmiałym mniej lub bardziej, ale kiedy nieśmiałość powoduje problemy z takimi rzeczami jak wizyta u fryzjera/ lekarza/ pyt. o drogę czy godzinę to niezależnie od płci mamy gorzej od osób śmiałych z większą pewnością siebie.
Kto z tego napięcia... pierdolnie ze szczęścia !?