Autor Wątek: Osoby które podziwiasz  (Przeczytany 3074 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline edit

• Zaawansowany użytkownik
Osoby które podziwiasz
« dnia: Grudzień 16, 2012, 16:22:21 »
 Nie wiem czy istnieje już podobny watek , jesli tak....to pewnie szybko się o tym przekonam  :)
w każdym razie chciałabym abyśmy tu pisali właśnie o osobach które zaznaczyły sie mocno w naszej pamieci ...
 I tak ja, chciałabym podzielić się z wami moimi wrażeniami i odczuciami po obejrzeniu między innymi tego filmiku ale i również po głębszym poznaniu Magdy Prokopowicz i jej pięknej, bohaterskiej, pełnej godności ...walki z tą jakże paskudną chorobą jaką jest rak!!!
Magda dzielnie walczyła do samego końca....

ta historia wzruszyła mnie do łez ..pokazała również, że pomimo tak wielkiego bólu i cierpienia można sie uśmiechac, można byc pomocnym dla innych, ze w kazdym cierpieniu można odnalzezc jakieś przesłanie, sens .... i ze pomimo wszystko mozna  po prostu byc pięknym czlowiekiem....Magdo chylę przed Toba czoło Jesteś wielka!!!

Isobel

• Gość
Odp: Osoby które podziwiasz
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2012, 18:13:08 »
Myślę, że również jej mąż jest osoba godną podziwu. Jakiś czas temu czytałam z nim wywiad, chyba na onecie, zaraz po śmierci Magdaleny. Bardzo szczery, miejscami aż do bólu. Warto przeczytać.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2012, 18:17:29 wysłana przez Is »

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2012, 18:57:48 »
Ja ostatnio czytałam "Tak sobie myślę... Dziennik z czasów choroby" Jerzego Stuhra. Zawsze go ceniłam jako aktora i osobę ale teraz jeszcze dodatkowo go podziwiam. Podziwiam za wolę walki i za to, że się nie poddał. No i za to co robi dla ludzi chorych na raka.
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Lśnienie23

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 16, 2012, 19:06:14 »
Tak ogólnie to napewno profesjonalnych sportowców i muzyków. No ale nie tylko jednak nic mi nie przychodzi do głowy  <glupek2> o i meneli za wole picia jako sposób życia.

Fajny temat tak pozatym jak mnie najdzie wena to coś napisze więcej.

Offline edit

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 18, 2012, 15:56:08 »
Is masz rację....oglądałam jego wywiad z Moniką Jaruzelską ....no, tez byłam pod wrażeniem jego postawy.

Offline Szop

• Celebryta
  • Mityczny użytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 18, 2012, 22:30:07 »
Stawiam za wzór do naśladowania jedną koleżankę z tego forum! <old> Nicku nie wymienię, ale starzy forumowiczę na pewno wiedzą -o kogo mi chodzi <yes>
"Jeszcze będzie weselej i mądrzej..."

Offline Masahara

• Mister Całokształtu 2016
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 18, 2012, 22:47:59 »
osoby które podziwiam już dawno nie żyją :) bo są to wszyscy samobójcy . Są to moje autorytety i wzory godne do naśladowania .
保留中の死

くちびる に どく を ぬて ぼく の へじゃ に きた でしおう
あなた の きす で もう からだ も のう も とけてしまい そう。

はきけ が する くらい あなた の こころ うつくしい の に。
なに ひとつ できない ぼく に どうして きすして くれる の?

Nakładasz na me usta truciznę, gdy tylko pojawiasz się u mnie.
Twój pocałunek sprawia, że me całe ciało topnieje.

Twoje serce jest o wiele piękniejsze w porównaniu do ran, które pokazujesz.
Dla czego całujesz mnie skoro w Twoich oczach nic nie znaczę?

Lśnienie23

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 18, 2012, 23:08:07 »
Nie mówie że wszyscy ale w większości to zwykli frajerzy co jest oczywiście tylko moim zdaniem :)

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 18, 2012, 23:13:56 »
bo są to wszyscy samobójcy . Są to moje autorytety i wzory godne do naśladowania .

Czasami mnie przerażasz optymisto <oczami2>
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Izyk09

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Okolice wrocławia
  • Milczeć to być kimś innym.
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 19, 2012, 00:04:15 »
osoby które podziwiam już dawno nie żyją :) bo są to wszyscy samobójcy
Dobre... Mnie tylko ruszają ci na pozór szczęśliwi. Wiesz jak zabije się jakaś ofiara losu to wtedy jest to akt tchórzostwa, ale jak się zabije ktoś kto odnosi sukcesy w pracy(szkole) ma udany związek i jest zdrowy i wtedy odbierze sobie życie to jest w tym zawsze coś mrocznego, tajemniczego. i jak myślę o takich ludziach mam ciary na ciele.

Offline hobik

• Ekspert
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 19, 2012, 20:32:33 »
Podziwiam osoby, które przezwyciężyły jakieś duże trudności, zawirowania życiowe. Osoby które są ciepłe i nie marudzą mimo, że ich życie jest trudne i ciężkie.

Offline Enua

• Profesor
  • Miejsce pobytu: .
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 05, 2015, 20:54:42 »
siebie!

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 05, 2015, 21:58:03 »
Nie wiem czy podziwiam, ale w każdym razie zrobiły na mnie wrażenie 2 osoby, któe już niestety nie żyją .

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2016, 14:54:51 wysłana przez abcczasamid »

Online Monia0

• Ekspert
    • Mój blog
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 14, 2016, 14:00:49 »
Podziwiam niektóre osoby publiczne, choćby np. aktorki, aktorów, piosenkarzy, piosenkarki, podziwiam niektóre osoby z forum, abcczasamid podziwiam za siłę psychiczną aby żyć w takim kraju jak Polska i nie zwariować, ale nie wystarczy sama siła psychiczna, trzeba mieć jeszcze zdrowie, pewnie w innym kraju byłoby lepsze życie, co innego Hiszpania, USA.