Autor Wątek: Discovery/National Geographic/BBC.  (Przeczytany 858 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Buka

• Best Typer
Discovery/National Geographic/BBC.
« dnia: Marzec 29, 2013, 18:24:31 »
Programy naukowe w telewizji. Oglądacie? Uważacie że można je uznać za wiarygodne zródło wiedzy? Jaki ostatnio program oglądaliście ? Co polecacie?

Offline BlankAvatar

• Ekspert
    • [PSYCHOTERAPIA self-help poradniki]
Odp: Discovery/National Geographic/BBC.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 29, 2013, 20:57:22 »
bbc fajne rzeczy robilo. zreszta, national i discovery tez. ale juz od jakiegos czasu stacje zaczely na psy schodzic z programem i zamiast ciekawego dokumentu puszczaja jakas sieczke mtv-like typu "przerob moja bryke" , albo "denerwujacy, glosny facio lapie jaszczurki w rece i ma przy tym frajde jakby pierwszy raz dziewczyne obmacal".
<-- Zbiór poradników psychologicznych/samopomocy dotyczących m.in.:

-Zaburzeń psychicznych np. fobie, ataki paniki, depresja, ChAD, psychozy, ZOK, anoreksja, bulimia, hipochondria, zab. osobowości itd.
-Psychologii relacji międzyludzkich, inteligencji emocjonalnej, psychologii szczęścia itp.
-Redukcji stresu (techniki relaksacyjne, mindfulness, autosugestia itd).

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016 + Darmowy Download

http://chomikuj.pl/reparare/PSYCHOTERAPIA+self-help+poradniki HASŁO: fobia

Offline veris

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 10, 2013, 23:31:37 »
Na History HD, leci program (albo leciał, w sumie leci w kółko) "starożytni kosmici", genialnie zmontowany, dający do myślenia i twierdzenia tam poparte są solidnymi dowodami, jak dla mnie historię jak i samą Biblię można by zinterpretować na nowo.

Na NG to głównie o 2WŚ są ciekawe programy i lubię sobie pooglądać, a co do discovery to zgodzę się, też wkurzają mnie programy na temat restaurowania starych przedmiotów i innych rzeczy tego typu, takie rzeczy to prędzej by przeszły do stacji o motoryzacji.

Offline Samantha

• Ekspert
  • Miejsce pobytu: Podlasie
  • Tradycjonalistka
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2018, 19:39:42 »
Oglądam czasem Discovery Science, Discovery Historia, Nat Geo Channel, Nat Geo Wild, Polsat Viasat Nature i History. Można się dużo dowiedzieć.

Także bardzo interesuje mnie cykl "Starożytni kosmici".
Unikajcie Kościoła posoborowego, jak ognia piekielnego!