Autor Wątek: Jaka ostatnio sytuacja miała miejsce w twoim życiu ?  (Przeczytany 3569 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mandey

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Stalowa Wola / Kanada
  • I'm just a teen.
Jaka ostatnio sytuacja miała miejsce w twoim życiu ?
« dnia: Maj 04, 2013, 16:14:30 »
"Jaka ostatnio sytuacja miała miejsce w twoim życiu ?"
Chodzi o jakąś nieprzyjemną która wywołała u was wiele stresu i samych nieprzyjemnych emocji.
Ja miałam takową z pompowaniem kół w rowerze ostatnio  <lovely>
I wish i lived in 90s.

Offline Marimo

• Zaawansowany użytkownik
Odp: Jaka ostatnio sytuacja miała miejsce w twoim życiu ?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2013, 16:58:39 »
.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2014, 09:27:23 wysłana przez Marimo »

Offline Mandey

• Nowy użytkownik
  • *
  • I'm just a teen.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 04, 2013, 18:32:50 »
Uczucie odrealnienia dobrze mi znane  :/
I wish i lived in 90s.

anah20

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 04, 2013, 20:42:16 »
Dzisiaj byłam w sklepie kosmetycznym kupić coś do gęby i sprzedawczyni podeszła do mnie z pytaniem w czym pomóc, a ja zamiast odpowiedzieć czego szukam wypaplałam tylko: szukam yyyy tego..... jak to się na nazywało? yyyy eeeee blebkcadhdb itd. masakra zaczerwieniłam się i złapałam pierwszą rzecz po czym zwiałam:/

Offline Mandey

• Nowy użytkownik
  • *
  • I'm just a teen.
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 05, 2013, 11:13:27 »
To dość zabawna sytucja :D ja poszlam kiedyś coś kupić mamie i w sklepie coś takiego..Poproszę ten.. To do zupy, chwileczkę zaraz przyjdę bo zapomniałam :x głupio mi było ale wtedy rzeczywiście zapimniałam.
 <glupek2>
I wish i lived in 90s.

Offline Marimo

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2013, 13:47:28 »
Przed chwilą byłem w banku i spotkałem akurat moją kuzynkę którą rzadko widuję bo jedynie co święta i która jest właścicielką tej placówki. Nie poznała mnie za bardzo, wchodząc powiedziałem dzień dobry, potem popatrzyłem na nią i powiedziałem z automatu "cześć" uśmiechając się, potem się zorientowała kim jestem.  Ona coś tłumaczyła swojej pracownicy, akurat był wcześniej klient ale mówiła że może mnie obsłużyć, a ja tak wszystko w pośpiechu zrobiłem i teraz trapi mnie myśl czy dałem jej odpowiednią sumę pieniędzy :)) Ona chyba podliczyła, no ale zawsze mnie trapią takie głupie myśli, czy np. nie dałem jej o 10 zł za mało albo za dużo. Jak za dużo to pal sześć, moja strata, przeżyję, ale głupio by było gdybym dał za mało. Zawsze jak wypełniam przelew to sprawdzam po 15 razy czy dobrze przepisałem numer konta, zresztą już nie chodzi o same przelewy bo zawsze jestem pesymistycznie do wszystkiego nastawiony i boje się czy przy wypełnieniu jakichś papierkowych spraw, czy wysyłaniu paczki czasem nie popełniłem jakiegoś błędu, lub czy nie wyniknie jakiś błąd z ich strony.

Szyszka

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 15, 2013, 13:05:07 »
Mam to samo ze sprawdzeniem wszystkiego po 15 razy <vv>

Hmm z ostatnich sytuacji to mi przychodzą do głowy tylko takie internetowe, że napisałam przez pomyłkę jakąś głupotę na forum czy komentarz bez sensu. Albo z telefonicznych, bo umawiałam się do fryzjera, już kończyłam, rozmówczyni coś powiedziała, ja nie zrozumiałam i z automatu wypaliłam do widzenia i teraz mnie taka głupota trapi - co ona chciała :D Realnych sytuacji to nawet nie kojarzę za bardzo, bo dawno nie miałam z niczym do czynienia.

Tośka

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 15, 2013, 13:09:40 »
.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2017, 14:22:32 wysłana przez Alien »

Szyszka

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 15, 2013, 13:18:56 »
Ojej, jak ja nienawidzę mówienia do kogoś na ty. Zawsze mam z tym problem. O ile się da unikam takich sytuacji jak ognia i wykręcam wszystko bezosobowo, ale tak się wiecznie nie da. Właśnie mi uświadomiłaś, że jak pójdę do pracy to będę musiała też się tak do ludzi zwracać :-X

Tośka

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 15, 2013, 13:37:38 »
.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2017, 14:22:59 wysłana przez Alien »

Offline Azure

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 15, 2013, 13:41:46 »
Może nie jest aż tak źle. Nie powinnaś pisać o swojej twarzy "straszna morda". W moim życiu ostatnio prawie nic sie nie dzieje. Na studiach nie dałem rady zaliczyć pierwszego semestru i zacznę od nowa w październiku. Obecnie większość czasu spędzam w domu nie robiąc nic konstruktywnego.

Tośka

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 15, 2013, 13:48:48 »
.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2017, 14:23:09 wysłana przez Alien »

Szyszka

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 15, 2013, 13:53:17 »
Znam kilka osób, które twierdza, że są najbrzydsze na świecie (nie przesadzam), a do prawdy to się ma nijak... Mówiąc więcej - są bardzo ładne. Do tego stopnia zatopiły się w swoich kompleksach, że aż mylnie postrzegają rzeczywistość. Sama przez to przechodziłam, więc to rozumiem. Mam jeszcze nawroty, ale to raczej zwykłe czepialstwo.

Tośka

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 15, 2013, 13:55:36 »
.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2017, 14:23:27 wysłana przez Alien »

Szyszka

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 15, 2013, 14:07:52 »
Jedna z osób, o których myślę, również słyszała niemiłe uwagi odnośnie swojego wyglądu, a chętnie bym się z nią zamieniła na ciała. Z resztą ja też miałam kilka takich sytuacji. Nawet oglądając w internecie zdjęcia ludzi i czytając do nich komentarze można się w większości natknąć na jakąś czepliwą uwagę co jest po prostu absurdalne. Każdemu coś się nie podoba u kogoś i choćby bogini piękna zstąpiła na Ziemię to i tak znalazłby się ktoś kto stwierdzi, że coś ma za duże, lub za małe. Tacy są ludzie. Poza tym, może to się wydawać głupie i niemożliwe, ale jeśli skupiamy na czymś swoją uwagę jest to bardziej zauważalne przez nas samych, a przy okazji przez innych. Swoim awatarem i pisaniem o tym na pewno się nie pozbędziesz tego kompleksu :] Jeśli czujesz taką potrzebę - zoperuj sobie ten nos, ale z doświadczenia wiem, że ludzie przesadzają w kwestii wyglądu, szczególnie swojego.