Autor Wątek: Tabaka  (Przeczytany 17574 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andrzejek606

• Nowy użytkownik
  • *
Tabaka
« dnia: Grudzień 30, 2009, 19:25:02 »
Tabaka jest mało popularna ale jednak zapytam. Miał ktoś z Was do czynienia z nią? Co o niej myślicie? Ja tabaczę od paru dni zaledwie, i chyba się uzależniam  :-[, ale przynajmniej tabaka nie niszczy płuc jak papierosy. No i coraz bardziej lubię czuć ten fantastyczny aromat  :). Podobno tabaka jest też dobra na katar, ale tego jeszcze nie testowałem. Na razie zażywam dla przyjemności  8).

Offline Samek

• V.I.P
Odp: Tabaka
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2009, 20:11:28 »
Niestety, nie używałem i nic nie wiem na ten temat. Wiem tylko, że chyba się ten proszek nosem wciąga i później głośno kicha :)
Tracimy zdrowie w pogoni za pieniadzem tylko po to, by potem stracić pieniadze na odzyskanie utraconego zdrowia.

Offline andyvdm

• Za zasługi
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2009, 21:05:38 »
Tak ,wiem co to tabaka  ;) Miałem czerwonego Red Bulla ,ale ten aromat... okropny był  ;)

Offline andrzejek606

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2009, 21:21:23 »
Heh od Red Bulla zaczynałem i nadal jeszcze trochę tego mam, ja do tego aromatu nie mam zastrzeżeń  :P. Ale wczoraj sobie kupiłem Alpina Snuff i jest znacznie lepsza  :).

Offline nothing

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 12, 2010, 17:12:39 »
Ja lubie sobie czasami zatabaczyć, teraz pomagam sobie tym w rzucaniu palenia ;) Nie mam zbyt dużego doświadczenia jeśli chodzi o gatunki, moje ulubione tabaki to Gawith Apricot (fajnie sie łączy z Red Bullem, tworząc tzw. czarny młot ;)), Alpina oraz Medicacted do zadań specjalnych. Wspomniany Red Bull też daje rade, ale trzeba się przyzwyczaić do aromatu ;). Widziałem ostatnio sporo nowych (dla mnie) interesujących smaków tak więc chyba trzeba będzie się zaopatrzyć ;)

http://www.top25snuff.com/ - toplista tabak ;)
Between supposed lovers
Between supposed brothers...

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 13, 2010, 11:07:46 »
Z tabaką, właściwie to z zażywaniem tabaki spotkałam się tylko raz w życiu ;). W LO za starych dobrych czasów, na jakiejś imprezie. Nawet byłam namawiana żeby spróbować ale jakoś tak nie miałam ochoty :P.
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline iksemel

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 13, 2010, 20:38:29 »
Jeśli chodzi o te sprawy to jestem ciemny jak tabaka w rogu ;), ale może zamiast palenia fajek coś bym sobie powciągał :)

Offline nothing

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 15, 2010, 19:10:59 »
Nic nie szkodzi spróbować ;) Polecam Gawith Apricot na początek http://www.tbx.pl/tabaka/gatunki/poeschl_tabak/gawith_apricot.html
Between supposed lovers

Offline iksemel

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 16, 2010, 19:52:17 »
Dzięki - zapamiętałem nazwę i kupię sobie "na początek"  :)

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 17, 2010, 11:43:51 »
Hehe Iksi musisz potem koniecznie dać znać jak Ci poszło wciąganie ;D
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Samek

• V.I.P
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 17, 2010, 15:08:16 »
Iksi jak będziesz wciągał taką tabakę przez nos, to ci bardzo zabrudzą w środku płuca i pęcherzyki będą brązowo-czarne od tytoniowego pyłu  :o
Tracimy zdrowie w pogoni za pieniadzem tylko po to, by potem stracić pieniadze na odzyskanie utraconego zdrowia.

Offline iksemel

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 18, 2010, 19:16:31 »
Nika - na pewno opiszę wrażenia :) - może tabaka pomoże mi na zatoki i oczyści przewody oddechowe jak sobie porządnie kichnę ;) ? Samek - moje pęcherzyki i tak są już czarne od papierosów, a więc mogą jedynie nabrać eleganckiego brązowego oddcienia - nie noszę się jednak z zamiarem ich publicznej prezentacji  ;) A można tabakę wciągać inaczej niż przez nos :D ?

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 19, 2010, 11:30:20 »
Nika - na pewno opiszę wrażenia :)

Hehe już się nie mogę doczekać twojej relacji ;D

Offline nothing

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 19, 2010, 14:21:27 »
Iksi jak będziesz wciągał taką tabakę przez nos, to ci bardzo zabrudzą w środku płuca i pęcherzyki będą brązowo-czarne od tytoniowego pyłu  :o

Tabaka nie leci do płuc, większość zostaje w nosie (stamtąd też wchlania się nikotyna) ewentualnie leci do gardła jeśli się za mocno ciągnie :D Nie jest to zbyt przyjemne ;)

A można tabakę wciągać inaczej niż przez nos :D ?

Podobno można wcierać w powiekę albo w dziąsła, osobiście nie próbowałem ;)
Between supposed lovers

Offline iksemel

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 25, 2010, 22:17:39 »
Już nabyłem - tylko czekam ze spróbowaniem, aż mi przejdzie katar  :D