Autor Wątek: Zawody kto pierwszy pokona swoje problemy  (Przeczytany 912 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MATEUSZ89M

• Zaawansowany użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
  • Być albo nie być oto jest płytanie:)
Zawody kto pierwszy pokona swoje problemy
« dnia: Sierpień 21, 2013, 02:18:15 »
Kiedy zaczęłam terapie związaną ze swoimi problemami,  to nie wiedziałem ile, to może potrwać liczyłem na szybkie rezultaty ale z czasem zdałem sobie sprawę, że nie będzie to takie łatwe. Moją chorobę zdiagnozowali dokładnie mówiąc zaburzenia schizo-afektywne z elementami depresji i zaburzeniami osobowości, na pierwszy rzut oka średni wiedziałem co to znaczy, troszkę poczytałem, lekko się przeraziłem ale wiedziałem, że można wyjść z tego i tak dobra wiadomość, wywołała we mnie uśmiech na twarzy. Troszkę poczytałem także jaki procent osób całkowicie wychodzi z choroby i byłem troszkę zlękniony, że 30% osób daję rade całkowicie wyjść z choroby. Mijały lata a ja nigdy się nie poddawałem, miałem chwilę gorszę i lepsze ale moim założeniem było, że będę najlepszy spośród ludzi z problemami podobnymi w pokonaniu swoich problemów i nic mnie przed tym nie powstrzyma, wierzę w to i moim marzeniem stało się pokonanie swoich dolegliwości, będę pierwszy nawet gdybym był ostatni, nigdy się nie poddam, podam rękę ale będę kroczył swoją drogą. Dlatego jak uważacie czy jesteście w stanie mnie dogonić, oczywiście uważam po części, że rywalizacja jest nie jest potrzebna ale chciałbym aby motor napędowy w wielu was wszedł na lepsze obroty, nic na siłę, damy radę, krok po kroku. Czy mieliście by ochotę na dołączenie do mojej drużyny i zagraniu życiem na serio. Zapraszam na jakieś wasze lekko żałosne ale i pełne siły wpisy.

Skoro Ja jestem chorobą to Ja jestem Lekarstwem a czas jest Odpowiedzią!.

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
Odp: Zawody kto pierwszy pokona swoje problemy
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2013, 22:59:17 »
To co do komunistów mam sie pzrepisać <xd> i tak nie wygramy z Niemcami <xd>