Autor Wątek: Z fobią przez życie... moja miłosna historia ... i pytanie: ile można z fobią?  (Przeczytany 2751 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yoyo

• Gość
...

Przepraszam ale kasuję te informacje.
To forum jest niesamowite. Dalo mi wsparcie jakiego potrzebowalam i bylo dla mnie miejscem gdzie moglam znaleźć w sobie troche odwagi by podzielic sie z kims problemami.
Dziekune wszystkim

Zamykam konto. A te informacje co tu pisałam są dla tych co już czytali a resztę chciałbym zabrać ze sobą.

Pozdrowionka dla Wszystkich  <przytul>
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2017, 13:16:12 wysłana przez yoyo »

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
Dobra opowieść ale na forum sa pokoje prywatne, jak ktoś spełni wyymogi i tam się raczej pisze prywatne rzeczy  ;)

Offline KPWT

• Aktywny użytkownik
Że też ci się chciało tyle pisać.

yoyo

• Gość
...
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2017, 11:04:37 wysłana przez yoyo »

Offline dawson33

• Zaawansowany użytkownik
  • Miejsce pobytu: Bydgoszcz
  • Find good way
Ja tu zadnej fobi nie widze w opisie tylko lekki wstyd
To ja

Offline simplicity

• Użytkownik
  • **
Fajna opowieść troche jak z filmu. Większość filmów o depresji które oglądałem to komedie romantyczne..niestety przeglądając to forum bardzo rzadko takie rzeczy się dzieją..najlepszym przykładem jest wątek męskiej frustracji na forum..

Na pewnym etapie rozwoju "choroby"/problemów jakakolwiek znajomość i zbudowanie relacji bywa zbyt trudne. Fajnie że ci się ułożyło, dbaj o siebie i walcz o marzenia skoro masz to o czym tak wielu ludzi marzy :))

PS. Chciałbym chcieć grać w wiewiórki :)

PS2. Jak sytuacja z koleżanką?

yoyo

• Gość
...
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2017, 11:04:12 wysłana przez yoyo »

Offline TheCrow222

• Zaawansowany użytkownik
troche to zalosne, typowa dziewucha, jestem z jednym ale drugi mi sie podoba, opowiesc jakby to dziewczyna z gim pisala

Od admina: Prosze się powstrzymać od takich ocen. Mozna to napisać normalnie nie urażając drugiej osoby.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2017, 23:33:05 wysłana przez Obcy »

yoyo

• Gość
Moze i masz racje ze pisze dziecinnie. Skoro dopiero zaczynam dorastac pod wzgledem psychologicznym. Jak Cie to razi to nie czytaj moich wiadomosci.

Powodzenia

Offline Qwarty181

• Nowy użytkownik
  • *
Chyba koniecznie muszę Ci opisać swoją historię... choć bez happy-endu. Może jutro.