Autor Wątek: tabletki dla alkoholikow  (Przeczytany 5641 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ple

• Gość
tabletki dla alkoholikow
« dnia: Październik 06, 2013, 18:43:51 »
 :]Sa jakies tabletki dla alk. Przyktorych nie mozna pic ze wzg. na niefajne skutki?
cos czego nie trzeba zazywac codziennie, tylko w konketnych sytuacjach,aby sie.nie zlamac.

« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2013, 03:25:54 wysłana przez ple »

Offline Malcontenta

• Ciągle walcząca....
  • Miss Lata 2013
  • Miejsce pobytu: Kielce
  • Si je n’ai rien de toi À quoi sert d’être moi?
Odp: tabletki dla alkoholikow
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 06, 2013, 19:12:46 »
Swietny temat ple! <thumbsup>
Rzeczy niemożliwe załatwiam od reki , na cud trzeba poczekac 7 dni

Offline qabriel

• Ekspert
  • Miejsce pobytu: Przemyśl/Utrecht
    • inst
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 06, 2013, 19:46:45 »
Żaden lekarz nie przepisze Ci Esperalu - ze względu na wiek/staż picia(zresztą masz w ogóle zdiagnozowane uzależnienie?). Wszywka to ostateczność dla hardkorowców. Jest też naltrekson na przygaszenie głodu, ale też raczej nie licz na przepisanie. Lekarz może zapisać Cię na terapię i od tego radziłbym zacząć, jeśli serio jest to dla Ciebie problem. W Warszawie polecam http://otuzagorze.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=3  i zapisz się do Krzyśka Freunda(pierwszy od lewej na zdjęciu), gość jest dobry ;)

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 06, 2013, 21:21:57 »
Podobno baklofen w wysokich dawkach likwiduje zarówno chęć picia jak i objawy odstawienne. Kilka lat temu czytałem, że prowadzą badania. No ale baklofen też uzależnia, choć fizycznie tylko.

ple

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 06, 2013, 21:36:19 »
nie jestem uzalezniona, trace kontrole jak juz zaczne, dlatego pomyslalam o tabletkach, by dzieki nim nie pic w ogole.

dobra, glupi temat.
sorry.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2013, 03:23:31 wysłana przez ple »

Offline Malcontenta

• Ciągle walcząca....
  • Miss Lata 2013
  • Miejsce pobytu: Kielce
  • Si je n’ai rien de toi À quoi sert d’être moi?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 07, 2013, 11:57:21 »
trace kontrole jak juz zaczne

to jeden z objawów uzależnienia niestety.
Rzeczy niemożliwe załatwiam od reki , na cud trzeba poczekac 7 dni

Offline qabriel

• Ekspert
  • Miejsce pobytu: Przemyśl/Utrecht
    • inst
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 07, 2013, 12:47:11 »
trace kontrole jak juz zaczne

to jeden z objawów uzależnienia niestety.

Niekoniecznie. Bardziej widziałbym to jako problem, który rozwinie się w uzależnienie jeśli nic z tym nie zrobisz. Picie oporowe musi mieć swoje przyczyny i wypadałoby do nich dotrzeć zamiast sztucznie pozbawiać się możliwości napicia się w towarzystwie ;) W innym wypadku możesz kiedyś na serio stanąć przed wyborem - nie piję wcale, albo piję i umieram za kilka/naście lat. A przecież fajnie by było na luzie powiedzieć stop na jakimś zlocie :) Nie wiem czy masz może jakieś złe doświadczenia z psychologami, ale terapeuci uzależnień(zwłaszcza Ci do których dałem Ci linka - jeden walił w kabel, drugi o ile pamiętam koks) to inna liga, na moich oczach wyprowadzali ludzi na prostą(mnie się nie udało, ale to inna historia). Jeśli tak źle to wygląda to daj sobie pomóc, bo sama nie dasz rady, choćbyś nie wiem jakie sztuczki stosowała :P

Offline Exeen

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 07, 2013, 13:40:16 »
Jest taki suplement diety, który powoduje, że przez co najmniej dzień po zażyciu nie można pić alkoholu (pojawiają się kropki na twarzy, które wyglądają okropnie - jak pryszcze, a do tego czacha zaczyna boleć i robi się tak gorąca, że nie idzie wytrzymać). Problem jest taki, że ten suplement diety jest drogi. 100pln za 100 tabletek.

Offline chudolinio

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 21, 2013, 15:05:27 »
Jak nie jesteś alkoholikiem to zapomnij o lekach nawet nie wiesz co to są głody myślenia tu tylko terapeuta ci pomoże nie pije 16mięsiency i mam przeszkodę na drodze trzeźwienia fobię i nawet nie ma mowy o łyku alkoholu.

Offline Anna-40

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 06, 2017, 18:09:40 »
Nie ma tabletek,które "leczą alkoholizm"-niestety,są tylko mozolne i często nie pomagające terapie odwykowe i meetingi AA,ale dla ludzi  z fs to straszny koszmar,chmara ludzi,stłoczeni obok siebie i stale powtarzajace się wątki ,wypowiedzi w stylu kocham was przyjaciele a na koniec,gdy wyczują,że masz fs lub inną depresję kopią cię w dupę i znowu wracasz do punktu wyjścia ,xczyli flaszki :(

Offline JOY OF SATAN

• SZATAN ROKU
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 06, 2017, 19:05:09 »
Nie ma tabletek,które "leczą alkoholizm"-niestety,są tylko mozolne i często nie pomagające terapie odwykowe i meetingi AA,ale dla ludzi  z fs to straszny koszmar,chmara ludzi,stłoczeni obok siebie i stale powtarzajace się wątki ,wypowiedzi w stylu kocham was przyjaciele a na koniec,gdy wyczują,że masz fs lub inną depresję kopią cię w dupę i znowu wracasz do punktu wyjścia ,xczyli flaszki :(
Nie myslalas o zaszywce? Albo tabletki do polykania Disulfiram... to oczywiscie nie zmieni niczego w kwestii fs, ale moze pomoc w wykozenieniu nalogu "trzeba do flaszki bo jest źle"...
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Anna-40

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 07, 2017, 13:09:07 »
Ani przez moment,jestem za bardzo "wyedukowana" w tym temacie,nie obraziłam się, :)