Autor Wątek: Homoseksualizm  (Przeczytany 46903 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Filip Albert

• If_I_Ever_Die
  • Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Bydgoszcz
  • "Za Wiarę, Króla, Honor, Wolność, Ojczyznę"
Homoseksualizm
« dnia: Marzec 30, 2010, 20:41:46 »
Jakie jest wasze zdanie na ten temat???

PS. Ja wypowiem się później.

Offline nika

• V.I.P
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2010, 21:59:06 »
Nikogo nie oceniam, nikogo nie potępiam - to nie moja rola...
Skoro zostali tak stworzeni i dobrze im z tym to niech sobie żyją. Nie przeszkadzają mi.
Trochę mnie tylko razi chęć adoptowania przez pary homoseksualne dzieci...
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Samek

• V.I.P
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2010, 00:44:19 »
Tak tak  8)  To adoptowanie dzieci przez pary homo też mnie razi i jestem przeciwko. Natomiast nie mam nic przeciwko takim ludziom i ich związkom. Skoro tak ich stworzyła natura to niech sobie żyją w spokoju. Czyż czterolistną koniczynę należy zdeptać i zniszczyć ? 
Tracimy zdrowie w pogoni za pieniadzem tylko po to, by potem stracić pieniadze na odzyskanie utraconego zdrowia.

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2010, 00:53:37 »
Zgadzam się niech sobie żyją  nawet się żenią ale adopcja dzieci to za dużo według mnie i nie powinni mieć do tego prawa.
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 31, 2010, 12:32:06 »
Tak jak osoby przede mną - najbardziej denerwuje mnie chęć wychowywania dzieci przez homosiów. A oprócz tego to ta cała ich "postępowa" ideologia, poprzez którą próbują udowodnić, że są jacyś lepsi, bardziej cywilizowani itd co jest absurdem, bo homoseksualizm to zboczenie, akceptowane ze względu na to, że obie strony są dorosłe i się na to zgadzają a nie dlatego, że jest to "normalne".

Swoją drogą trzeba być niezłym frajerem, by zostać pedałem. Tyle pięknych kobiet chodzi po świecie, a oni wolą penetrować męskie odbyty.

Offline Samek

• V.I.P
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 31, 2010, 13:10:08 »
Lon za mocno to powiedziałeś. Myślę , że homoseksualizm wynika nie tyle ze świadomego wyboru takiej orientacji ale z jakiegoś błędu genetycznego. Oni się takimi rodzą (oprócz przypadków zmiany orientacji seksualnej w czasie  swojego życia) i nic na to nie poradzą, że natura dała im popęd seksualny do tej samej płci.  8)
Tracimy zdrowie w pogoni za pieniadzem tylko po to, by potem stracić pieniadze na odzyskanie utraconego zdrowia.

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 31, 2010, 15:06:48 »
Jednoznacznych przyczyn homoseksualizmu nie znamy. Wygląda na to, że przyczyny mogą być zarówno genetyczne jak i kulturowe. Pewne zaburzenia identyfikacji seksualnej mogą wynikać z traumatycznych doświadczeń, ale trudno powiedzieć, czy takich "homoseksualistów" można uważać, za "prawdziwych", czy ich homoseksualne zachowania wynikają wyłącznie z lęku przed płcią przeciwną a nie z popędu do płci tej samej(przykładem takiej osoby może być Aleksander z filmu o tym samym tytule, który popadł w homoseksualizm, bo panicznie bał się kobiet).

Offline iksemel

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 31, 2010, 20:45:58 »
Tak jak osoby przede mną - najbardziej denerwuje mnie chęć wychowywania dzieci przez homosiów. A oprócz tego to ta cała ich "postępowa" ideologia, poprzez którą próbują udowodnić, że są jacyś lepsi, bardziej cywilizowani itd co jest absurdem, bo homoseksualizm to zboczenie, akceptowane ze względu na to, że obie strony są dorosłe i się na to zgadzają a nie dlatego, że jest to "normalne".

Swoją drogą trzeba być niezłym frajerem, by zostać pedałem. Tyle pięknych kobiet chodzi po świecie, a oni wolą penetrować męskie odbyty.

No to pocisnąłeś :o
Po pierwsze określenie "homosiów" to coś takiego jak "katolictwo", czyli określenie pejoratywne, uwłaczające nie tylko tym osobom, ale wszystkim, którzy mają szacunek dla innego człowieka bez względu na orientację seksualną, wyznanie, wygląd itd. I nie sądzę, że homoseksualiści chcą udowodnić, że są lepsi tylko raczej chcą też zaistnieć w sensie - być zauważonymi, że też Tu na Tym świecie żyją i też chcą być szczęśliwi, chociaż społeczeństwo od razu by ich chciało linczować. Czy to zboczenie jak piszesz? - bo w kolejnym poście dopuszczasz np. przyczyny genetyczne. Wynika z tego, że małe dziecko od urodzenia jest w takiej sytuacji zboczeńcem :o W ogóle to z Twoich postów na ten temat bije tylko chęć pokazania odrazy dla tych ludzi, a nie zamiar sensownego wypowiedzenia się.  Czy to na pewno oni próbują udowodnić, że są lepsi ? - bo czytając to co napisałeś mam wrażenie, że to Ty chcesz pokazać, że jesteś lepszy. Jako reprezentant "cywilizowanego" społeczeństwa wypadłeś jednak niestety marnie.  A tym "frajerem" to pokazałeś szczyt ignorancji - z tego wynika, że gejem zostaje się "bo tak jest fajnie" - może dla szpanu ?

Czy przypadkiem ten film z samochodem nie jest zmontowany ? Może na końcu walnąłeś w drzewo i to są skutki...

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 31, 2010, 21:37:02 »
Cytat: iksemel
Po pierwsze określenie "homosiów" to coś takiego jak "katolictwo", czyli określenie pejoratywne

Owszem. I w taki sposób ja lubię pisać - wyrażając dezaprobatę w stosunku do czegoś, co w obiektywny sposób na tę dezaprobatę zasługuje.

Cytat: Iksemel
wszystkim, którzy mają szacunek dla innego człowieka bez względu na orientację seksualną, wyznanie, wygląd itd.

To jest demagogia i manipulacja z Twojej strony, bo stawiasz homoseksualistów obok grup społecznych, którym rzeczywiście szacunek się należy. To tak jakbym powiedział: "Każdy, kto uważa Matkę Teresę, Papieża, Marka Kotańskiego i Adolfa Hitlera za zbrodniarzy jest szaleńcem". To jest dorabianie gęby, bardzo brzydkie i fałszywe zachowanie.

I nie sądzę, że homoseksualiści chcą udowodnić, że są lepsi tylko raczej chcą też zaistnieć w sensie - być zauważonymi,

TAAAKK. A najlepszym uosobieniem tych pragnień jest Biedroń i Piróg  8) Kolego, pogrążasz się  ;)

w kolejnym poście dopuszczasz np. przyczyny genetyczne. Wynika z tego, że małe dziecko od urodzenia jest w takiej sytuacji zboczeńcem

Jeżeli nie od urodzenia - to tym gorzej, bo oznaczałoby to, że to nasz system społeczny tworzy dewiantów. W takim razie świadczyłoby to bardzo źle o całym naszym społeczeństwie. I w pewnej mierze z pewnością tak jest.

W ogóle to z Twoich postów na ten temat bije tylko chęć pokazania odrazy dla tych ludzi, a nie zamiar sensownego wypowiedzenia się.

Zawszę "podziwiałem" ludzi, którzy z najprostszej rzeczy chcą uczynić "skomplikowany i złożony" problem. Chcesz - zajmuj się tym. Mi wystarcza twardo stąpać po ziemi i nazywać rzeczy po imieniu.

bo czytając to co napisałeś mam wrażenie, że to Ty chcesz pokazać, że jesteś lepszy.

Ja nie lubię pisać kto jest lepszy a kto gorszy bo to trudno mierzyć, niemniej pedał z punktu widzenia społeczeństwa, jako całości jest szkodnikiem a w najlepszym wypadku - jest bezwartościowy. Pedał zaprzecza wielu wartościom ludzkim, które składają się na pojęcie człowieczeństwa. Mężczyzna powinien mieć rodzine, chronić ją, zapewnić przetrwanie, stworzyć więzi miłości i dokonać prawidłowej socjalizacji swojego potomstwa. Pedał nawet nie może mieć potomstwa(i dobrze), może co najwyżej je zawłaszczyć i zniszczyć mu życie.

Czy przypadkiem ten film z samochodem nie jest zmontowany ? Może na końcu walnąłeś w drzewo i to są skutki...

Oj Iksemelku, Iksemelku, nie bądź już taki złośliwy. To nie moja wina, że jesteś wielmożnie oświeconym i postępowym europejczykiem, a ja jedynie zaplutym karłem katolickiej reakcji ;)

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 31, 2010, 21:51:43 »
Oj trudny temat i znowu iskrzy ale dyskusja jest ważna na każdy temat. Dlatego panowie wypalcie fajkę pokoju :) zanim przerodzi się to w jakąś wojnę.

Offline Samek

• V.I.P
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 31, 2010, 22:58:30 »
Proponuję zakończyć tę dyskusję bo każdy wyraził swój pogląd jasno, i nie ma sensu dalszego podsycania tego sporu.

Offline Filip Albert

• If_I_Ever_Die
  • Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Bydgoszcz
  • "Za Wiarę, Króla, Honor, Wolność, Ojczyznę"
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 01, 2010, 23:10:40 »
Homoseksualizm jest zboczeniem i nie ma co do tego wątpliwości.
W czasie najpiękniejszym dla cywilizacji zachodniej (średniowiecze), inaczej traktowano homosiów.
Myślę, że w Polsce powinno wprowadzić się Zakaz Propagowania Homoseksualizmu jak to było na Litwie.
Jednak powinny się pojawić kliniki wsparcia dla homosiów, gdzie leczono by ich.
Terapia Konwersyjna - http://pl.wikipedia.org/wiki/Terapia_konwersyjna
filmik cz.1 -
filmik cz.2 -

Na forum Rexa zapewnie już byśmy byli zbanowani Lon ;)

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 01, 2010, 23:29:36 »
If_I_Ever_Die "Homosie" choć to dość niegrzeczne sformułowanie to nadal ludzie i żyją wśród Nas więc dziwne to porównanie do średniowiecza jak ich traktowano. Oni się tacy rodzą  więc niech sobie żyją i żenią się tylko kwestia posiadania czyli adopcji dzieci na to nie wolno im pozwolić. To mniejszość  i nie jest to prawidłowy model rodziny.
If a Ty na siłę chcesz ich leczyć to życzę powodzenia.
Dyskusja jest ważna ale wyluzujmy :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2010, 00:44:04 wysłana przez Obcy »

Offline Laleczka

• Ekspert
  • ZBUNTOWANY ANIOŁ
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 03, 2010, 23:37:40 »
Jestem przeciwna wychowywaniu dzieci przez osoby homoseksualne, zawieraniu małżeństw- dla mnie małżeństwo stanowi tylko związek kobiety i mężczyzny.Nie moją rolą jest potępnianie, choć aprobaty też u mnie  raczej nie znajdą,niech żyją jak chcą, w końcu to oni będa ponosic tego konsekwencje. Nie rozumiem  wredoty tych osób,które ich obrażają, przede wszystkim liczy się jakim sie jest wewnętrznie czlowiekiem, a nie jaką ma się orientację seksualną. Nie wydaje mi się,aby chcieli udowodnic,ze są lepsi, choć mówi się,że najlepszym przyjecielem  kobiety jest gej i  coś w tym jest:) A co do penetrowania odbytów to faceci heteroseksualni również penetrują odbyty (i  nie tylko ) swoim partnerką,więc tym bym się tak  akurat nie oburzała :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2010, 23:40:14 wysłana przez Laleczka »
Z plastikowych rzęs płynie sztuczna łza, tak już czasem jest nawet gdy oczy są ze szkła...

Offline Samek

• V.I.P
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 04, 2010, 00:19:48 »
A co do penetrowania odbytów to faceci heteroseksualni również penetrują odbyty (i  nie tylko ) swoim partnerką,więc tym bym się tak  akurat nie oburzała :P

O ja cie !  :o