Autor Wątek: Szczęśliwy samotnik  (Przeczytany 16258 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stap!inesekend

• Ekspert
Odp: Szczęśliwy samotnik
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 16, 2013, 19:47:08 »
Coś w tym jest. Dzięki samotności unikamy zderzenia ze światem, a tam - porównywania.
Sztuką jest to, by zderzać się ze światem niewiarygodnie często i się nie porównywać. Jak to zrobić?
Człowiek naraża się na łzy, gdy raz pozwoli się oswoić.

Систем те лаже
Не веруј шта ти каже
Овај живот је борба
Од рођења до гроба
Зато устани одмах!

-------------------------------

Yavşak herif bana hakim olmak istiyor

Offline KPWT

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 16, 2013, 20:37:29 »
Samotność nie jest taka straszna dopóki ma się jakieś zajęcie.Nie można dopuścić nudy i bezczynności, bo to może doprowadzić do strasznych rzeczy.Dla jednego celem istnienia jest inny człowiek, a dla drugiego tym celem jest coś innego.Wszystko sprowadza się do celu.Przykładowo rozbitek na wyspie jest sam, a do wyboru ma dwie opcje.Może siedzieć bezczynnie i umrzeć, albo coś zrobić i przezyć.Wyznaczyć sobie jakiś cel, bo powiedzonko "umieram z nudów" nie jest wcale takie głupie.Tak więc można powiedzieć, że aby żyć nie potrzeba innych ludzi, a celu w życiu.Tym celem może być ktoś, ale nie musi.

lucyfer

• Gość
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 16, 2013, 20:45:48 »
nie mam laski, nie brkauje mi zatem w portfelu kaski, żadna dupa mi szmalu nie zabiera a by tylko spróbowała- w cyc siekiera, dobrze mi samemu zajebioza, życie bez panny to jak piękny sen- narkoza, paru mam ziomali ale nie wchodzą na moje terytorium , wiedz ze jesli złamią zakaz czeka ich prosektorium. generalnie zajebiście mi samemu! imprezy do rana co dwa dzionki, + cztery  one night stand lachonki, kasa wpada do sakiewki nie musze k...a z biedy żreć marchewki

Offline Wolfy

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 15, 2013, 14:25:17 »
Myślę, że istnieją osoby, którym nie straszna jest samotność, wolą być singlem. Kiedyś sądziłem, że mogę być szczęśliwym będąc samotnym, a inni ludzie nie są mi potrzebni. Myliłem się.