Autor Wątek: Proszę przeczytajcie to i pomóżcie  (Przeczytany 5371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mbv

• Nowy użytkownik
  • *
Proszę przeczytajcie to i pomóżcie
« dnia: Styczeń 12, 2014, 11:21:01 »
CZeść

mbv, 20 lat, pracuje w firmie budowlanej.

Cierpię na fobię społeczną, boje się świata, gdy przychodzę z pracy zamykam się w pokoju i tworzę sztukę..

Piszę eseje,tworzę filmy awangardowe i mam już nawet sukcesy mimo tak młodego wieku; problem w tym, że wstydzę się o tym komuś powiedzieć,

rodzina nic nie wie, a co dopiero ktoś z zewnątrz. Gdy tworzę odczuwam niesamowitą radość, czasem nawet katharsis, czuję podświadomie, że jestem geniuszem,

mam wielki talent, miewam tez wizje artystyczne, które są syntezą moich pragnień i odczuć metafizycznych.

Rodzina uważa mnie za odludka, matka cierpi bo nie uczestniczę w życiu społecznym, boję się m.in. jeździć autem, spotykać z kobietami, rozmawiać z kolegami w pracy,

nie czuję się swobodnie z innymi, mam bardzo depresyjne nastroje, wtedy często dużo piszę i wychodzą mi niesamowite literackie zdania.

Odczuwam silną potrzebę transcendencji, absolutu, wiążą się z tym bóle egzystencjalne - to całkowicie pochłania moje sfery duchowe.

Jestem małomówny i zamknięty w sobie, potrzebuję niezachwianej pewności siebie..

Chcę zacząć rozmawiać z innymi, przestać się bać świata, realizować swoje cele i poświęcić się całkowicie sztuce....proszę pomóż

Offline wobbly

• Aktywny użytkownik
Odp: Proszę przeczytajcie to i pomóżcie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2014, 11:33:13 »
Cześć, szukałeś pomocy u specjalisty? Wydaje mi się, że na forum nie pomoże Ci nikt niczym więcej niż dobrym słowem.

Offline Malcontenta

• Ciągle walcząca....
  • Miss Lata 2013
  • Miejsce pobytu: Kielce
  • Si je n’ai rien de toi À quoi sert d’être moi?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2014, 12:04:11 »
Witaj na forum :D
Rzeczy niemożliwe załatwiam od reki , na cud trzeba poczekac 7 dni

Offline el in chains

• 宇宙魔女
  • Ekspert
  • quoth the raven, nevermore
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 12, 2014, 12:07:21 »
jesteś szalenie interesującym odludkiem, cześć ; )
My veins are blue and connected and every single bone in my brain is electric

“ Niby wszystko miałem jak po maśle: dobrych rodziców, nie najgorsze rodzinne warunki materialne, nie byłem też chyba głupi, ale sam siebie cholernie nie lubiłem. Nieustannie wydawało mi się, że jestem gorszy od innych: słabszy, mniej przystojny, tchórzliwy, nieśmiały, bez muskułów, jednym słowem dupa. ”
-Beksiński

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2014, 12:10:33 »
załóz sobie stronke i wrzucaj te wszystkie genialne pomysły, bóle egzystencjalne pokazane za posrednioctwem twojego genialnego talentu i literackiego kunsztu, a z czasem jak znajdzie sie grono wielbicieli twojej twórczości to i twoja pewność siebie wzrośnie... ;)
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Mefistofeles

• Ekspert
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 12, 2014, 12:19:46 »
Chciałbym mieć tak jak Ty... piszę to poważnie. Ja nie mam żadnego talentu :( co najwyżej do denerwowania i wprowadzania w zły nastrój ludzi  :'(
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2014, 12:30:10 wysłana przez Pabito »

Offline OtoJa

• Profesor
  • Miejsce pobytu: Małopolska
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 12, 2014, 12:48:25 »
Cześć mbv, ciekawa z Ciebie osoba :)

Ja nie mam żadnego talentu :(
Ale masz jakieś zainteresowania, rzeczy, które lubisz robić(bieganie/rower) to też się liczy.
Poza tym każdy jest w czymś dobry, trzeba tylko to znaleźć :)

Jolaos

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 12, 2014, 14:03:55 »
Witaj.

Racja, szkoda talentu, więc spróbuj pomalutku do przodu. Zakręć się wpierw przy fobikach, może psycholog. Pozdrawiam. :)

załóz sobie stronke i wrzucaj te wszystkie genialne pomysły, bóle egzystencjalne..................
Żeby mu pomysły kradli? ;)

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 12, 2014, 14:05:25 »
Żeby mu pomysły kradli? ;)
no to lepiej siedziec i płakać
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Jolaos

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 12, 2014, 14:11:45 »
Chodzi o przedstawienie pomysłów w miarę zaufanym, pojedyńczym osobom do oceny, które się na tym znają, a nie w formie publicznego wywalania wszystkiego. <omg2>

Offline mbv

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 12, 2014, 16:02:53 »
Cześć, dzięki za poparcie

chodzi o to że boje się pokazać filmy mojej rodzinie i znajomym, boje się krytyki( wiem to brzmi irracjonalnie - na tym właśnie polega mój problem)

filmy pokazywałem na festiwalach i przeglądach, były pozytywne wypowiedzi krytyków, znalazłem się w selekcji europejskiego festiwalu filmowego, gdzie zgłoszono około 600 filmów, a wybrano 76 najlepszych (w selekcji filmów eksperymentalnych 11 - w tym mój), wydano mój film na dvd z festiwalu, które poszło w świat , byłem prawie namłodszy z grona rezyserów - oni wszyscy po studiach i szkołach, ja nie mam studiów, żadnego doświadczenia, filmy robię od około roku...

byłem też pokazywany w kinach i galeri sztuki wspólczesnej..

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 12, 2014, 16:22:03 »
Publiczny pokaz filmów z zastrzeżeniem praw autorskich to bardzo dobra sprawa, jeśli twórczość jest naprawdę dobra to daje to szanśe na prawdziwe rozwiniecie pasji.

Offline pirotehnik

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 15, 2014, 20:57:44 »
Chcę zacząć rozmawiać z innymi, przestać się bać świata, realizować swoje cele i poświęcić się całkowicie sztuce....proszę pomóż

Sam sobie odpowiedziałeś, skoro rodzina, znajomi nie są na tyle zaufani, i nie maja tyle zrozumienia dla CIebie, a na tym forum potrafiłeś to wszystko napisać to pokaż ludziom na forum kilka swoich dzieł.

Tutaj są właśnie ludzie z duża dozą empatii, ale też z większym zrozumieniem artystycznym niż inni. Jak nabierzesz więcej pewności do swoich prac to pomysł z własna stroną jest ciekawy.

Offline Nuta

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 21, 2014, 14:24:56 »
Tak już jest na tym naszym świecie, że zawsze znajdzie się ktoś kto skrytykuje wszystko dla samej tylko przyjemności krytykowania.

Pół biedy jeśli krytykuje ktoś, kto chce pomóc i da się to wyczuć.

Jeśli piszesz po to, żeby się przypodobać światu, to nastaw się lepiej na tzw. haterów. i próbuj przejmować się opiniami tylko znawców.

Zazdroszczę Ci świadomości bycia geniuszem. Nie wiem, czy odważyłabym się opublikować moje wiersze. Nie mam pewności co do ich wartości literackiej.
 Póki co tych kilka, które napisałam wręczyłam w prezencie i jeden został odegrany, a te które dałam mamie bardzo jej się spodobały. I dla mnie to się liczy :]

Offline Wolfy

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 21, 2014, 14:28:48 »
Jeżeli zawodowi krytycy, którzy zwykle oceniają dzieła najbardziej surowo ocenili Twoje pozytywnie czemu rodzina miałaby ocenić źle? Wiadomo, że gusta są różne i nie wszystkim się dogodzi, ale jeżeli znalazłeś uznanie w świecie artystycznym to nie ma żadnych wątpliwości, że jesteś bardzo uzdolnionym człowiekiem :)