Autor Wątek: chętnie pogadam z kimś kto tak jak ja ma fobię społeczną  (Przeczytany 2094 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline whoami0

• Nowy użytkownik
  • *
chętnie pogadam z kimś kto tak jak ja ma fobię społeczną
« dnia: Styczeń 24, 2014, 11:58:33 »
Hej:)
Mam na imię Kaśka, mam 22 lata,
Szukam kogoś z kim mogła bym czasem pogadać, kogoś kto tak jak ja
ma tą paskudną fobie społeczną. Jeszcze z połtora roku temu myślałam,
że ja po prostu jestem taka dziwna, i inna niż wszyscy i że tylko ja to przeżywam
i nikt inny takiego czegoś nie ma. Gdy w końcu w internecie natrafiłam na taką nazwę jak fobia społeczna ,
too doznałam szoku ;o że wszystko co tam jest napisane dokładnie opisuje mnie, moje odczucia i problemy..
Wszystko idealnie do mnie pasuje. Szok. Chciała bym poznać kogoś z podobnym problemem,
nie spodziewałam się, że są na świecie osoby które przeżywają to co ja :OO Bardzo chciała bym pogadać z kimś takim :)
Na gg lub pw jak kto woli :)
Te wszystkie objawy towarzyszą mi w zasadzie od najmłodszych lat:/
Strasznie ciężko mi pisać tutaj na forum tą wiadomość:o analizuje każde napisane przeze mnie słowo i siedzę nad tą wiadomością juz z pół godziny.
i nadal odczuwam,  że jakoś dziwacznie to napisałam i że nawet po stylu pisania na kilometr można wyczuć że "coś ze mną nie tak"...
hmm no w każdym razie jeżeli ktoś by miał ochotę pogadać ze mną to czekam na wiadomość.. :)

Offline kartolak202

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: chętnie pogadam z kimś kto tak jak ja ma fobię społeczną
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2014, 13:53:22 »
Hej
Jestem Karol, mam 27 lat, też od dzieciństwa mam na fobie społeczną i nerwice lękową.
Ja też osobiście nie poznałem nikogo z takimi jak moje dolegliwości, podobno cierpi na nie 1% ludzi na świecie. Ja miałem i mam problemy w relacjach między ludzkich, szczególnie z osobami obcymi, w takich sytuacjach występują u mnie jeszcze objawy nerwicy( duszności, kołatanie serca, bóle rąk, przyśpieszony puls). A ty, z czym masz największe problemy?
Nic dziwnego w twoim piśmie nie widać, ja dopiero pisze chaotycznie ( jestem dyslektykiem)
 :)

Posty połaczone: Luty 21, 2014, 14:05:29
Jeżeli chcesz to pisz na adres kartolak202@vp.pl :)
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2014, 14:05:29 wysłana przez Obcy »

Offline loqata

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2014, 20:06:24 »
Hej,mam identycznie jak Wy,choc jestem fobiczka doswiadczona juz niezle..stuknie mi 30lat w tym roku i pierwszy raz znalazlam takowe forum majac jakies 23 lata. Potem to olalam i przerwa z 7 lat i znow tu jestem bo fobie i leki znow sie nasilily. U mnie najgorsze jest drzenie rąk i ciala w sytuacjach lękowych nie raz nie do pokonania:(,ale walcze - mam rodzine jest dla kogo ;)
Ps. Skad jestescie??

Offline Dystymia9

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2014, 20:10:48 »
Witaj Loqata. Mam podobnie do Ciebie. Fajnie czuć, że nie jest sie samemu takim dziwnym człowieczkiem :).

Offline loqata

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 01, 2014, 20:17:57 »
Hej Dystymia. Tak ja te 7 lat temu tez sie mega podnioslam na duchu,gdy znalazlam takie forum i przekonalam sie, ze nie jestem jedyna z tymi irracjonalnymi nie pozwalajacymi zyc lękami heh.
Skad jestes? Probuje zorganizowac dla takich ludzi spotkanie na realu,co Ty i reszta na to?
Pozdrawiam

Offline Exeen

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 01, 2014, 20:23:24 »
Stąd niewiele osób organizuje spotkania - chyba wątek Rzeszowski, Warszawski i Wrocławski mają największy udział. Jeśli nie znajdziesz tu ludzi ze swojej okolicy to proponuję zajrzeć tutaj: http://forum.niesmialosc.net/viewforum.php?f=2 .

Offline Dystymia9

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 01, 2014, 20:30:48 »
Ja mieszkam na dolnym śląsku. Jakby takie spotkanie było, mogłabym sie wybrać do Wrocławia.
Loqata co Ci najbardziej pomaga pokonywać lęki, gdy Cie nachodzą gdzieś w zatłoczonym miejscu?

Offline MATEUSZ89M

• Zaawansowany użytkownik
  • Miejsce pobytu: Dolnyśląsk
    • Eteryt
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 23, 2014, 14:07:57 »
Witaj dolny śląsk

Offline kinciax

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 30, 2014, 11:27:17 »
Witam, a ja jestem z Poznania. Dziewczyna 26 lat. Męczę się z tym gównem tj. z fobią społeczną odkąd pamiętam. Najgorsze są trzęsące się ręce jak mam podać kawę, zjeść jakąś uroczystą kolację, podnieść kieliszek szampana.  Albo palenie buraka za każdym razem, gdy szef coś do mnie powie, ktoś coś o mnie zażartuje itp. Nie potrafię tego w sobie zaakceptować a już tym bardziej nie potrafię przezwyciężyć. Jak mi ktoś mówi, że sobie na pewno wmawiam, że przesadzam to mam ochotę wyć do księżyca  <chlip>. Przez napady paniki straciłam swoją pierwszą pracę, a wiem że mam swoje talenty, mam potencjał i gdyby nie to dziadostwo, byłabym w zupełnie innym miejscu w życiu.... Szukam kogoś kto ma tak jak ja.... bo wiem że tylko ktoś taki może to zrozumieć (ale koleżanki/przyjaciółki a nie chłopaka bo chłopaka już mam ;P)

Offline kartolak202

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 09, 2014, 12:09:32 »
Okolice Rzeszowa