Autor Wątek: monotonne życie  (Przeczytany 2173 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline werkasad

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: monotonne życie
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 06, 2018, 12:11:01 »
Zauważyłam, że jak nie staram się coś robić i poddaję się swojej fobii to ciągle mam wrażenie, że to wszystko jest bezsensu, ale są dni, kiedy jestem bardzo zajęta pracą albo czymś co sobie narzucam (np. nauka hiszpańskiego w domowym zaciszu) to nie myślę tak o tym i czas leci szybciej. Przyjaciele też mi bardzo pomagają, zabierają mnie do kina i mimo że czasami jest trudno bardzo im za to dziękuję, bo bez nich nigdzie bym nie wychodziła
Zadowolony nie znaczy szczęśliwy.
Phyllis Christine Cast

Offline Monia0

• Ekspert
    • Mój blog
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 11, 2018, 23:07:59 »
Życie jest monotonne, ale można wprowadzić zmiany, jakieś przyjemności, żeby urozmaicić życie.

Offline aldik

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 08, 2018, 15:22:08 »
Bardzo monotonne . Czasem ogarniają mnie takie myśli, fobia się nasila , że zaczynam się bać samego. Codziennie to samo praca, uczelnia, czasem jakiś wypad ze znajomymi.. gdzie w tym jakiś głębszy sens ? <ei29nuda>
Zobacz gdzie możesz wykonać depilacja Vectus w Gdańsku

Offline zaq

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 14, 2018, 00:17:52 »
I don't care if it hurts, I wanna have control I want a perfect body I want a perfect soul

Offline maniek

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 16, 2018, 16:41:01 »
a mi to się wydaje, że teraz w social media wszyscy pokazują, jacy są zajęci, a rzeczywistość też nie jest kolorowa, bo na przykład siedzą sami w restauracji, tylko się gapią w smartfona. Czy to fajne spędzanie czasu? no nie wydaje mi się

Offline Ragnar

• Ekspert
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 19, 2018, 10:39:26 »
ja mam monotonne od kiedy pamiętam. Lata mijają a a nie widzę w tym jakiegoś celu, czuje się jak robak co lata w jedną i drugą stronę pokonując dnie i noce i tak cały czas kiedy czas leci ku końcowi . Myśle że czasem moje pieski dwa rude mają większe ambicje i mają bardziej plan rozbudowany na dzień niż ja.Jeszcze raz napiszę ,ja nie powinienem być człowiekiem ,nie nadaje się być taką istotą .. Chyba muszę przedeptać jeszcze te pare lat jakoś  i mieć nadzieje że już się nigdy człowiekiem nie urodzę . :(