Autor Wątek: Dobry pakiet zabezpieczający  (Przeczytany 1078 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MATEUSZ89M

• Zaawansowany użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
  • Być albo nie być oto jest płytanie:)
Dobry pakiet zabezpieczający
« dnia: Luty 09, 2014, 21:51:21 »
Hey mam takiego kompa 2,4 intel i3 8gb ram ddr3, kartę radeona hd 6300. Chciałbym sobie zainstalować jakiś pakiet zabezpieczający mego kompa z racji tego gdyż ostatnio drażni mnie jego działanie a nie dawno pełen format. Może być płatny ale żeby jak najmniej mulił kompa.
Co sądzicie o tym : G Data InternetSecurity niby piszą na pewnej stronce, że się sprawdza. Wielu z nas a praktycznie wszyscy na forum to zdolne osoby, więc opinie mile widziane. Dawno nie używałem jakiegoś antysa a ciężką bez dobrej znajomości systemów bezpieczeństwa w systemach typu Windows-laptop. Widzę ostatni, że 7 zaczyna po części być nieszczelna a nie chcę mi się instalować Ubuntu, który jest lepszy w dużej mierze ale lubię sobie pograć więc wiecie.

Skoro Ja jestem chorobą to Ja jestem Lekarstwem a czas jest Odpowiedzią!.

SinnaMann

• Gość
Odp: Dobry pakiet zabezpieczający
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2014, 21:55:43 »
Mi najbardziej odpowiada darmowy avast.

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2014, 22:04:30 »
Microsoft Security Essentials

Offline MATEUSZ89M

« Odpowiedź #3 dnia: Luty 09, 2014, 22:07:35 »
Microsoft essentials to free a zdarz ci się wchodzić na strony xxx. Czy w tym przypadku nie kwiczy.

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2014, 22:07:55 »
darmowy AVG do tego czeste skany spybot search&destroy do pobrania ze strony safer-networking.org
ten drugi nie działa w tle tylko na czas skanowania włączam, jeden proces bodajże TeaTimer.exe często muli ale chyba częściej w systemach x86 ale jak bedziesz grał to nie bedziesz skanował, i tak najlepiej jak jest jakis syf to przeskanowac w trybie awaryjnym...ja na tym wózku jade juz ponad dwa lata bez formatu (nienawidzę) i bez wiekszych problemów,
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline MATEUSZ89M

« Odpowiedź #5 dnia: Luty 09, 2014, 22:14:33 »
Spy bota sprawdzę bo kiedyś się tym schizowałem i pamiętam, że nawet  był ciekawy a co do AVG hm ciężko ale jak się nie mylę AVG daję możliwość ściągnięcia sobie płytki bootwalnej i skan z biosa.

Offline Thomas2

• Mityczny użytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 09, 2014, 22:15:44 »
Nie kwiczy większe mozliwości jego niż zły piar w gazetach.
AVG za to juz nie jednemu system zniszczyło  ;D

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 09, 2014, 22:22:56 »
Spy bota sprawdzę bo kiedyś się tym schizowałem i pamiętam, że nawet  był ciekawy a co do AVG hm ciężko ale jak się nie mylę AVG daję możliwość ściągnięcia sobie płytki bootwalnej i skan z biosa.
ta płytka z avg to w przypadku jak masz system zawalony i nie bootuje, albo jest tak zawirusowany że puszczenie skanera jest niemozliwe...ale je takiego przypadku nigdy nie miałem majac darmowego avg a zdaża mi sie jakims dziwnym trafem odwiedzać strony xxx i inne dziwne zakamarki netu ;)

Posty połaczone: Luty 10, 2014, 12:52:51
AVG za to juz nie jednemu system zniszczyło  ;D
komu?
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2014, 12:52:51 wysłana przez fobka, Powód: Połączono podwójny post »
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline MATEUSZ89M

« Odpowiedź #8 dnia: Luty 09, 2014, 22:24:23 »
Microsoft ta marka nie mówi mi zbyt dobrze o zabezpieczeniach a essentials kiedyś go miałem i faktycznie nawet przez pewien czas wspomagał zarządzanie ale gdy microsoft nie wprowadzał sługo aktualizacji wtedy zaczynały się problemy a po jej dokonaniu nie zmieniało się lecz poczytam sobie bo bodajże od Visty Miscosoft wpuścił ten produkt na rynek.

Offline Thomas2

• Mityczny użytkownik

Offline OtoJa

• Profesor
  • Miejsce pobytu: Małopolska
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 09, 2014, 22:33:21 »
Microsoft ta marka nie mówi mi zbyt dobrze o zabezpieczeniach a essentials
Akurat z MSEssentials Microsoft radzi sobie coraz lepiej. Ale jak bym miał coś kupować to wybrał bym produkt Symanteca. Obecnie korzystam z darmowego Avasta ale to tylko sam antywirus, zapory uzywam systemowej w Windows7. Zresztą na takim kompie jak masz, większość programów powinna sobie świetnie radzić nie blokując zbytnio pracy.

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 09, 2014, 22:35:12 »
http://davido.info/know-how/avg-sucks-backup-rules/

tez mi relewacja jakis frajer który nigdy nie miał problemu nagle ma problem, może raczej zalezy mu na reklamowaniu innego programu...i swojej ciotki ze złotym zębem co tort kroji :)) :)) :))

Offline Thomas2

• Mityczny użytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 09, 2014, 22:36:08 »
Pisali w każdej gazecie o tym jak AVG rozdpucało systemy.

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 09, 2014, 22:39:09 »
człowieku non stop pisza jak systemy ludziom siadaja, jak bezpowrotnie stracili dane bo zainstalowali jakąs aktualizacje, jak stracili dane milionów klientów bo gdzieś była dziura takie rzeczy sie zdażaja bo swiat komputerów nie jest w 100% bezpieczny ani wolny od awarii i błędów
a co do microsoftu to nie mam zaufania po viście która sama była wirusem jeszcze instalowac pakiet bezpieczeństwa od nich...jestem zadowolony urzywajac tego o czym napisałem

Offline OtoJa

• Profesor
  • Miejsce pobytu: Małopolska
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 09, 2014, 22:43:54 »
Polecam stronę http://www.av-comparatives.org/ kilkanaście testów pod różnym kątem podane jak na tacy.