Autor Wątek: Co właściwie oznacza mieć inteligencje ponizej normy?  (Przeczytany 1119 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tom93

• Aktywny użytkownik
Tak jak powyżej.

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
Odp: Co właściwie oznacza mieć inteligencje ponizej normy?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 02, 2014, 23:08:20 »
Nie radzić sobie w sytuacja w których większość sobie radzi.

Offline Szop

• Celebryta
  • Mityczny użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 02, 2014, 23:10:22 »
Czyli ja ją mam <yes>
"Jeszcze będzie weselej i mądrzej..."

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 02, 2014, 23:11:33 »
Ja również :P

Offline Tom93

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 03, 2014, 02:28:01 »
I tylko to?

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 03, 2014, 03:37:55 »
Ten taki poziom inteligencji według naukowców to chyba coś ala zdolność do logicznego myślenia, wyciągania wniosków, uczenia się przez porównanie. Tak mi się zdaje przynajmniej, bo nigdy mnie to nie interesowało.

Moim zdaniem pewnych cech intelektualnych, które składają się na intelekt(w szerokim rozumieniu) jest wiele i nie doszukiwałbym się w nich jakiejś stopniowalnosci, że jedne lepsze, a inne gorsze. Raczej patrzyłbym na to przez pryzmat różnorodności - różne cechy różnych ludzi mogą im zapewnić sukces w różnych sytuacjach.

Ja np. wolno się ucze, ale jak czymś się już zainteresuje to do zesrania. Mam coś z maniaka. Lubie też bardzo konfrontować, sprawdzać. Łatwo dostrzegam nieścisłości, szybko identyfikuje zagrożenia i to nawet, jeśli ich zaistnienie muszą uprzedzić wielostopniowe zależności przyczynowo-skutkowe. Słabo za to dostrzegam szanse, brakuje mi hedonizmu i elastyczności.

P. S.

Żeby zrozumieć mój post trzeba znać kilka słówek. Trzeba mieć więc jakąś wiedzę, która może świadczyć o pewnym rozwoju intelektualnym. Ale z inteligencją rozumianą jako zdolność do logicznego myślenia dużo to raczej nie ma wspólnego.

Choć skróty myślowe moim zdaniem rozwijają myślenie abstrakcyjne. Np. często używane przeze mnie słowo "stopniowalność", które spośród wielu innych dobrych rzeczy może również - kiedy już zapuści w mózgu korzenie - bardzo szybko przekonać nas, że w gruncie rzeczy nie istnieje coś takiegi jak fobia społeczna, że można po prostu w danej chwili odczuwać lęk społeczny w STOPNIU znacznym.
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2014, 03:46:10 wysłana przez Lon Luvois Fuller »

Offline MATEUSZ89M

• Zaawansowany użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
  • Być albo nie być oto jest płytanie:)
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 22, 2014, 01:54:06 »
Odnośnie wyżej twoich cytatów brakuje ci hedonizmu satanista?   :-)  korzenie męczą aa, co się tyczy fobii spol. To fobia spol. ogolnym zakresie  fachowym występuje jako objaw jakiegoś schorzenia to  co niektórzy nazywają nieśmiałością to żadna fobia aczkolwiek dobiera jest nieśmiały. Do rzeczy mówiąc stany lękowe mówisz w odniesieniu do swoich uczuć z różnych powodów ci później specjalista widząc osobę uciekającą łącząca z opisem nasTroju zaznacza to jako objaw typowy dla depresji nie ma tego bez tego bo  przypadku nieśmiałości bez tej jaskini to zwykły lęk ale spoko eksperyment mój musi być. Intel. Ogólnie poniżej norm. To nic innego jak skłonność automatyczna do małej kreatywności i rozwoju intelektu ale brak szacunku do osób takich dla mnie oznacza zwyczajna pogardę dla tego typu zachowań.przynajmniej na razie

Skoro Ja jestem chorobą to Ja jestem Lekarstwem a czas jest Odpowiedzią!.

Offline Enua

• Profesor
  • Miejsce pobytu: .
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 05, 2015, 21:03:01 »
no niewiem,ale ja to mam

Offline Wolfy

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 06, 2015, 12:14:09 »
Co właściwie oznacza mieć inteligencje ponizej normy?

Być mną ^^