Autor Wątek: Znak zodiaku, a osobowość  (Przeczytany 4039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
Znak zodiaku, a osobowość
« dnia: Czerwiec 29, 2014, 23:18:56 »
Nie jestem człowiekiem oderwanym od rzeczywistości, który wierzy we wróżby. Śmiało można powiedzieć, że częściej jestem realistą, a więc wszelkiego rodzaju wróżby to abstrakcja
 Jednak Dzisiaj poznałem kobietę, która ma zupełnie odmienny stosunek do tych rzeczy i powiem wam szczerze, że zdziwiło mnie to, że jest ona w stanie zdefiniować, to jaką ja jestem osobą, tylko  na podstawie daty urodzenia.  ;>
  Przykładowo ja jestem wodnikiem, a spotykam się kobietą, która jest skorpionem i mam wrażenie, że pasujemy do siebie  jak Shrek do osła.
Jakby przeanalizować człowieka spod znaku wodnika i człowieka spod znaku skorpiona, to wychodzi, że tacy ludzie nie dadzą rady się dogadać i ja mam podobne odczucia .
Ja jestem człowiekiem wolnym i niezależnym, który nie da się w żaden sposób zdominować
Natomiast moja znajoma, to bardzo zaborcza, silna psychicznie osoba i do tego  chorobliwie zazdrosna (pasuje jak ulał do skorpiona) .
Jakie jest wasze zdanie na ten temat ? Wierzycie w to, że charakter człowieka jest uzależniony od pory narodzin ?  W sumie byłem przekonany, że charakter dziecka, to wypadkowa charakterów ojca i matki, ale czy aby na pewno ?
  Spod jakiego jesteście znaku zodiaku i czy charakterystyka waszego znaku pasuje do waszego charakteru ?

Offline OtoJa

• Profesor
  • Miejsce pobytu: Małopolska
Odp: Znak zodiaku, a osobowość
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 29, 2014, 23:21:46 »
Jam skorpion, ale ze mną idzie się dogadać ;)

Offline trash

• Profesor
  • ✝ D△RK ✠ KICZ ✝
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 29, 2014, 23:25:43 »
@abcczasamid

paczaj -> efekt horoskopowy   <ptak>

P.S. ja panna jestem <glupek2>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2014, 23:27:21 wysłana przez trash »

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 29, 2014, 23:26:58 »
wiesz mi nie chodzi o to. Tylko, czy zgadza się teoretyczna  charakterystyka twojego znaku  wzgledem twojego realnego charakteru .
tutaj masz ogólną charakterystykę.
http://www.astrolabium.pl/astrologia/zodiak/znaki-zodiaku

Offline Szop

• Celebryta
  • Mityczny użytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 30, 2014, 06:48:59 »
O raku też różne pierdoły piszą i część się zgadza  <glupek2>
"Jeszcze będzie weselej i mądrzej..."

Offline Elfka

• Miss Całokształtu 2013
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 30, 2014, 08:45:25 »
U mnie zgadza się jakieś 90% (m.in z wyjatkiem chwiejności i nałogów - i'm free).
Żaden inny znak nie opisałby mnie trafniej. Może przypadek, ale dość zastanawiający. Przeklęte ryby <smiley>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2014, 08:51:00 wysłana przez Elfka »

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 30, 2014, 09:05:06 »
Ja podałem przykładową stronę, ale jak przeczytacie więcej podobnych charakterystyk, to będziecie mogli znaleźć wspólny mianownik .
  Marne, bo marne, ale zawsze to jakieś usprawiedliwienie dla moich dziwnych zachowań  <hahaha>, bo z tego co wynika z tych wszystkich opisów wodnik to naturalny dziwak  <old>
 Z drugiej strony, to bardzo dziwne, że osobowość człowieka w jakimś stopniu jest uzależniona od pory narodzin, nie rozumiem tego

Alien

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 30, 2014, 10:14:31 »
.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2017, 23:06:38 wysłana przez Alien »

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 30, 2014, 10:34:47 »
Waga – opis znaku Zodiaku

Waga(23.09 – 22.10)
Dążę do równowagi, sprawiedliwości i bezstronności. Jestem sprawiedliwy, wyrafinowany, dyplomatyczny.
Cechy charakteru

Dla Wag najważniejsza jest równowaga i harmonia. Może ona być pojmowana na różne sposoby, zarówno jako harmonia formy w sztuce czy dekoratorstwie, jak i harmonijne relacje międzyludzkie. Ponieważ konflikty zakłócają równowagę, Wagi nie lubią ich i unikają za wszelką cenę. Przez to mogą stwarzać wrażenie, że nie potrafią zając zdecydowanego stanowiska, a nawet że grają na dwa fronty. Mówi się też, że Wagi przeważnie nie postrzegają ludzi, rzeczy czy sytuacji w kategoriach absolutnych, tylko w odniesieniu do czegoś – nie stwierdzają na przykład “To był ładny dzień” tylko “Dzisiaj było ładniej niż wczoraj”.
Główne zalety

Wagi są eleganckie, wyrafinowane, obdarzone dobrym gustem i zawsze taktowne. Łatwo zjednują sobie innych, gdyż są uprzejme i dbają, by nikogo nie urazić.
Główne wady

Mają problemy z podejmowaniem decyzji i unikają odpowiedzialności za nie. Nie radzą sobie z konfliktami, w których nie umieją zająć jednoznacznego stanowiska. Dążą do ugody nawet za cenę bycia w niezgodzie z samymi sobą.
Kobieta

Jest towarzyska, wyrafinowana, bywalczyni salonów, koneserka sztuki i/lub mody.
Mężczyzna

Jest zadbany i z klasą, typ dandysa, szarmanckiego uwodziciela.
Przyjazne znaki

Wodnik, Bliźnięta, Lew, Strzelec

goowno prawda... :))
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Nenaja

• świnia
  • Różowa
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 30, 2014, 10:49:18 »
w same horoskopy może tak nie wierzę, jak właśnie w charakterystykę znaków zodiaku.... niestety mój co do joty się sprawdza. Trzeba jednak pamietać o tym, że jak wiadomo nie tylko data urodzenia ma wpływ na nasz charakter. Ten temat zawsze mnie interesował <hm>  nie miałam okazji poznać jeszcze barana,strzelca i koziorożca  <ei29nuda> co do znaków przyjacielskich to zgadzam siem z tym że z wagą i wodnikiem bardzo dobrze siem dogaduję  ;D

a tu taka ciekawostka ...horoskop urodzeniowy http://horoskop.sennik.biz/horoskop-urodzeniowy

Alien

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 30, 2014, 11:19:59 »
.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2017, 23:06:52 wysłana przez Alien »

Offline Nenaja

• świnia
  • Różowa
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 30, 2014, 11:27:42 »
Tosia ma ukryte super moce  <nihil>

a co do raczka.... hmmmm.... zawsze z nimi kłopoty miałam, ciężko mi idą z nimi kompromisy....a jeszcze jak coś "palne", a często mi się to zdarza to już wogóle lepiej wiać bo pogryzą  ;D bardziej bym powiedziała że to mocno przewrażliwiony znak <hm>

ale nie ma siem co martwić, ja za to jestem dwulicowa, niestabilna etc itd <omg2>

Alien

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 30, 2014, 12:21:42 »
.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2017, 23:07:20 wysłana przez Alien »

Offline zbigi

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 30, 2014, 14:03:53 »
Moim zdaniem, takie rzeczy jak znak zodiaku mają przełożenie w rzeczywistości. Może nie w 100 %, ale mają na bank. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest, może jest to samospełniająca się przepowiednia - czyli jeśli przeczytasz gdzieś że Twój znak zodiaku ma taki a takie cechy, to podświadomie będziesz się tak zachowywać? Ale fakt jest taki, że ja - ryby - widzę dużo cech w swoim charakterze, cech pasujących do ryb. A związki? W każdym związku zabawa polega na układzie osoby dominującej i tej uległej i jeśli znaki zodiaku powodują że jesteśmy tacy a nie inni, to raczej związek ryb z np strzelcem ma małe szanse na powodzenie. Inna sprawa, że to wszystko zależy od człowieka i jego inteligencji, porozumienia w związku itp itd. Temat rzeka :) 

Offline BlankAvatar

• Ekspert
    • [PSYCHOTERAPIA self-help poradniki]
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 30, 2014, 15:18:03 »
żeby wyleczyć kogoś z horoskopów nie trzeba nawet tłumaczyć czym jest efekt horoskopowy

wystarczy powiedzieć, żeby sobie przypomniał, że na Ziemii żyje siedem miliardów ludzi z czego -powiedzmy- ok. sześćset milionów ma taki sam znak zodiaku jak ty. To by musiało oznaczać, że te kilkaset milionów ludzi  jest do ciebie podoba na tyle, by opisywał je trafnie horoskop, który właśnie czytasz :)

Zazwyczaj takie postawienie sprawy psuje zabawę miłośnikowi astrologii :P
<-- Zbiór poradników psychologicznych/samopomocy dotyczących m.in.:

-Zaburzeń psychicznych np. fobie, ataki paniki, depresja, ChAD, psychozy, ZOK, anoreksja, bulimia, hipochondria, zab. osobowości itd.
-Psychologii relacji międzyludzkich, inteligencji emocjonalnej, psychologii szczęścia itp.
-Redukcji stresu (techniki relaksacyjne, mindfulness, autosugestia itd).

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016 + Darmowy Download

http://chomikuj.pl/reparare/PSYCHOTERAPIA+self-help+poradniki HASŁO: fobia