Autor Wątek: Jak u was się zaczęło?  (Przeczytany 722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ewelina1020

• Nowy użytkownik
  • *
Jak u was się zaczęło?
« dnia: Lipiec 15, 2014, 01:14:02 »
Witam, jestem tutaj nowa zrobiłam dzisiaj konto, jednak obserwuje forum od kilku dni  :). Doskonale wiem, że jeżeli dzisiaj nie napisze nic na tym forum to już nigdy nie będę miała tyle odwagi i nigdy nic tutaj nie napiszę ;). Dobrze, ale nie o tym miałam pisac ;). Jak w temacie wątku mam do was pytanie, jak u was zaczęła się fobia? Ile mieliście lat? Czy dalej ta fobia jest taka silna jak kiedyś? Pewnie powstał już taki wątek, ale nie mogłam znaleźć ;). Pozdrawiam, mam nadzieję że będzie odzew, i przepraszam że napisałam to tak chaotycznie :).
"W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca.."

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
Odp: Jak u was się zaczęło?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2014, 02:15:46 »
Cześć Ewelina :)
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Ewelina1020

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 15, 2014, 02:24:53 »
Cześć, cześć :)

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 15, 2014, 07:39:46 »
W dziale Fobia Społeczna jest sporo historii z życia min tutaj: http://fobicy.pl/index.php/topic,26.0.html
miłej lektury:)
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Ewelina1020

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 15, 2014, 08:26:26 »
Ooo dziekuje bardzo :)

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 15, 2014, 08:34:09 »
Zaden problem :)