Autor Wątek: Robią nas w konia  (Przeczytany 870 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Supa

• Mister Całokształtu 2013
Robią nas w konia
« dnia: Sierpień 23, 2014, 12:55:25 »
Miałem to wrzucić do Ciekawych filmików ale tam raczej nie można dyskutować więc postanowiłem utworzyć nowy temat.

Co myślicie na temat tego vloga? Zgadzacie się ze wszystkim tym co zostało powiedziane?

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
Odp: Robią nas w konia
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2014, 13:05:05 »
Pisałem to już pani pod Nickiem Kalina, że ktos kto z TVN oraz Gazeta Wyborcza, utożsamia wszelkie zło tego świata, jest człowiekiem całkowicie zepsutym i zamkniętym.
 Ten człowiek ma określone poglądy, których nikt nie jest w stanie zmienić.
Załózmy,ze wybory wygra PIS,  a ministrowie będa robili, to co robił np. Lipiec, to na tego człowieka nie ma i nigdy nie będzie miało to żadnego wpływu, bo on i tak uzna ze to wina  TVN :)
  Każdy ma prawo do własnych poglądów, nawet wtedy, gdy te poglady to zwykłe brednie. W sumie , w mysl zasady, im ktoś bardziej bredzi, tym zyskuje większy poklask, wsród ludzi o podobnych poglądach politycznych

Offline Kalina

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 23, 2014, 13:16:02 »
Pisałem to już pani pod Nickiem Kalina, że ktos kto z TVN oraz Gazeta Wyborcza, utożsamia wszelkie zło tego świata, jest człowiekiem całkowicie zepsutym i zamkniętym.

Teraz ktoś kto jest świadomy manipulacji mediów, powiązań osób w nim pracujących to oznacza, że jest zepsuty i zamknięty wg niektórych osób.

Każdy ma prawo do własnych poglądów, nawet wtedy, gdy te poglady to zwykłe brednie.
Po takiej wypowiedzi to już wiadomo kto jest NAPRAWDĘ zamkniety.

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 23, 2014, 13:47:10 »
Te media robią Propagandę mainstremową zgodna z inetresami USA a szczególnie jego biznesu.

Offline Supa

« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 23, 2014, 14:11:31 »
Prosił bym Was byście podawali również argumenty/ dowody a nie tylko same tezy. 

Załózmy,ze wybory wygra PIS,  a ministrowie będa robili, to co robił np. Lipiec, to na tego człowieka nie ma i nigdy nie będzie miało to żadnego wpływu, bo on i tak uzna ze to wina  TVN :)

Jeśli to się tyczyło Konrada Daniela to ja nie wiem abc jakie Ty z nim widziałeś filmiki. Ja obejrzałem ostatnich sześć i widzę że zdecydowanie bardziej obrywa się rządowi a nie mediom, te jeśli już jest o nich mowa są przedstawiane nie jako jedyny winowajca ale jako ten podmiot który ukrywa prawdę bądź nią manipuluje.

Offline Supa

« Odpowiedź #5 dnia: Październik 04, 2014, 19:42:54 »
Najnowszy filmik

Zgadzacie się z nim? Jakbyście podsumowali 7 lat rządów PO-PSL?