Autor Wątek: Grupa wsparcia  (Przeczytany 2457 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chudolinio

• Użytkownik
  • **
Grupa wsparcia
« dnia: Wrzesień 19, 2014, 23:49:39 »
Witam.
Mój wątek jest o to że tu ponad 80% nie wie co to jest fobia społeczn, tu tylko pisane jest psycholog i specjaliści a fobii mamy podobne problemy z funkcjonowaniem a ci co chodzą do specjalistów to powinni dawać życiowe rady i motywować ci co przeżyli daną  sytuacje wygrali czy przegrali bo nikt tak nas nie rozumie jak wszyscy co mają fobię  żeby próbować a nie spisywać na straty ja tu nikogo obrazić nie chcę tylko jestem na tym forum żeby wymieniać swoje doświadczenia życiem z fobią i próbować jakoś z tym żyć i zmieniać swoje życie a siłą jest grupa wsparcia zawsze można na nich liczyć w chwilach słabości gdy lęk sparaliżuje a tu na forum nawet jest się samotnym  <papa2>

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
Odp: Grupa wsparcia
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2014, 02:24:48 »
Tu 80% to raczej tą fobię ma. Zawsze jest tak że ktoś nowy jak odkrywa chorobę to jest podekscytowany, a osoby które przeszły pewne stadium leczenia i mają doświadczenia i to juz taka obnudzona norma. Tu kazdy coś pisze, jest szołbox gdzie można pogadać, ma się jakiś kontakt z ludźmi nawet przez ten internet, kto chce to się spotka na zjazdach. Więc to zawsze jakaś forma pomocna osobom z fobią które czasem wogóle nie wychodzą z domu.

Więc nie rozumiem skąd te wnioski

Offline chudolinio

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2014, 12:13:10 »
kto chce to się spotka na zjazdach
To czemu tacy nie dają rady co spotykają się na zjazdach bo jaki oni mają lęk z kontaktami ludźmi jak się spotykają jakoś im się udało a taki jak ja i podobni co pisali życiowe tematy mają problemy z funkcjonowaniem i uciekają od ludzi i nawet nie są w stanie dojść żeby załatwić swoje sprawy i ograniczają kontakty nawet z rodziną i nawet nikt nie daje dobrej rady jak mu się udało przełamać lęk i się spotykać

Offline Elfka

• Miss Całokształtu 2013
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 20, 2014, 13:15:47 »
Chudolinio, przepraszam za dygresję. Nie chcę się czepiać, ale czy mógłbyś spróbować używać znaków interpunkcyjnych? Niektórym łatwiej będzie zrozumieć, co masz na myśli.

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 20, 2014, 18:30:34 »
Albo dają rady których nie sluchasz bo są banalne?

Psychiatra czy psycholog jest na NFZ, wyjdziesz na wizytę zrobisz pierwszy krok, psycholog cie wysłucha i pomoże rpacować nad zmianą myślenia na pozytywne czy zachowania w kwestiach społecznych.

Tutaj zwyczajnie możesz poczuć się częścią grupy i popisać posty czy pogadać na szołboksie, ewentualnie doinformować się w sprawie leków chemicznych czy naturalnych. To i tak dużo zważywszy że wczoraj byłeś sam z tym wszystkim i nie miałeś nawet komu powiedzieć że Ci źle.

Offline rfvujm

• Ekspert
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 20, 2014, 20:49:43 »
Chudolinio, przepraszam za dygresję. Nie chcę się czepiać, ale czy mógłbyś spróbować używać znaków interpunkcyjnych? Niektórym łatwiej będzie zrozumieć, co masz na myśli.
<cheers>

Offline chudolinio

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 21, 2014, 18:30:17 »
Siemka