Autor Wątek: smutek  (Przeczytany 933 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NeverFallen

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Holandia
  • Trying to always get things done.
smutek
« dnia: Grudzień 02, 2014, 17:54:17 »
Czy wy tez sadzicie ze nic nie jest wstanie was ucieszyc, ze życie szybko przecieka wam przez palce, ze tracicie młodość?  Ze pomimo jakichś tam sukcesów zyciowych macie niskie mniemanie o sobie?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2014, 18:03:21 wysłana przez NeverFallen »

Offline Knife

• Ekspert
Odp: smutek
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2014, 18:49:55 »
Przecieka/zlewa się, ale raczej zbyt wolno. Już dawno powinienem to zakończyć, ale oczywiście daję się ogłupiać i żyję, bo ktoś tam by chciał, żebym żył. Przy okazji też ogłupiam innych, udaję, że coś czuję, kiedy tylko wiem, że "tak muszę, żeby nikt nie panikował, żeby nie było tych dziwnych scen". Nigdy nie zrozumiem, po co ktoś chciałby się zadawać z takim uszkodzonym automatem. Tak samo jak rad dotyczących zawierania znajomości, związków czy (tfu!) rodziny. "Nie gnij samotnie - zniszcz życie komuś innemu". <omg2>

Offline Romaniek

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2014, 16:03:19 »
No mam tak czasem, ale u mnie jest to stan przejściowy. Wolę tego nie roztrząsać i nie analizować bo to tylko mnie nakręca i smutek staje się jeszcze większy. Polecam przestawić się na takie myślenie...

Offline kamyl99403

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Earth
  • Społeczny strachobździll
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 13, 2015, 21:45:25 »
Coraz częściej dopada mnie smutek i to w różnych okolicznościach. Czuje w sobie taki głęboki ból, lecz później ustępuje... :/

Offline Ishai

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 28, 2015, 22:17:04 »
Też wydaje mi się jakby życie mi za szybko mijało, dzień po dniu i tydzień po tygodniu jakoś strasznie szybko to zlatuje a ja dalej jestem młoda ale mnie niepokoi to jak szybko mi wszystko mija i wiem że w końcu jakoś to zleci i już młoda nie będę, jak o tym wszystkim myślę to jeszcze bardziej mnie to dołuje

Offline zimna

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 01, 2016, 09:19:50 »
takie stany powracają ;/