Autor Wątek: Powiedzcie gdzie pracujecie?  (Przeczytany 4204 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madzia

• Nowy użytkownik
  • *
Powiedzcie gdzie pracujecie?
« dnia: Grudzień 13, 2014, 19:37:46 »
I jak sobie radzicie w pracy?
Ja jestem w nowej pracy dopiero tydzień i zamierzam się  zwolnić. Po 6 miesiącach bez pracy, myślałam, że jak pójde do nowej to sobie poradze, ale nie. Poddaję się :-[

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
Odp: Powiedzcie gdzie pracujecie?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2014, 20:36:04 »
nie mam pracy-szukam...
a co robiswz i dlaczego chcesz sie zwolnic?
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline madzia

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2014, 21:15:51 »
Na linii produkcyjnej. Chcę się zwolnić bo trochę mam nie miłe towarzystwo, chamsko się odnoszą do mnie, wyśmiewają, ja mało się odzywam.
Dołuje się tym. Chciałabym zacząć pracę przez internet, chociaż mało się zarobi ale zawsze coś. Na razie jestem na utrzymaniu rodziców, ale nie wiem dokąd tak będzie, nie wiem czy sobie sama poradzę w życiu :-[
@JOY OF SATAN A gdzie wcześniej robiłeś? jak sobie radziłeś w pracy?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2014, 21:17:22 wysłana przez madzia »

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2014, 21:26:57 »
pogadaj z jakims kierownikiem moze uda sie zmienic stanowisko...co do ludzi ktorzy Cie źle traktują to wredne skur....yny i żeby pozdychali to nie Twoja wina...:/
roznie bylo z pracami ktore mialem ale wszystkie mialy jeden wspolny mianownik: straszny stres
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline madzia

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2014, 21:36:10 »
Znaczy jest kilka osób w porządku, ale jest też kilku którzy widać, że mnie nie lubią. Ogólnie na tym zakładzie jest mobbing w pracy, różne typy tutaj pracują. Pracowałam też w innych zakładach i było podobnie, ciężko trafić na jakieś dobre towarzystwo, jakoś nie mam szczęścia do ludzi.

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2014, 21:51:57 »
nie mozna gdzies z kims pogadac o tym? z jakims kierownikiem w sensie?

Offline madzia

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 13, 2014, 22:02:20 »
Ale co mam powiedzieć? Jak mnie przeniosą na inne stanowisko to później będą mnie obgadywać, że uciekłam od nich. A tam się większość zna to obgadują. Zwolnić ich nie zwolnią, bo niektórzy tam pracują długo. Wolę sama się zwolnić.
Leków na fobie brałam mnóstwo i żadne dotąd nie pomogły.

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 13, 2014, 22:05:01 »
masz zdiagnozowana fobie spoleczną? masz pewność że smieja sie  zCiebie i obgaduja Cię? przy fobi zwykle czlowiek nadinterpretuje takie sytuacje sam tak czesto mialem :)

Offline madzia

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 13, 2014, 22:11:38 »
nie mam zdiagnzowanej.  Ale to na pewno fobia, zawsze byłam taka nieśmiała, unikałam ludzi i nie lubiałam się odzywać. :'(

Offline trash

• Profesor
  • ✝ D△RK ✠ KICZ ✝
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 13, 2014, 22:53:44 »
gólnie na tym zakładzie jest mobbing w pracy, różne typy tutaj pracują. Pracowałam też w innych zakładach i było podobnie, ciężko trafić na jakieś dobre towarzystwo, jakoś nie mam szczęścia do ludzi.
ogólnie to polak polakowi ..ujem, polak polakowi szmatą, szują, ogólnie to ... naród skurwieli  :>

Leków na fobie brałam mnóstwo
masz zdiagnozowana fobie spoleczną?
nie mam zdiagnzowanej.  Ale
Z powyższego wynika że byłaś prawdopodobnie u psychiatry (nie raz), który prawdopodobnie przepisywał Ci antydepresanty i/lub przeciwlękowce. Tak ? Jakie ? ile ? Napisz coś więcej.

Na początek to proponuję napisać coś więcej o sobie, najlepiej w innym temacie, wtedy ludziom będzie trochę łatwiej cokolwiek doradzić. 

Co do obgadywania, czy raczej obrabiania dupy na wszelkie możliwe sposoby to niestety na dupie własnej przekonałem się jak ludzie potrafią być zawistni, fałszywi, obłudni i po prostu popieprzeni. Pracuję w zakładzie w którym obrabianie dupy za plecami urosło do skali na prawdę patologicznej (a mam porównanie, bo wcześniej robiłem w wielu innych miejscach z różnymi ludźmi). Także myślę, że rozumiem o czym mówisz Madzia.
Ale co mam powiedzieć? Jak mnie przeniosą na inne stanowisko to później będą mnie obgadywać, że uciekłam od nich.
I tak obgadują wszystkich dookoła (i siebie nawzajem), bo dla ograniczonych umysłowo kretynów takich jak oni to jedna z niewielu 'rozrywek'. Także czy będziesz z nimi czy gdzieś indziej to i tak będą Cię obgadywać tak samo jak wszystkich innych. Wiem że dla fobika to trudne do zniesienia, ale czasem da się to jakoś zignorować. Ja się przyzwyczaiłem. Jak sama napisałaś są też ludzie w porządku - znam paru takich osobników u siebie i przynajmniej z nimi od czasu do czasu pogadam o czymś więcej niż o przysłowiowej dupie marynie i mam tą satysfakcję, że w tym rezerwacie mend jest kilku wartościowych ludzi.  ^^ I widzę, że ta garstka kilku fajnych osobników też inaczej mnie traktuje niż resztę tej szmaciarni :)

Offline madzia

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 14, 2014, 11:37:53 »
Oprócz fobii leczę się na nerwice i depresje. Obecnie biorę ranofren i citabax, ale nie widzę poprawy po tym.
Z tą fobią u mnie to jest tak, że z nie każdym lubię rozmawiać. Nie lubię ludzi nerwowych, gburowatych, także jak ktoś mi nie odpowiada to go unikam. Mam problem z rozmawianiem, bo mam kompletną pustkę  w głowie nie wiem o czym można cały czas rozmawiać, bo od czasu do czasu coś można powiedzieć ale to mało. Ludzie lubią jak się cały czas coś mówi. Ogólnie to lubię nic się w ogóle nie odzywać. U mnie na linii jest troszkę hałas, nie da się tak cały czas rozmawiać. Na przerwie się nie odzywam siedząc z ludźmi bo jest ich za dużo. Siedzę z moja grupką około 10 osób i nie potrafię się odezwać. Oni zazwyczaj sobie żartują, śmieją się z czegoś, ja nie umiem nic dopowiedzieć, nie mam nic do powiedzenia. Gdy są 2-3 osoby to jeszcze ujdzie, ale więcej to już się krępuje coś powiedzieć, ręce mi się trzęsą i głos. Zależy też jakie to są osoby. Są takie które bardzo zwracają uwagę na wygląd, na to w jaki sposób się mówi, robią głupie uśmieszki i to mnie drażni.
Pracowałam kiedyś w Holandii. Ludzie na zachodzie są w porządku i jakoś jest mniej stresowo. Z polakami pracowałam, a raczej z polaczkami i nie miło to wspominam. Dręczyli mnie wyśmiewali. I jakoś już nie mam zaufania do ludzi.
Brałam też kiedyś benzodiazepiny - zomiren, ale nic nie pomógł.

Offline NeverFallen

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Holandia
  • Trying to always get things done.
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 14, 2014, 17:17:50 »
Pracuje w od kilku lat w Holandii jako Repair Engineer, "tubylcy" nie zwracaja uwagi na wyglad i ubior a takze sa bardziej przyjazni to bardzo pomaga w fobii spolecznej. Pracowac musze wiec staram sie sciskac poslady nawet w bardzo stresujacych sytuacjach :D choc czasem nie przychodzi mi to latwo.

waldi2000

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 14, 2014, 17:37:37 »
praca dla fobika gdzie jest ciagly kontakt z ludzmi to prawdziwa udreka dla nas, ja mam akurat ten pech ze w mojej firmie jest 4 tys osob i wiekszosc to mlodzi ludzie:->

Offline madzia

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 14, 2014, 17:55:11 »
Ja akurat mam tak, że czasem lubie samotność ale czasem lubie przebywać wśród ludzi tylko nie lubię się do nich odzywać. No ale wiadomo, że jak się nie bedziesz odzywać to powiedzą, ze się izolujesz od nich.
Ja np. sprawy związane z pracą potrafię mówić gdy trzeba i nie przejmuje się w tym momencie fobią, ale np.tak rozmawiać o życiu to boje się zagadać.

waldi2000

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 14, 2014, 18:21:47 »
od stycznia zaczynam leczenie na fobie, w pracy jest najgorzej a rano jak wstaje codzienie mam biegunki itd masakra..