Autor Wątek: jak przestać chcieć robić wszystko z kimś żeby było raźniej?  (Przeczytany 365 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konkretna

• Gość
od zawsze mam potrzebe jakby robienia doświadczania wszystkiego z drugą osobą która by była na tym samym poziomie co ja tzn tak samo wszystko odbierała i przeżywała i do takich samych wniosków dochodziła i tego samego chciała co ja czyli taki jakby mój klon i gdy udaje mi sie czasem coś takiego doświadczyć w niektórych aspektach przynajmniej to dopiero wtedy jestem zadowolona i czuje że mam siłe i odwage coś zrobić i nawet więcej czuje, że mogłabym nawet dowodzić tej osobie i sama podejmować inicjatywe tylko żeby ona przy mnie była i np dla niej coś załatwiać i ona by sie cieszyła i przy okazji też dla siebie bym załatwiła a potem byśmy to omówiły szczegółowo to w ogóle bym sie wtedy niczego nie bała a gdy musze coś robić nawet w domu z codziennych zwykłych czynności tylko dla siebie albo dla osób które są inne nawet tylko troszke ode mnie to mam tak silną blokade i nic mi sie nie chce a nawet jak coś zrobie i mi sie uda i sama sie z tego uciesze w duchu albo ten ktoś sie ucieszy to też mam doła bo nie czułam sie raźniej... czy ktoś jeszcze tak ma?