Autor Wątek: Blog o fobii  (Przeczytany 765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krowodyrka

• Nowy użytkownik
  • *
Blog o fobii
« dnia: Grudzień 25, 2014, 20:38:17 »
Chciałabym polecić Wam mój blog http://popierwszeszczescie.blogspot.com/
Piszę tam o tym jak pomóc, felietony, opowiadania, wyszukuję  ciekawe materiały, motywujące teksty. Jakby ktoś był zainteresowny to link powyrzej :} Przeprawszam, ale chaiałam się z kimś podzielić, bo niewilu o tym blogun wie :} :D :) <nihil>(Jakby ktoś miał właśne blogi czy coś to chętnię zajrzę)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2014, 20:45:42 wysłana przez Krowodyrka »

Offline chudolinio

• Użytkownik
  • **
Odp: Blog o fobii
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 26, 2014, 17:10:00 »
siemka
Nie chcę cię krytykować ani cię obrazić po prostu rób co robisz i nie przejmuj się tym co na pisze dla mnie to dla dzieci miałem na wigilii i święta nawet w rodzinnie nie mam oparcia  sytuację taką samą co miałem na początku drogi tak mi to zniszczyło psychikę że od razu myśl pierwsza idę się rozwalić jak przed laty wszytko tak samo.

Offline Jetro

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2014, 22:08:25 »
Przejrzałem Twojego bloga i przeczytałem kilka wpisów. Życzę Tobie wytrwałości w pisaniu, zwłaszcza że jesteś jeszcze bardzo młodą osobą i całe życie przed Tobą. Powiedziałbym wręcz, że najważniejszy okres życia dopiero przed Tobą, a to co przeżywasz teraz stanie się błahe (a przynajmniej chciałbym byś miała kiedyś takie odczucie, wtedy gdy będziesz się cieszyć pełnią życia bez tych wszystkich zbędnych stresów). Fajnie, że lubisz pisać i to się ceni. Ja osobiście najbardziej cenię właśnie kreatywne osoby.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2014, 22:11:38 wysłana przez Jetro »

Offline Krowodyrka

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2015, 13:37:16 »
Bardzo dziękuje za tak miłe słowo. Mam świadomosć żę to wszystko jest błahe, takie sprawy okzaują się najważniejsze. Ale dziękuję :}