Autor Wątek: Poznam ciekawych ludzi (koleżanki mile widziane ;] ) z Podkarpacia +21  (Przeczytany 366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MrScientist90

• Mad Driver
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Rzeszów
  • Rób to co kochasz! / Everybody Lies...
Witajcie!

Na imię mam Patryk, mam 24 lata i pochodzę z Rzeszowa/Jasła. Chętnie porozpisuję się z kimś na wszelkie możliwe tematy :)

Pozwólcie, że napiszę krótki wątek który opisuje jak postrzegam współczesny świat i jego otoczenie.

Współcześni ludzie - jacy są, każdy widzi. Ciężko jest spotkać "normalnych" ludzi którzy wiedzą co to współczucie, empatia, szacunek, zrozumienie, dobroć czy wrażliwość. Próbuje odnaleźć własną drogę ku szczęściu, miejsce gdzie ludzie nie patrzą tylko przez pryzmat pieniędzy, kariery, miejsce gdzie człowiek ma oczy szeroko otwarte na ludzi, miejsce w którym będę czuł się szczęśliwy z osobą, która nie zdradza, lecz dzieli się wszystkim - zaufaniem, miłością, chęcią niesienia wzajemnej pomocy.

Nie mijam takich osób wielu na ulicy, co zdecydowanie utrudnia sprawę. Na tym forum każdy ma jakiś swój wewnętrzny problem i zapewne jest postrzegany na zewnątrz za dziwaka, a może nawet tak się czuje. Dlatego zachęcam do zagadywania i poznawania siebie na wzajem, aby móc łatwiej przełamać nasze lęki i  niepokoje. Może jednak tutaj uda mi się poznać kogoś wyjątkowego :)

"Our Job Is To Haul Your Load, Not Take Your Crap!" \m/ ( - - ) \m/