Autor Wątek: Say hello to my little friend!  (Przeczytany 2054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kitsune

• Aspołeczny
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Jestem gorszy niż mówisz, ale lepszy niż myślisz.
    • Local Uniesienie
Say hello to my little friend!
« dnia: Styczeń 13, 2015, 00:22:03 »
Na początku zacznę od cytatu.

"Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze. "

Nazwali mnie Mateusz , pochodzę z wschodniej strony Polski. Mam 23 lata dużo myśli , perspektyw na życie lecz tylko się na tym kończy czyli w skrócie na niczym. Samoocena na poziomie pierwiastka ,a motywacja szybko się kończy.  Nie wiem co o sobie tak szczerze mówiąc napisać bo moje życie jest jedną wielką niewiadomą. Każdy mówi co innego ,a ja co innego i wychodzi z tego niezbyt interesująca mieszanka. Jedni mi mówią ,że jestem towarzyski ,a ja zaś stwierdzam iż na kilometr jedzie ode mnie aspołecznością. Muzyka i świat wirtualny zdecydowanie mi wystarczał do pewnego czasu. Tak naprawdę dopóki ludzie których poznałem nie okazali się dwulicowi bądź fałszywi. Co jeszcze mogę o sobie opowiedzieć? Jestem nieśmiały , skryty , tajemniczy , aspołeczny , cechujący się pesymizmem , lwim sercem bo za osoby które bardzo szanuje rzucę się w ogień , szowinistyczny , nie toleruje wielu rzeczy. Nigdy się nie ciąłem bo według mnie cięcie żyletkami jest po prostu według mnie śmieszne i kojarzy mi się z kolejnym nudnym programie na MTV (Nie chcę urazić tych co to robili ale po prostu stwierdzam iż według mnie cięcie jest teraz "modą". Krzywdę wyrządzam sobie do tej pory bo zamiast  pójść do psychologa to dalej siedzę w tym gównie. Może to przez to iż kiedyś miałem terapie to pani psycholog zamiast mi pomóc to jeszcze pogorszyła sprawę? Tego już niestety nie wiem. Trudno jest coś wnioskować gdy na co dzień bombarduje cię garnizon myśli. Próby samobójczej nigdy nie miałem choć sny o tej tematyce mam bardzo często jak i myśli. Jestem wrażliwy i mam chwiejność emocjonalną raz czuje radość ,a potem zaś odwrotnie czuje przygnębienie i brak chęci do życia. Prowadzę forum rpg , próbuje wziąć się za mordę raz z lepszym skutkiem ,a raz z gorszym. Moje życie osobiste pozostawię w tajemnicy na tą chwilę może kiedyś dopiszę kilka czy tam kilkanaście zdań.

Czym się interesuje ?

Anime/Manga/Muzyka Lat 70.80.90 / Komputerami / Bronią i pojazdami wojskowymi / Post - Apokalipsą  i wiele wiele innych

Co czytam ?

Zależy od motywacji i chęci ostatnio czytam wszystkie tomy Wiedźmina. Lubuje się w książkach post-apo czyli Stalker / Metro 2033 / Metro 2034

W co gram ?

Lol , Rust , Don't Starve , Europe Universalis

a poza tym to w Fps'y , rpg , samochodówki czyli to co każdy facet lubi.

Czemu jeszcze żyjesz?

Bo mogę i tak jakoś nie śpieszno mi do grobu.

Czemu jesteś aspołeczny?

Bo ludzie często są fałszywi i traktują cię dobrze często z przymusu albo litości

Co sobą reprezentujesz ?

Nic , jestem jednostką jak każdy w tym świecie. Wartości jakieś tam swoje mam ale nie chcę ich ujawniać na tą chwilę.

Masz dziewczynę ?

Miałem 3 , wszystkie związki na odległość jedna zniszczyła mi życie w druga była jak dziecko ,a trzecia mnie olała.

Kogoś kochasz ?

Zależy w jakim sensie. Jeśli tym miłosnym to upatrzyłem sobie jedną niewiastę. Jest piękna , mądrzejsza ode mnie czasami ,a przede wszystkim cholernie mnie kręci jej dojrzałość i charakter.  Jest również przekopana przez życie jak ja więc chyba najbardziej mnie rozumie ze wszystkich w moim otoczeniu.

Masz zwierzęta ?

No mam , dwa psy i kota. Mam alergie na koty uwierzcie mi to największa kara jaka mogła mnie spotkać (hehe żartuje , choć i tak wole psy)

Masz jakieś plany ?

Jest ich mnóstwo ale pewnie 99 % z nich nie wypali.

Masz jakieś wady?

Nie pytaj się mnie tylko moich znajomych oni najbardziej wiedzą co we mnie jest takiego złego ,a co dobrego.

Zalety ?

Szacunek do osób ,które darzę sympatią.

Czego piszesz tak bez ładu i składu?

Bo gdybym miał pisać tak ładnie to by mnie palce bolały od pisania na klawiaturze , zresztą już mnie bolą. Co za dużo to nie zdrowo.

Ulubione cytaty ?

Jestem gorszy niż mówisz, ale lepszy niż myślisz.

Kiedy zdobywasz pieniądze, zdobywasz władzę, kiedy zdobywasz władzę, wtedy pojawiają się laski.

Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.

Oczy, koleś, one nigdy nie kłamią

Potrzebujecie takich, jak ja. Żebyście mogli pokazać mnie swoim pieprzonym palcem i powiedzieć: „On jest zły”.

Sądzicie, że możecie mnie zabić?! Będziecie potrzebować p.........j armii, żeby móc mnie zabić!

Wiesz, czym jest kapitalizm? Byciem wyruchanym.

Wszystko, co mam, to jaja i honor!

Zawsze mówię prawdę... Nawet kiedy kłamię.

Do zobaczenia w piekle.

Jeden świat, jeden facet... jeden milion lasek do ocalenia!!

Twoja twarz, twój tyłek... co za różnica?

Czy jesteś pomocny ?

Chyba tak , często pomogę komuś bezinteresownie.

Dobra koniec balu panno lalu , czas na finisz. Jestem jaki jestem niema sensu się ukrywać inni mnie nazwą poje"em inni odwrotnie. Hejtami się nie przejmuje bo niema sensu przejmować się czymś co jest napisane ,a nie powiedziane prosto w twarz. Nie tnę się , nie ćpam , czasem za dużo wypije. Nie korzystam z panienek przez co niektórzy myślą ,że jestem walnięty. Mam odhamowanie seksualne , stany depresyjne , lękowe , głupie sny i tym podobne. Zagłębie się w to innym razem.

P.s Kocham przeglądać sadistica na hardzie. Jakoś mnie już nie obrzydzają mózgi na ścianach.

Peace Love Unity i tak dalej , bawcie się dobrze ciao. Sorry za takie tam biadolenie ale ja kulturalny człowiek jestem więc trzeba się przywitać.

Rezygnuję ze swojego człowieczeństwa, nawet jeśli na drabinie, po której zamierzam się wspinać, będę sam, samiuteńki. A zresztą, czyż nie jestem absolutnie sam w tym świecie, od którego nie oczekuję już nic?

« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2015, 02:00:31 wysłana przez Kitsune »

krosnek

• Gość
Odp: Say hello to my little friend!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2015, 01:42:45 »
Wysiliłem się na ten trochę bezsensowny post (nie czuję blusa jeśli chodzi o przywitalnię), bo widzę tu konkrety i to mi się podoba. Za niektóre stwierdzenia większość społeczników byłaby gotowa zjeść Cię na miejscu i dlatego ja - jako również jednostka silnie aspołeczna - klepie Cię po plecach. A więc witaj na forum!

Offline Kitsune

• Aspołeczny
  • Nowy użytkownik
  • *
    • Local Uniesienie
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2015, 01:58:39 »
Wysiliłem się na ten trochę bezsensowny post (nie czuję blusa jeśli chodzi o przywitalnię), bo widzę tu konkrety i to mi się podoba. Za niektóre stwierdzenia większość społeczników byłaby gotowa zjeść Cię na miejscu i dlatego ja - jako również jednostka silnie aspołeczna - klepie Cię po plecach. A więc witaj na forum!

Cóż nigdy nie byłem dobry w pisaniu mowy powitalnej ,a co dopiero o tej porze. Może gdybym to pisał rano i przyłożył się do tego to może by jakaś kupa wiadomości się pojawiła,a tak to jeden wielki burdel. Miło mi Cię poznać!

Offline Mayumi

• ηιнιℓιѕм~
  • Zaawansowany użytkownik
  • Miejsce pobytu: Bydgoszcz
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2015, 08:53:50 »
Kogo ja widzę.
No cześć Kyu.
נα, oceαη ηιeѕρoкojηу, ω мojej głoωιe gωιezdηe ωojηу.

Offline Rea

• Legendarny użytkownik
  • Poniżej dna
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 13, 2015, 08:56:06 »
Witaj. :)
"Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo - odleci,
jeśli ją ściśniesz za mocno - umrze.
Oto jedna z zagadek."

Tom T. Hall

branso

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 13, 2015, 10:53:46 »

Witaj wrażliwy szowinisto

Offline Kitsune

• Aspołeczny
  • Nowy użytkownik
  • *
    • Local Uniesienie
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2015, 11:28:40 »
Różne to człowiek ma zboczenia hehe.  Witam Witam~

Jeśli ktoś chce popytać niekoniecznie osobiście lecz anonimowo to zapraszam na mojego ask'a

http://ask.fm/LittleKitsune

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: W pustce
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 13, 2015, 11:40:10 »
Witaj :)
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline fobka

• zołza
  • Moderator Globalny
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 13, 2015, 19:33:25 »
P.s Kocham przeglądać sadistica na hardzie. Jakoś mnie już nie obrzydzają mózgi na ścianach.
A tam mózgi, filmiki z harda to jest coś  ;D
Też się przywitam, elo!

Offline Kitsune

• Aspołeczny
  • Nowy użytkownik
  • *
    • Local Uniesienie
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 13, 2015, 19:58:08 »
Witam Moderatorów.

Offline lakuss15

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Niemcy/Polska WLOCLAWEK
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 20, 2015, 16:19:14 »
bardzo wymowne przywitanie witaj wsrod nas, problemy sa podobne jak i u cb tak i u mnie ale ja nauczylem sie juz je rozwiazywac na szczeście :D :D

Offline Liliana

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 23, 2015, 21:01:44 »
Zajebiste przywitanko. Pogadałabym z Tobą ;)