Autor Wątek: Depresja w ciąży?  (Przeczytany 505 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline emailk

• Nowy użytkownik
  • *
Depresja w ciąży?
« dnia: Styczeń 16, 2015, 12:43:30 »
Jestem w ciąży dokładniej w jedenastym tygodniu i mam bardzo zły nastrój przez większość czasu. Szukam w internecie informacji jak to jest z tym humorem bo trzyma mnie taki właściwie od poczatku a bardzo chciałam być w ciąży. Tu czytam http://www.osesek.pl/ciaza-i-porod/kalendarz-ciazy/pierwszy-trymestr-ciazy/1154-jedenasty-tydzien-ciazy.html i nie widzę żeby normalnym było aby taki stan utrzymywał sie długo...już sama nie wiem czy sama się nie nakrecam ale martwi mnie to bardzo...wiem jak ważne jest pozytywne nastawienie właściwie w kazdej kwestii a co dopiero w takiej:( Pomóżcie...

Offline Phantom

• Ekspert
Odp: Depresja w ciąży?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 16, 2015, 12:48:03 »
Co na to lekarz, chyba mu o tym powiedziałaś? Nie szukaj w takim stanie pomocy w internecie, wiadomo hormony mogą mieć wpływ, ale nie muszą. Do lekarza!
"Dorosłe dzieci mają żal, że ktoś im tyle życia skradł"

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2015, 16:22:18 »
Ze względu na dobro Twoje i dziecka to jednak do lekarza by trzeba iść. A w necie  to róznie może być.
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 16, 2015, 17:25:30 »
masz jakies obawy w zwiazku z ciaza? typu czy bedzie wszystko ok dziecko zdrowe itp? to moze spowodowac depresje a jesli nic takiego nie wystepuje to pewnie hormony
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline a

• objet petit a
  • Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: (od)bytu do głębi
    • a
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 17, 2015, 02:49:28 »
.wiem jak ważne jest pozytywne nastawienie właściwie w kazdej kwestii a co dopiero w takiej

a idzcie z tym wymuszonym "pozytywnym nastawieniem". jak takie rzeczy czytam, to mam ochotę zadziałać fizycznie.

wmawiane jest nam, że mamy się cieszyć, kiedy jasnym i oczywistym jest, że w przypadku poważnych zmian następują chwile zwątpienia i rezygnacji. i to, wg mnie, nie jest nic dziwnego, skoro nagle wszystko się wywraca do góry nogami  i na lewą stronę jednocześnie. a gdy do tego się doda kwestie rzeczywiste, materialne, to już w ogóle. a dodaj do tego hormony i już masz odpowiednią mieszankę.

w każdym razie: 1. idź do normalnego (czyt. prywatnego) lekarza i mu o tym opowiedz. 2. przestań myśleć, że MUSISZ być w dobrym nastroju, bo nie musisz.
znam takie miejsce, gdzie przychodzą umierać koty

waldi2000

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 17, 2015, 10:25:04 »
mnie tylko smieszy ta otoczka w internecie i tv, ze kazdy musi miec dzieci i je kochac, ja jakos nie czuje takiej potrzeby poki co, to calkowicie zmienia zycie do gory nogami, i nie dziwie sie ze to powoduje u ciebie zmiany nastroju

Offline emailk

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 20, 2015, 12:14:18 »
Jestem w ciązy bo w niej chciałam być I jest to decyzja zupełnie świadoma...nie wiem czemu tak reagujecie agrezywnie, nie nakłaniam nikogo do dzieci tylko pytam o humor....