Autor Wątek: Cała prawda  (Przeczytany 1258 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Supa

• Mister Całokształtu 2013
Cała prawda
« dnia: Luty 13, 2015, 17:00:25 »
Powinienem zrobić to już dawno temu. Rozpęta się pewnie wielka burza, wiele osób być może mnie znienawidzi, zacznie czuć niechęć albo straci do mnie całe zaufanie. Wcale nie zdziwię się jak tak się stanie. Okłamałem was w kwestii mojego imienia, od samego początku utrzymywałem że mam na imię Dawid, tak naprawdę jestem Damian. Dlaczego tak się zachowałem? Jeszcze przed przyjściem na to forum i na czata ściśle powiązanego z nim, siedziałem sobie gdzieś indziej gdzie byłem prześladowany, pewien troll miał rozrywkę moich kosztem, można powiedzieć że wykańczał mnie psychicznie gdzie mój stan wtedy i tak był kiepski. Kilka razy próbowałem się przenieść jednak prędzej czy później ta osoba mnie znajdowała i po raz kolejny nie miałem spokoju, ten troll próbował nastawić innych negatywnie przeciwko mnie. Był co prawda banowany ( nick jak i IP ) ale IP i tak sobie zmieniał i wchodził po raz kolejny, właściwie nie było na niego sposobu. Moderatorzy w końcu rozkładali bezradnie ręce. Postanowiłem przenieść się po raz kolejny, najpierw znalazłem czat fobików, wtedy jeszcze na spikerii a po pół roku od tego momentu właśnie to forum. Spodobało mi się u was jednak obawiałem się że historia się powtórzy, nie miałem ochoty by znowu użerać się z tą osobą, czasami jeszcze miał dwie do pomocy więc niewiele o sobie mówiłem i kłamałem w kwestii imienia. Niestety nie miałem odwagi przyznać się do tego wiec powielałem to kłamstwo, na czacie fobików jestem od ponad 3 lat ( listopad 2011) tutaj na forum od ponad 2.5 ( kwiecień 2012). Wiele razy miałem z tego powodu wyrzuty sumienia, wiele razy chciałem napisać prawdę ale brakowało odwagi, obawiałem się waszej reakcji oraz tego że będę musiał odejść, stracę wielu znajomych. Nadal się tego obawiam ale czuje mocno jak nigdy przedtem że jestem wam winny prawdę i jestem w stanie ponieść wszelkie konsekwencje. Chcecie mnie zbanować, zrozumiem. Nie życzycie sobie żebym pojawiał się na jednym i drugim fobicznym czacie czy na skypie, również zrozumiem. Chcecie usunąć mój numer gg, tel. wyrzucić mnie ze znajomych na fb macie do tego pełne prawo. Chcecie mnie zwyzywać, wyśmiać, nie zostawić suchej nitki, też zrozumiem. Nie zrobiłem tego żeby zabawić się czyimś kosztem, nie w celu wyłudzenia prywatnych informacji. Wiem, stanowczo za długo z tym zwlekałem, kiedy zorientowałem się że tutaj nic mi nie grozi, ta osoba mnie nie szuka, powinienem właśnie wtedy zdecydować się na całkowitą szczerość. Skłamałem tylko w kwestii imienia, reszta informacji o mnie jest prawdziwa. Wiem, teraz te moje zapewnienie ma niewielką wartość. Ktoś sobie może pomyśleć że skoro kłamałem w jednej kwestii to równie dobrze mogłem to robić częściej i że wykreowałem sobie tutaj własną historie i wizerunek. Niestety nie mam nic na potwierdzenie własnych słów. Nie zdziwię się jak będą krążyć teorie że może jestem 50-60 letnim zbokiem albo psycholem.
Jeżeli ktoś poczuje się oszukany, wykorzystany to bardzo przepraszam. Jeżeli ktoś będzie na mnie wściekły to niech nie ma oporów by mnie zrównać z ziemia w tym temacie czy też na privie. Jeszcze raz przepraszam. Nie mam nic więcej na swoje usprawiedliwienie i zdaje sobie sprawę że to podane przeze mnie wcześniej jest niewystarczające. Wiem, jestem tchórzem.

Offline Exeen

• Legendarny użytkownik
Odp: Cała prawda
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2015, 17:06:59 »
Ja pier*ole, Supa. To że masz inne imię i nie przedstawiłeś się właściwym - wku*wia mnie tyle co zeszłoroczny śnieg :D Czyli wcale  ;)
Nie wiem skąd Ci przyszło do głowy, że to takie straszne :P
Zawsze możesz zmienić imię jeśli Dawid bardziej Ci odpowiada :P

PS. A tego typa (troll-stalkera) trzeba dorwać. Jeszcze pomyślimy nad tym jak to zrobić.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2015, 17:30:26 wysłana przez Exii »

Offline OtoJa

• Profesor
  • Miejsce pobytu: Małopolska
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2015, 17:09:04 »
Supek, spokojnie, przecież nic się nie stało. Miałeś powód, to zrobiłeś tak jak uważałeś, że będzie najlepiej. Hehe, jak byś się przyznał, że nie masz fobii, to by było dopiero coś  :>

Offline Elfka

• Miss Całokształtu 2013
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2015, 17:10:52 »
Ja pi...le, Supa. To że masz inne imię i nie przedstawiłeś się właściwym - wk....ia mnie tyle co zeszłoroczny śnieg :D Czyli wcale  ;)
Nie wiem skąd Ci przyszło do głowy, że to takie straszne :P

Haha, podpinam się pod słowa Exiego. Chyba nic więcej nie mam do dodania.
Supek...  <przytul>
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2015, 17:26:17 wysłana przez fobka »

Offline Phantom

• Ekspert
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2015, 17:19:34 »
Nie przejmuj się...mojego imienia jeszcze nikt tu nie zna publicznie, dlatego właśnie, że zje...w nie brakuje też w internecie. Swoją drogą czemu gnida do Ciebie się przyczepiła...nie do wiary jak ktoś czerpie przyjemność z gnojenia kogoś innego, najlepiej jak ktoś jest jeszcze nadwrażliwy, a tak można wysnuć po tym co napisałeś, że jesteś własnie taką osobą, to staje się idealna pożywką dla gnid. Myślę że nikt Ci nie będzie miał za złe, zwłaszcza ci którzy Cię znają lepiej  ^^
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2015, 17:26:36 wysłana przez fobka »
"Dorosłe dzieci mają żal, że ktoś im tyle życia skradł"

Offline Supa

« Odpowiedź #5 dnia: Luty 13, 2015, 17:19:44 »
Otek, stało się, nie można kłamać. Wydaje mi się że powinna być dla mnie jakaś kara. Jeśli nie ban to jakieś czasowe zawieszenie albo ostrzeżenie. Wydaje mi się że jeżeli mi się upiecze to całkiem prawdopodobne że inni zaczną również kłamać licząc na ułaskawienie i wyrozumiałość. Wstyd mi za siebie.
Stabilitywanted, co innego nie wyjawiać swojego imienia a co innego podawać fałszywe. Jednak to nie to samo.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2015, 17:22:15 wysłana przez Supa »

Offline fobka

• zołza
  • Moderator Globalny
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 13, 2015, 17:28:13 »
Za co Ty chcesz ostrzeżenie? Za fałszywe imię? Daj spokój Supek.

Offline Elfka

• Miss Całokształtu 2013
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 13, 2015, 17:28:25 »
Wydaje mi się że powinna być dla mnie jakaś kara. Jeśli nie ban to jakieś czasowe zawieszenie albo ostrzeżenie.
Będę protestować!
Myślę, że nie ma co popadać w przesadną zasadniczość i paranoję. Zgadzam się, że kłamstwo jest złe, ale na szczęście szkodliwość Twojego była znikoma, żeby nie powiedzieć żadna.
No i miałeś ważne powody, aby tak postąpić, a to też okoliczność łagodząca.
Nie przejmuj się <smiley>

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: W pustce
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 13, 2015, 18:26:12 »
Supa daj spokój ale szlachetnie że to sprostowałeś.
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 13, 2015, 18:44:38 »
Supa daj spokój w piatek 13 takie rewelacje? :))
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Supa

« Odpowiedź #10 dnia: Luty 13, 2015, 20:10:04 »
Dziękuję że macie takie podejście, myślałem że będzie zdecydowanie gorzej.
Jeszcze musi minąć trochę czasu zanim mi przejdzie. Myślałem że oceniam tą sytuację całkiem racjonalnie a tu wychodzi na to że jednak wyolbrzymiam. Jednak i tak głupio się czuje.

Offline a

• objet petit a
  • Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: (od)bytu do głębi
    • a
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 17, 2015, 14:10:06 »
imię to tylko zbitek liter. wiele osób posługuje się innym albo rozmaitymi przezwiskami. można rzec, że każdy nick na forum to w pewnym sensie kłamstwo w kwestii imienia. ;p tylko po co?

moim zdaniem to nie jest problem i dla nikogo nie będzie. zmieniło się bowiem tylko kilka liter (nawet nie całe imię ;p ), a nie tożsamość. :)
znam takie miejsce, gdzie przychodzą umierać koty

Offline Supa

« Odpowiedź #12 dnia: Luty 17, 2015, 16:11:08 »
Jeszcze raz dziękuję za podejście do sprawy :)
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2015, 16:13:10 wysłana przez Supa »

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 13, 2015, 17:58:18 »
  tutaj daje bo nazwa tematu najbardziej pasuje :)
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?