Autor Wątek: Służba wojskowa.  (Przeczytany 6077 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bogusław1994

• Nowy użytkownik
  • *
Służba wojskowa.
« dnia: Marzec 30, 2015, 12:26:41 »
Mam parę pytań na które nie znalazłem odpowiedzi. Chodzi mianowicie o to, że mam stany lękowe, amaksofobie i socjofobie i problemy zdrowotne takie jak przewlekłe zapalenie przełyku i wrzody dwunastnicy. Moje pytanie brzmi, co jeśli wróci służba wojskowa? z moimi problemami mnie wezmą ? i co należy zrobić aby zmienić wszystko w książeczce wojskowej, bo gdy miałem badania to o niczym nie wspominałem a o wrzodach i zapaleniu przełyku nie miałem świadomości. Dziękuje z góry za odpowiedź

Offline Supa

• Mister Całokształtu 2013
Odp: Służba wojskowa.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2015, 12:41:41 »
Z tego co czytałem, o ile internet czy jakiś redaktor nie wprowadził mnie w błąd, to na razie powołują rezerwistów, więc to Cię nie dotyczy. Choćby nawet obowiązek wojskowy powrócił i dostałbyś wezwanie na komisje to możesz to wszystko przedstawić, bardzo wątpię żeby Cię zakwalifikowali do wojska. Oni nie chcą robić sobie ewentualnych problemów bo a nuż ktoś popełni samobójstwo czy mocno podupadnie na zdrowiu, rozpęta się medialna burza i będą musieli płacić odszkodowanie czy jakiś zwierzchnik zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

Offline Bogusław1994

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2015, 12:46:10 »
Wiem, że sami rezerwiści ale wojna to kwestia czasu. Dodam też, że cierpie na stres i niedowage ale to już w sumie nieistotne jest. Co do tego zapalenia przełyku to nie mogę się nawet pochylać(z tego co powiedział lekarz) bo podobno to może prowadzić do powikłan typu "przełyk baretta" czyli stanu przedrakowego. I nie wiem co mam zrobić bo w książeczce mam kategorie A chociaż jej nie powinieniem mieć a gdy będą powoływać no to mnie też.

Offline Supa

« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2015, 12:50:44 »
Nie sądzę żeby Putin naz zaatakował, NATO jest zbyt silne a Rosjanie raczej nie mają pewności że nam w razie czego nie pomogą więc taka decyzja byłą by sporym ryzykiem.
Zresztą, nie ruszę tyłka dopóki na froncie nie zobaczę polityków i innych ważniaków, inaczej wyjeżdżam tak jak oni.

Offline Buka

• Best Typer
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 30, 2015, 12:53:24 »
nie będzie żadnej wojny. Organizacja traktatu północnoatlantyckiego  ma za zadanie ochronę i utrzymanie pokoju na świecie.

Offline Bogusław1994

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 30, 2015, 12:54:45 »
Zobaczymy czy to się sprawdzi w praktyce.

Offline Supa

« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 30, 2015, 12:58:58 »
Choćby nawet NATO nas wystawiło to kolejne sankcje rozłożą ekonomicznie Rosje i po jakimś czasie nie było by ich stać na prowadzenie wojny. Sądzę że Putin jest zbyt mądrym politykiem, i ma za dużo wokół siebie dobrych doradców żeby o tym nie wiedzieć albo po prostu ot tak sobie to zbagatelizować.

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 30, 2015, 13:17:53 »
Normalnie jak pukają daje się zaświadczenie od lekarza i tyle. A na cytaty zachodniej propagandy odpowiedź już dawno jest.

http://pl.sputniknews.com/polityka/20150326/169862.html

Offline Buka

• Best Typer
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 30, 2015, 13:20:27 »
Thomasie, putin sie boi tego ( i on dobrze o tym wie ze z nimi nie wygra) ->

Posty połaczone: Marzec 30, 2015, 13:22:45
Słuchaj tego hymnu niech on wybrzmiewa w Twoich uszach, pokoj bracie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2015, 13:22:45 wysłana przez fobka, Powód: Połączono podwójny post »

Offline Supa

« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 30, 2015, 13:34:21 »
Nie ma to jak wiarygodny sputniknews, to taki odpowiednik Pudelka w świecie wortali polityczno-społecznych.

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 30, 2015, 14:15:58 »

Wolę słuchać tego.

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 30, 2015, 19:20:54 »
nie masz sie raczej czym martwić nie wróci...chyba ze wojna bedzie to wtedy nas wszystkich zawołają :) A miałes dokumentacje stając na komisji? Z tymi dolegliwosciami dfali Ci A?
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2015, 19:33:22 wysłana przez JOY OF SATAN »
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline qabriel

• Ekspert
  • Miejsce pobytu: Przemyśl
    • inst
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 30, 2015, 20:47:29 »
Z takim schorzeniami możesz liczyć raczej tylko na kategorię "D", więc w przypadku wybuchu wojny tak czy inaczej przejdziesz przyśpieszone szkolenie i jazda do obrony Ojczyzny.
Zadzwoń albo przejdź się do WKU i złóż odpowiedni wniosek o ponowną kwalifikację, bo chyba tylko tak to działa. Ciesz się, zmiana kategorii na "gorszą" jest o wiele łatwiejsza niż na odwrót, nad czym ubolewam, bo planuję pozbyć się swojej "D" ::)

Offline Supa

« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 30, 2015, 21:10:59 »
Gabriel, nie wiem czy mogę zapytać, jeśli chcesz odpisz mi na priv albo w ogóle nie odpisuj :)
Na co Ci potrzebna kategoria A?

Offline qabriel

• Ekspert
  • Miejsce pobytu: Przemyśl
    • inst
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 30, 2015, 22:03:58 »
O A nie mam co myśleć przez skoliozę, B mnie w zupełności zadowoli :)