Ankieta

Na kogo zagłosował byś w wyborach prezydenckich w 2 turze gdyby odbyły się dzisiaj?

Andrzej Duda
5 (38.5%)
Bronisław Komorowski
8 (61.5%)

Głosów w sumie: 8

Autor Wątek: Kandydaci na Prezydenta  (Przeczytany 31531 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Supa

 • Mister Całokształtu 2013
 • *****
 • Wiadomości: 4850
 • Płeć: Mężczyzna
Kandydaci na Prezydenta
« dnia: Kwiecień 18, 2015, 14:19:03 »
Skandal, kompromitacja. Korwin masakruje tym razem...samego siebie.

https://www.youtube.com/watch?v=EnFhEwyIAlo

PS. Przepraszam, internet mi zaczął wariować i przez pomyłkę wrzuciłem inny filmik, teraz już jest ten właściwy.

Putin na prezydenta Polski bo naród powinien bać się swojego prezydenta. Mamy go udobruchać polską żoną. Jak dla mnie to jest farfocel roku, przynajmniej jak na razie. Ciężko to będzie raczej przebić. Korwin już od roku broni Rosji i Putina, zarówno jeśli chodzi o konflikt rosyjsko-ukraiński, jego politykę i traktowanie swoich rodaków jak i też podejście do innych państw. Jeśli Komorowski jest agentem rosyjskim jak twierdzą niektórzy to kim niby jest Korwin? Jak dla mnie bije go na głowę, szczególnie wypowiedzią z powyższego filmiku.
Poza tym po raz kolejny ten genialny pomysł naszego wyjścia z Uni. Mielibyśmy być nieznośni, nie nadawać się do współpracy i w końcu mieli by nas wyrzucić sami. Tyle że jak sam podkreśla Korwin było by to trudne zadania bo Unia nie przepada za wyrzucaniem państw ze swoich szeregów co widać dobrze na przykładzie Grecji. O wiele bardziej wolą grożenie paluszkiem i sankcje w tym finansowe. Kto będzie płacił ewentualne kary? Korwin je w całości pokryje, jego rodzina i kochanki? Przecież to pójdzie z kieszeni podatników. Poza tym w ten sposób jeszcze bardziej pogorszymy nasz wizerunek w Europie i na świecie gdzie i tak w wielu państwach jest on dość kiepski i polacy są traktowani z góry jako potencjalni złodzieje. lenie, pijacy, narkomani czy tania i głupia siła rodzina. Jednak Polacy poczynili w tym wysiłki i od pewnego czasu się to powoli zmienia, ale taki Korwin swym światłym pomysłem by to przekreślił w krótkim czasie. Wielu krytykowało czy wręcz wyśmiewało Kaczyńskich i PIS jak byli u władzy i prowadzili dość odważną i czasami ostra politykę międzynarodową. Przecież w wykonaniu Korwina to by było pójścia kilka kroków dalej i groziło skandalami na niwie europejskiej czy nawet nie tylko, zrobił by z nas awanturników.
Korwina od pewnego czasu mam za hipokrytę i kłamce. Z jednej strony atakować Unię z całą stanowczością z drugiej uczestniczyć w tym procederze pod rzekomym pretekstem rozwalenia systemu od środka. Czy Unia dzięki Korwinowi chwieje się w posadach, czy nawrócił jakaś większą cześć europarlamentarzystów czy faktycznie zrobił tam coś dobrego dla Polski? Ta teoria o Korwinie- koniu trojańskim to tylko taka bajeczka żeby usprawiedliwić branie pieniędzy z UE i swoje przebywanie tam, przecież te pieniądze pochodzą m.in z kieszeni polskich podatników. Niestety cześć korwinistów wierzy w ten mit do dzisiaj i są w stanie nawet go bronić. Korwin jest jest bardzo podobnym politykiem jak i cała reszta, czyli łgarzem i populistą. Cześć polskiego społeczeństwa sobie ubzdurała że on jest ostatnim sprawiedliwym, ostatnią nadzieję na jakieś realne i większe zmiany w Polsce, na zwiększenie dobrobytu zwykłych ludzi czy przedsiębiorców a to wszystko są tylko puste slogany, lep na naiwne muchy byle tylko dojść do władzy. Ilu polityków już nam obiecywało że będą niższe podatki, większe płace, niższe ceny towarów i usług, tańsze państwo, uproszczona biurokracja, łatwiejsze i ostrzejsze prawo czy to że zaczniemy gonić bogate państwa i zaczniemy się liczyć na świecie? Praktycznie wszyscy. Myślicie że z Korwinem będzie inaczej? Niby dlaczego, bo krytykuje innych, praktycznie wszyscy politycy na siebie naskakują. Dlatego że jego program i obietnice zgadzają się przynajmniej w teorii, że potrafi być przekonujący, inteligentny? Nie przyszło wam do głowy że to może być najlepszy populista z nich wszystkich, robiący najlepsze wrażenie? Zresztą już w kilku wywiadach powiedział że polityk musi kłamać, nie może przyznawać się do błędu i musi wmawiać ludziom że wygra nawet jak nie ma na to praktycznie szans i sam w to nie wierzy. Czy tak mówi uczciwy, prawdomówny człowiek, który zamierza dotrzymać słowa, spełnić swoje wyborcze obietnice, urzeczywistnić swój program i ideę? Jeszcze jakiś czas temu byłem za Korwinem ale zwyczajnie przestałem mu ufać, moim zdaniem nie jest wiarygodny. Po jego ostatniej wypowiedzi, właśnie z tego powyższego filmiku wszystko wskazuje na to że gdyby był prezydentem to będzie próbował nas kierować w stron Rosji. Przypominam że 45 letnia " współpraca" z Rosją odbija nam się sporą czkawką do dzisiaj, żeby nie powiedzieć że zatwardzeniem. Czy teraz było by inaczej tylko dlatego że Rosją rządzi Putin? Skoro trak traktuje swoich obywateli, na zasadzie, raz pałą po głowie, raz otępieńczą propagandą, innym razem biedą a jak to nie wystarczy kulka w głowę albo szantażyk . Nas polaków miałby inaczej potraktować, a niby z jakiej racji , czy my jako naród jesteśmy mu jakoś bliscy, czy ktoś  dostrzegł jakiś jego sentyment do naszej nacji, czy w jego interesie jest to by nas polaków traktować wyjątkowo a swoich rodaków z buta? Nie bądźmy naiwni.
Żeby nie było, nie jestem za Komorowskim, Dudą, Ogórek. Zostało mi dwóch kandydatów, Paweł Kukiz i Grzegorz Braun. Korwinowi mówię grzeczne acz stanowcze nie, dziękuje. Chociaż raczej powinienem się wyrazić bardziej dosadnie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2015, 14:38:56 wysłana przez Supa »

Offline Phantom

 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 807
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kandydaci na Prezydenta
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2015, 14:38:47 »
A takiego opanowanego i odpornego na krytykę mamy obecnie prezydenta:
https://www.youtube.com/watch?v=ZSfWOxA65Pg

Czy ktoś liczył ile razy pada "specjalista od kur" ;-D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2015, 14:40:42 wysłana przez stabilitywanted »
"Dorosłe dzieci mają żal, że ktoś im tyle życia skradł"


Offline Supa

 • Mister Całokształtu 2013
 • *****
 • Wiadomości: 4850
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kandydaci na Prezydenta
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2015, 14:54:17 »
Bożena Dykiel mówi jak jest :D

https://www.youtube.com/watch?v=9rp7-hPnT_s

Offline Supa

 • Mister Całokształtu 2013
 • *****
 • Wiadomości: 4850
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kandydaci na Prezydenta
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 18, 2015, 15:17:36 »
Bronisław Komorowski to jednak kabareciarz ;D

Najlepiej to nic nie wetować, podpisywać wszystko jak leci choćby było szkodliwe i idiotyczne, nawoływać do zgody gdzie tak naprawdę w ten sposób chce się zakneblować usta tym którzy słusznie krytykują, przy tym próbować robić z nich oszołomów czy radykalnych. Najlepiej jakby opozycja nie protestowała, wyborcy również i bez żadnego sprzeciwu pozwolili Komorowskiemu i PO robić to na co tylko mają ochotę. Jest moment na zgodę ale trzeba też od czasu do czasu  uderzyć pięścią w stół, i likwidować patologię życia politycznego czy społecznego.
Drugie jego hasełko to jest rzekomy dialog który tak faktycznie jest monologiem i to dość często czytanym z kartki, unika wszelkich debat jak ognia a jak już nawet zgodzi się na jakiś wywiad to gospodarz programu boi się zadać kłopotliwe pytania i tylko zabiega by było radośnie i sympatycznie, żeby pan prezydent ciepło wspominałem wizytę w jego mieszkaniu. Mówię tutaj o programie 20 m kwadratowych i Łukaszu Jakóbiaku. To jest ten dialog?
Prezydentowi nie należy się szacunek za nic, z samego tylko pełnionego stanowiska, nie udawajmy że wszystko jest w porządku, niech ludzie wiedzą co mamy do powiedzenia. Bo tak pozostaje już tylko miejsce na fałszywe komplementowanie czy milczenie. Jedno i drugie jest destrukcyjne. Gdyby nie było tych różnych krytyków to wtedy Komorowski nawet nie ruszał by z ze swojego pałacu prezydenckiego czy nie opuszczał by ambony w lesie nastając na dziki czy bażanty :D Tak to chociaż musi spiąć swoje cztery litery, trochę się pomęczyć i pokazać niektórym jakim jest faktycznym mówca, prezydentem czy człowiekiem. Szkoda tylko że to idzie z pieniędzy podatników. Bo to są pieniądze partii tylko z nazwy, zagarnięte siłą i pod groźbą kary.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2015, 15:19:11 wysłana przez Supa »

Offline abcczasamid

 • Legendarny użytkownik
 • *******
 • Miejsce pobytu: Warszawa
 • Wiadomości: 4244
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kandydaci na Prezydenta
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 18, 2015, 15:34:33 »
Najlepiej to nic nie wetować, podpisywać wszystko jak leci choćby było szkodliwe i idiotyczne,
Wymień "szkodliwe" ustawy podpisane przez Komorowskiego ?[

Offline Supa

 • Mister Całokształtu 2013
 • *****
 • Wiadomości: 4850
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kandydaci na Prezydenta
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 18, 2015, 15:37:52 »
Włącz panią Bożenę, ona prawdę Ci powie :)

Offline abcczasamid

 • Legendarny użytkownik
 • *******
 • Miejsce pobytu: Warszawa
 • Wiadomości: 4244
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kandydaci na Prezydenta
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 18, 2015, 16:13:32 »
Włącz panią Bożenę, ona prawdę Ci powie
W sumie pani Dykiel ma chyba ponad 67 lat i jakoś jej na emeryturę się nie spieszy. Swoją drogą bardzo młodo wygląda i jakoś nie widzę w niej emerytki z klubu seniora
Artyści pracują "od lasa do sasa", ale za grubą kasę lub więcej :). . Jej pieniądze, jej sprawa, ale niech nie udaje biednej, bo biedna nie jest.
Czujesz, żeby policja na ciebie polowała ?:)).
Kto  jak parkuje, to mam gdzieś, ale fajnie byłoby, gdyby zrobili porządek z tymi co srają psami .
Mogła już sobi darować fakt, że nie rozumie pytań z książki dla 9 latka :)
  Jeżeli ona twierdzi, że wszystkie 340 ustaw, są to ustawy szkodliwe społecznie, to nie jest prawdą, bo na te 340 ustaw wymieniła tylko wiek emerytalny.
 Zesztą jej zarzuty, to żadne zarzuty, a bije z jej wypowiedzi ból dupy, bo musi płacić podatki, a wcześniej tego nie robiła. 


Offline Supa

 • Mister Całokształtu 2013
 • *****
 • Wiadomości: 4850
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kandydaci na Prezydenta
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 18, 2015, 16:36:26 »
Nie możemy postrzegać wszystkich emerytów przez pryzmat pani Bożeny Dykiel, ich spora cześć jest na prawdę schorowana i zmęczona pracą przez 45 czy 47 lat i dla nich dwa lata to naprawdę spora różnica. Poza tym na początku politycy umawiają się z nami na te 65 lat a później zmieniają warunki. Jak się mogą czuć niektórzy ludzie, mi się wydaje że jednak oszukani , zresztą sami o tym mówią czy piszą. Politycy po raz kolejny udowodnili nam jak to bywa z ich słownością i przestrzeganiem umów. Oczywiście sprzeciw społeczeństwa w tej sprawie został zbagatelizowany. To jest ten słynny dialog Komorowskiego, wsłuchiwanie się w głosy narodu.
Jedną z kontrowersyjnych spraw jest również posyłanie dzieci rok wcześniej do szkoły pomimo protestów rodziców i faktów że spor część szkół jest do tego nieprzygotowana. Jednak i druga kwestia została zmarginalizowana, podpisy pod petycjami wyrzucone do kosza. Nic dziwnego że później Korwin mówi że państwo zachowuje się jak faktyczny właściciel dzieci, udając że znają je lepiej od rodziców którzy je wychowują i mają z nimi na co dzień kontakt i którzy wiedzą jakie warunki panują w szkołach, te rzeczywiste a nie te na papierze czy na podstawie kontroli która ma za zadanie wykazać że wszystko jest w porządku. Państwo nie kieruje się wcale dobrem swoich małych obywateli ale chodzi o to żeby rok wcześniej ruszyli do pracy, za wszelką cenę.
Komorowski podpisał umowę o transferze 154 mld złotych czyli tak na prawdę rabunku pieniędzy polaków, te ich tłumaczenia i obietnice w związku z tym są nic nie warte. To jest złodziejstwo w majestacie prawa i to jest na prawdę przerażające. Oczywiście wszyscy są bezkarni.
Szczerze gardzę takim prezydentem i rządem.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2015, 16:38:58 wysłana przez Supa »

Offline Phantom

 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 807
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kandydaci na Prezydenta
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 18, 2015, 17:25:30 »
Cytuj
Czujesz, żeby policja na ciebie polowała ?:))
.

Sam jakiś czas temu się żaliłeś, że na ciebie policja poluje za to że w kapturze chodzisz...nagle zapomniałeś? Czy ku ratowania wizerunku jedynie słusznej partii puściłeś to w niepamięć?

"Dorosłe dzieci mają żal, że ktoś im tyle życia skradł"


Offline Supa

 • Mister Całokształtu 2013
 • *****
 • Wiadomości: 4850
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kandydaci na Prezydenta
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 18, 2015, 18:17:55 »
Nie to że czuję się pokrzywdzony czy prześladowany ale 6 tygodni temu jechałem na rowerze i zatrzymała mnie policja do kontroli, zbadali mnie alkomatem, wyszło że mam zero promili. Wszystko odbyło się grzecznie i kulturalnie, chociaż zanim okazało się o co mnie podejrzewają to najadłem się stresu. " Czyżby zatrzymywali za to że ktoś jest fobikiem? " :D .Oczywiście żartuję, nie miałem takiej podejrzeń.
Zawsze w tym samym miejscu zawracałem robiąc drogę powrotną, była to droga prowadząca do kościoła  :D Akurat w tym miejsce siedzieli w radiowozie panowali policjanci więc chyba z ich perspektywy wyglądał to tak że obywatel na ich widok zawrócił, czyżby był pod wpływem? Sprawdźmy to. Tak przynajmniej później to sobie tłumaczyłem, nie pytałem ich jaki proces intelektualny stał za moim zatrzymaniem. Z mojej strony usłyszeli tylko Dzień dobry i Do widzenia.
Tak wracając bardziej do tematu to cześć moich dawnych znajomych czy tez po prostu ludzie z mojej miejscowości lub sąsiednich skarżyli się na pracę policji. Nawet nie chce mi się zbytnio opisywać tych historii. Mój tata też ich niezbyt miło wspomina bo ewidentnie popsuli śledztwo dotyczące wypadku w którym brał udział i gdyby jednak dopełnili swoich obowiązków to sąd by miał dość dobre dowody na winę drugiego kierowcy, a tak udało się obarczyć odpowiedzialnością mojego tatę i jeszcze miał być wdzięczny wysokiemu sądowi że był na tyle wyrozumiały i nie dał mu maksymalnego wyroku. Skończyło się na każe w zawieszeniu i nakazie opłaty kosztów sądowych. Podejrzewamy że te błędy ze strony policji to było działanie z premedytacją, a jeśli nawet policja popełnia takie podstawowe czy wręcz kuriozalne zaniechania, wykazuje się brakiem profesjonalizmu to też jej chwały nie przynosi. Jak łatwo odgadnąć nie mieliśmy na to dowodów a jedynie poszlaki a gdy tata o tym wspomniał to sąd go uciszał i informował o grożącej karze za bezpodstawne pomówienia. Trudno żeby tata od samego początku spodziewał się że policjanci zachowają się po amatorsku i żeby patrzył im na ręce w trakcie badania miejsca zdarzenia, tym bardziej że był w szpitalu. My również myśleliśmy o czymś innym i jeździliśmy do szpitala, do prawnika a nie na "kontrole" :D
Niestety takich czy podobnych kwiatków jest więcej, jedni się odważyli i nagłośnili te sprawy inni woleli milczeć bo nie wierzyli że cokolwiek uda im się wyegzekwować nie mając dowodów. Tym bardziej jak groziło to kolejnym pozwem sądowym ze strony policji w ramach pomówienia czy rzekomego naruszenia innego paragrafu.
Mój wujek był kiedyś policjantem i nam kilka razy opowiadał jak ta praca wygląda od środka i jak raz na jakiś czas policja czy ogólnie wymiar sprawiedliwości dyma zwykłego szaraczka.
Zresztą to są zaniedbania wielu partii, prezydentów i polityków, nie twierdzę że za wszystko odpowiada Komorowski. Policja sama sobie zasłużyła na brak zaufania, kpiny czy wyzwiska pod swoim adresem. Jak się śledzi media trochę uważniej to co chwilę wychodzą na jaw kolejne afery z ich udziałem, i można zaobserwować w jaki bezczelny i kompromitujący sposób próbują się bronić, w sytuacji kiedy są nagrania które ich obciążają i przeczą ich teorii. Dobrze że chociaż ostatnio w Olsztynie dobrali się tamtejszej policji do skóry włącznie z przełożonymi którzy udawali że przez kilka lat nie wiedzieli co się dzieje w ich budynku i na co pozwalają sobie ich podwładni. Dobrze że wreszcie miejscowe władze się z nimi nie pieszczą, nie próbują relatywizować, czy kłamać. 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2015, 18:23:21 wysłana przez Supa »

Offline Phantom

 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 807
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kandydaci na Prezydenta
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 18, 2015, 18:52:04 »
Policja taka zła nie jest...w różnych byłem sytuacjach, w większości przypadków ich zachowania były ok. Wiadomo występują patologie różne mi też się raz zdarzyła w policji, ale już nie będę do tego wracał. Na Ukrainie to dosłownie szukają od kogo można łapówkę wziąć, w Prypeci szukali tych co się odłączają, zatrzymują samochody obcokrajowców i wyciągają ręce :) Ahhh i tak uwielbiam ten dziki kraj i wrócę jeszcze w tym roku. Wódka premium za 8 zł  <glupek2>

Ale to czego nie mogę zdzierżyć u nas to straż miejska i że musimy ich z naszych podatków utrzymywać...toż to pasożytnictwo :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2015, 19:11:23 wysłana przez stabilitywanted »
"Dorosłe dzieci mają żal, że ktoś im tyle życia skradł"


Offline abcczasamid

 • Legendarny użytkownik
 • *******
 • Miejsce pobytu: Warszawa
 • Wiadomości: 4244
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kandydaci na Prezydenta
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 19, 2015, 10:21:17 »
Sam jakiś czas temu się żaliłeś, że na ciebie policja poluje za to że w kapturze chodzisz...
Zmieniłem czas i porę biegania i nie mam już z tym problemów, ale czy to jest wina partii politycznej ? Zatrzymywali, bo widocznie robiłem coś co wzbudzało ich zainteresowanie. W sumie, to nawet wiem co,a le nie uważam, że ktoś się na mnie zawziął i mnie ściga.  ;-D
  Nie jest zbyt dobrze jak w każdym działaniu widzi się politykę.  Przykładowo mój ojciec kotrole z US miał za czasów  Wałęsy, potem za czasów SLD, ja miałem z a czasów Kaczyńskiego i PO i wiesz co ? Zawsze przychodzi to samo SBeckie gestapo. Ojciec ma takie samo zdanie i JOY podzielił się podobną opinią. To nie wina partii tylko pojeba... urzedników

Offline Supa

 • Mister Całokształtu 2013
 • *****
 • Wiadomości: 4850
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kandydaci na Prezydenta
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 19, 2015, 11:12:24 »
Tylko że chyba Ci politycy u stery mogą coś z nimi zrobić. Przecież w końcu im podlegają. Można wprowadzić inne standardy, twardo je egzekwować czy po prostu zwalniać ludzi którzy nie nadają się na określone stanowisko, nikt nie powinien być przyspawany do stołka. Jeśli już ktoś powinien się kogoś bać to oni nas bo my jesteśmy ich faktycznymi pracodawcami, to my składamy się na ich pensje. Oczywiście nie w tą stronę kiedy taki urzędnik stwierdza błąd czy złamanie prawa ale ze strachu kryje podatnika. 
Moim zdaniem to politycy, urzędnicy są dla nas a nie my dla nich. Powinniśmy mieć coś więcej do powiedzenia bo ich decyzje najbardziej uderzają w nas, nie tylko w momencie wyborów ale w każdym innym.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2015, 11:15:08 wysłana przez Supa »

Offline Phantom

 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 807
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kandydaci na Prezydenta
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 19, 2015, 12:07:18 »
Urzędników oczywiście tworzą politycy, tak jak i odpowiadają za policję.. Dla mnie to różnicy nie ma czy to peło, pis, sld. Oni stworzyli taki system jaki mamy, a szczególnie PO, bo 7 lat to chyba duzo czasu na zmiane? ilu urzedników potworzyli przez ten czas? Jak kiedyś straciłem dowód na wyjeździe to komedia była jak mnie od drzwi do drzwi odsyłały panie popijające kawke. Im więcej urzedników tym lepiej dla rządu - przemnóżcie liczbe urzedników razy kilka (rodzina, przyjaciele) to wyjdzie skad tak wysokie poparcie. Poteżną podstawę elektoratu mają zapewnioną z automatu.
"Dorosłe dzieci mają żal, że ktoś im tyle życia skradł"


Offline abcczasamid

 • Legendarny użytkownik
 • *******
 • Miejsce pobytu: Warszawa
 • Wiadomości: 4244
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kandydaci na Prezydenta
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 19, 2015, 19:00:30 »

Poteżną podstawę elektoratu mają zapewnioną z automatu.
Zbyt dużą wiarę masz w słowa pana Kukiza, który za moment będzie wydawał kolejną płytę . :)
Żeby było normalnie w naszym kraju wystarczy wprowadzić kilka zmian:
1. Urzędnik ponosi odpowiedzialność finansową, karną  za swoje błędy
2. Każdy niezrozumiały wpis powinien być interpretowany na korzyść podatnika.
3. Wykonalność decyzji US dopiero po wyroku sądu, a nie przed
Cytuj
Urzędników oczywiście tworzą politycy, tak jak i odpowiadają za policję..
  Kto jakim jest urzędnikiem lub policjantem zależy od jego charakteru. Jak ktoś jest gnojem prywatnie, to jeszcze większym gnojem jest w pracy. Żadna partia tego nie uleczy.