Autor Wątek: bojazn przed przerwa w pracy  (Przeczytany 651 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

waldi2000

• Gość
bojazn przed przerwa w pracy
« dnia: Maj 24, 2015, 18:56:07 »
Hejka nie wiedzialem jak to napisac ale ostatnio mam bardzo powazny problem i zastanawiam sie co z tym zrobic, otoz od jakiegos czasu mam stala prace, wszystko by bylo pieknie gdyby nie te glupie przerwy sniadaniowe, niestety brygadzisci i liderzy wyganiaja do jadalni gdzie jest pelno ludzi, dla mnie to jest udreka dostaje potow i czerwienie sie jak burocek ;-D dlatego tez przesiaduje cale pol godziny w kiblu zeby tylko na mnie ludzie nie patrzyli i do mnie nie gadali:x mozna cos zrobic wiecej??? chyba nie mieliscie kiedys podobny problem ze uciekaliscie przed przerwami w pracy? ostatnio nawet jakas dziewczyna zagadala ze zwyklym pytanie jak tam w pracy na jadalni a ja wpadlem w zaklopotanie i ucieklem stamtad masakra <szok2> czlowiek sie robi jak dupa wolowa
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2015, 18:57:55 wysłana przez waldi2000 »

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
Odp: bojazn przed przerwa w pracy
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2015, 19:00:53 »
tez nigdy nie lubiłem przerw i dalej chyba nie lubie...nie potrafie sie wyluzować jak wiem ze ktos moze podejsc i zagadac...kurewska fobia... :/
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Phantom

• Ekspert
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2015, 19:20:51 »
a mnie się właśnie zrobiło źle w lokalu wyborczym, duży ruch i  też mnie fobia przyatakowała :(
"Dorosłe dzieci mają żal, że ktoś im tyle życia skradł"

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 24, 2015, 19:23:43 »
ja tez bylem w lokalu wyborczym i musze przyznac ze juz dawno nie czolem sie tak niekomfortowo...dawno nie widzialem tylu polakow w jednym miejscu poza tym w kolejce po karty smierdzialo wódką... <rzygi>
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?