Autor Wątek: Kukiz  (Przeczytany 1315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
Kukiz
« dnia: Czerwiec 20, 2015, 10:52:06 »
http://wiadomosci.wp.pl/kat,120364,title,Wieslaw-Debski-politycy-nie-dostrzegli-na-czym-polega-walka-w-internecie,wid,17650230,wiadomosc.html?ticaid=115142

Autor stara się udowodnić, że wie na czym polega kampania w internecie oraz na czym polega sukces Kukiza. Wygląda to trochę inaczej.
Kukiz kieruje reklamy na strony dla dzieci np. http://gryklockilego.pl na którą wchodzą głównie gimnazjaliści i młodsze dzieciaki.
 Reklama nie wszystkim się wyswietli, a więc pokazuje obrazek

Po wejściu na taką stronę gimnazjalista otrzymuje  https://ruchjow.pl/#/challenges
 Dla nich przeznaczony jest głównie ten pierwszy punkt, czyli 20 punktów za poleconego. Nikt, tak nie lubi zbierac punktów jak gimnazjalista.
  Tylko, czy  to ma coś wspólnego z poważną polityką ?  Kukiz ma poparcie ponad 20 % z tajnym hasłem "Będę naprawiał państwo", czyli co będzie robił ?
 Kampania wcale nie rozgrywa się na FB tylko na wykopie na demotywatorach na kwejkach itp. dziwnych stronach

Offline Supa

• Mister Całokształtu 2013
Kukiz
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2015, 12:48:39 »
Widzę że z obsesji na punkcie Dudy przerzuciłeś się na Kukiza.
Sam ten pomysł jakoś specjalnie mnie nie razi, to jest pewna forma zapłaty za pracę, zamiast dawać im pieniądze do ręki daje punkty. Jak dla mnie dość uczciwe no ale oczywiście trzeba się przyczepić bo to dotyczy Kukiza, jakby w ten sposób promował się Komorowski czy PO to już pewnie tak bardzo by Ci nie przeszkadzało.
Wykop to dość ciekawa strona, dla Ciebie za to jest "dziwna" bo nie zostawia suchej nikt na prezydencie czy Platformie.

Offline Phantom

• Ekspert
Kukiz
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2015, 12:57:06 »
Skoro Kukiz nie ma milionów NASZYCH pieniędzy na kampanie tak jak partie sejmowe to i tak pewnie najlepiej by było jakby Kukiz cicho siedział w internecie i nawet tu się nie promował? Kukiz nie podaje programu? Jakoś Pis i PO też...no bo z czym PO wyskoczy z dotychczasowym programem "Jest jeszcze tyle do zrobienia"? To nawet 4% nie dostanie. Nikt jeszcze programu nie podał.

Mieliśmy takie rzeczy do polityki wrzucać.
"Dorosłe dzieci mają żal, że ktoś im tyle życia skradł"

Offline Supa

Kukiz
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 20, 2015, 12:59:06 »
Mieliśmy takie rzeczy do polityki wrzucać.

Dlatego proszę kogoś o przeniesienie postów do " Polityczny miszmasz" :)  Mogłem tam odpisać ale dopiero teraz zorientowałem się że to jest tutaj.
Ten post można później usunąć bo chyba nigdzie nie będzie pasował.

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
Kukiz
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 20, 2015, 13:27:02 »
Widzę że z obsesji na punkcie Dudy przerzuciłeś się na Kukiza.
Pozwalam sobie komentować wszystko to co dotyczy akualnej sytuacji politycznej ? Rozumiem, że w porządku będzie tylko i wyłącznie wtedy, gdy o Kukizie nie będzie się rozmawiać ?
 Czy ja gdzieś napisałem, że reklamowanie się na stronach dla gimnazjalistów to forma oszustwa lub coś w tym stylu ?
 Jeżeli chodzi o dział, to faktycznie pomyliłem się.

Offline Supa

Kukiz
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 20, 2015, 14:13:38 »
Napisałem to dlatego bo sam niedawno zarzucałeś Stabowi ( sorki za skrót ale tak łatwiej było odmienić) że ma obsesje na punkcie Komorowskiego.
Nie było mowy o oszustwie, przedstawiłeś jego inicjatywę w negatywnym kontekście. Według mnie na siłę starasz się skrytykować Kukiza.

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
Odp: Kukiz
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 20, 2015, 17:30:45 »
Jak podają sondaże, Kukiz obecnie jest na 2 miejscu i najprawdopodobniej będzie tworzył rząd.  Przecież komentuję bieżącą politykę ?  Ewentualnie pisze, to co mi się wydaje  na dany temat.
  Ja już tobie pisałem, moje poglądy są bardzo jasne i konkretne i nie rozumiem poparcia dla Kukiza. Ktoś kto nie jest w stanie się okreslić, ktoś kto skupia w okół siebie nazistów, ksenofobów, homofobów, rasitów  ma ponad 20% poparcia, szok.
 Koalicja z KNP, to gruba przesada.  Przeczytaj sobie kim jest Zawisza oraz jakie ma poglądy i dokonania.
 Nie rozumiem także koalicji Korwina z Kukizem, bo to politycy z dwóch światów.
 Kukiz uważa, że  państwo musi pomagać Polakom np. niepełnosprawnym, a Korwin twierdzi, że niepełnosprawnych trzeba zamykać w domach i pod zadnym pozorem nie pokazywać w kamerach, a płacić na nich mają rodziny.

Korwin mówi tak
"Głosi, że w klasach integracyjnych dzieci zdrowe przejmują schorzenia od chorych. Niepełnosprawnej dziewczynce powiedział, że nie puściłby swojego dziecka do klasy razem z takimi dziećmi jak ona.
Korwin wspiera Putina, a Kukiz ma wręcz przeciwne zdanie .Przeciwności między nimi można mnożyć . Chodzi o poglądy, czy o kasę ?
 No  i co najważniejsze, cały czas pisze Kukiz, bo co mam pisać  ? Do tej pory nie wiadomo, kto wystartuje z ramienia parti/ruchu Kukiza.  Nic nie wiadomo
Ktoś napisała artykuł, a ja się tylko do niego odniosłem.

Offline Supa

« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 20, 2015, 17:56:11 »
Co do tych dzieci Korwin ma racje, moja mama która jest nauczycielka mówiła że rzeczywiście tak się zdarza. Nie ma co się oburzać na prawdę. Tylko tak gwoli ścisłości, dzieci nie przejmują całych zaburzeń np. upośledzenia umysłowego no bo trudno takie nabyć od samego przebywania z takimi osobami ale niektóre zachowania czy objawy. Nawet to się tyczy samych nauczycieli, oczywiście nie wszystkich ale niektórych. Pamiętam taka nauczycielkę z mojego gimnazjum która pracowała w szkole specjalnej i dla własnego dobra stamtąd się zwolniła bo jej to szkodziło, zachowywała się później dość dziwnie do tego stopnia że reszta nauczycieli to zauważyła i część z nich się z niej śmiała, nie wspominając o uczniach.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2015, 18:04:13 wysłana przez Supa »

Offline Phantom

• Ekspert
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 20, 2015, 18:12:01 »
Koalicja z Korwinem wg Wiplera jest niemożliwa, Kukiz sie "obraził " albo cuś, zerwali negocjacje, moim zdaniem JKM dokonał samobójstwa politycznego - 3 % bedzie sukcesem. Z KNP i Ruchem Narodowym jak najbardziej możliwa. Zawisza jest z RN a nie KNP. Pytanie co złego jest w KNP? Liberałowie konserwatywni, wolnościowcy... to źle? Ruch narodowy też popieram, to media robią z nich nazistów, a to narodowcy, którzy również chcą obniżenia biurokracji, obciążeń podatkowych. Fakt partia ma parę kontrowersyjnych jednostek ale wole ich niż babę z brodą wygrywającą eurowizję i wykrzykująca 'nie powstrzymacie nas'.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2015, 18:46:14 wysłana przez stabilitywanted »
"Dorosłe dzieci mają żal, że ktoś im tyle życia skradł"

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 27, 2015, 18:05:30 »
Kukiz mówi że można tej mafii co rzadzi Polską ściąć głowy albo pokonać w wyborach za rozgrabianie majątku narodowego. Ja też popieram że tą klikę trzaba dać pod trybunał stanu najlepiej.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sympatycy-kukiza-przyjechali-do-lubina-kukiz-najwiekszym-problemem-jest-ustroj/vyexxm

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 27, 2015, 20:05:23 »
Kukiz to populista, nic więcej.
  Dobrze, niech Kukiz rozlicza kogo chce, ale to za mało, bo w pierwszej kolejności liczy się budżet.  Kukiz będzie obniżał podatki, będzie  zwiększał kwoty wolne od podatków, będzie robił wiele innych rzeczy, ale niech w końcu zacznie mówić co i jak będzie finansował.
    Jeżeli na jednej szali postawić Kukiza, a na drugiej Korwina, to wybieram Korwina. Jeden i drugi to  szaleniec, ale w szaleństwie Korwina jest jakaś wizja, sposób.
Polityk, który nie ma pojęcia o ekonomi, to nie polityk, tylko populista robiący z ludzi durniów.

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 28, 2015, 00:32:21 »
Jak działa sposób Korwina to widać po Ameryce zdycha z długów. Państwo które produkowało najwięcej na świecie zdechło z długów po dwóch wylewach (kryzysach zadłuzenia) czeka sparaliżowane na śmierć.

Ja jednak widzę rację po stronie Kukiza tobywatel ma wiedzieć czego chce i wyrazać wolę w referendum. Nigdy więcej ograbiania Polski za naszymi plecami. Nic o nas bez nas.