Autor Wątek: Państwo Islamskie w Polsce?  (Przeczytany 573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Supa

• Mister Całokształtu 2013
Państwo Islamskie w Polsce?
« dnia: Czerwiec 20, 2015, 18:54:40 »

Tutaj artykuł o którym mowa w filmiku

http://pikio.pl/uchodzcy-o-polskim-osrodku-tu-jest-panstwo-islamskie/

Być może to się niektórym nie spodoba ale jak na razie jestem zdania że wpuszczanie muzułmanów do Polski jest błędem. Nie chcą się asymilować, wymuszają na innych grupach społecznych swoją religie, poglądy i obyczaje, są agresywni, nie potrafią docenić tego że ktoś wyciągnął do nich pomocną dłoń i przyjął do swojego kraju ratując przed wojną, nie trafiają do nich racjonalne argumenty, są mocno roszczeniowi a część nie chce pracować i żyje na koszt podatników. Islam jest chory, rodzi patologiczne myślenie i zachowania i to tylko ten radykalny ale umiarkowany również bo ta religia jest zepsuta u samych podstaw. Nie życzę sobie w swoim kraju osób które w tak instrumentalny sposób traktują kobiety i które je mocno ograniczają a już na pewno nie myślę na ich pracować by oni w spokoju mogli sobie płodzić gromadkę dzieci które zostaną przez nich wychowane na takich samych czy nawet gorszych oszołomów. Być może kogoś urazi to określenie ale nie zamierzam bawić się w eufemizmy tylko będą nazywał rzeczy po imieniu. USA wywołały tę wojnę to niech oni sobie ich u siebie przyjmują i martwi się co z nimi zrobić. Nie przemawia przeze mnie ksenofobia, rasizm bo spodziewam się takich zarzutów tylko rozsądek. Dość już idiotycznej tolerancji, dość już ogłupiającej poprawności politycznej, czas uderzyć pięścią w stół i powiedzieć dosadnie to co się myśli zanim zrobią z nas drugą Francję czy UK. 
Za takie akcje jakie odstawiają w ośrodku według mnie powinna być odbyta z nimi jakaś porządna rozmowa, powinni otrzymać upomnienie, w razie powtórki następne być może jeszcze jedna gdyby była taka konieczność a jeśli to by nie pomogła to automatyczna deportacja, i tak powinniśmy postępować z następnymi grupkami zachowującymi się w ten sposób. Powiem nawet więcej, już na samym wstępie powinni mieć powiedziane że jeżeli nie będą szanować ludzi wyznających inną religię, mających inny światopogląd itd. będą agresywni czy roszczeniowi to spotka ich deportacja. Udawania że nic się nie dzieje, ciągłe ustępowanie im jest jak dla mnie ewidentnym błędem i to bez względu na to czy dotyczy to Polski, Francji Włoch czy jakiegokolwiek innego kraju.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2015, 19:05:57 wysłana przez Supa »

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
Odp: Państwo Islamskie w Polsce?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2015, 19:23:51 »
Koleś ma 100% racji...zgadzam sie również w 100% z tym co dodałeś od siebie Supa...
na własniej skórze przekonałem sie co to poprawność polityczna i boje sie strasznie ze pomimo przykładu jak inne kraje dały sie wyje...ć muzułmanom, Polska posłusznie zrobi co brukselja jeba..a kaze...
bedziemy musieli żyć z tym śmierdzącym muzułmańskim gównem pod nosem i nie będzie nam wolno tego posprzątać...
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?