Autor Wątek: Messi vs Cr/Transfery/Opinie po 14/15/ Oczekiwania przed 15/16  (Przeczytany 940 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline circus mind

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Poki co ziemia. Jak przestane pisac to bede w nicości.
  • unkillable monster
Postanowilem wsadzic kilka tematow do jednego albowiem w mojej opinii wszystko sie ze soba wiaze w calosc.
Messi czy Cr dla mnie ten drugi choc jeszcze przed wczorajszym finalem mialem watpliwosci tak teraz jestem zdania ze Lio nigdzie nie blyszczalby tak jak w FCB w przeciwienstwie do Ronaldo ktory dominowal w ManU i robi to tymbardziej w Realu. Druga sprawa repra osiagniecia obu podobne jednak napadziory Argentyny to najbardziej rasowe maszyny na swiecie- Di Maria, Aguero, Lavezzi, Higuain, Tevez, Pastore. Po drugiej stronie barykady Ronaldo w otoczeniu Coentrao, Naniego... whos else ?
Kolejny temat. Potrojna korona Barcy, 57 goli Messiego, 39 Neymara i dla mnie ojciec sukcesu, swietnie wprowadzony do ekipy Suarez. W perspektywie wszystkie mozliwe puchary, oczywista zlota 5 juz pilka dla Leo. Jednak najwiekszym ich sukcesem jest koniec tiki taki rozszyfrowanej i nudnej na marginesie. Na nowo odrodzeni i sukcesy jak za Guardioli. Nowy skuteczny, efektowniejszy styl to jednak najwiekszy sukces.
Trio MSN jest po prostu zajebiste.  W realu lekki rozgardiasz, nie pokusze sie jak to bedzie za Beniteza. Czy Bale porozumie sie z Ronaldo, czy Benzema to najlepsza
 opcja ? Co z Ramosem i Casillasem ?itpitd
Jako Polak ciesze sie ze nasz top pilkarz Lewy dobrze sie wprowadzil do Bayernu i optymistycznie wrozy na next season. No i Krychowiak zwyciezca Ligi Europy z Sevilla jako czolowy zawodnik- brawo.
Z naszego podworka irytuje mnie Legia i cwaniactwo jakie z nia na kazdym kroku sie wiaze.
Jesli ktos sie interesuje niech pisze kto gdzie i za ile i wszystko co zwiazane z tematem.
no hungry no angry no lonley no tired
P24H
ludzie zywcem wyjeci z popularnych seriali dokumentalnych. Jestescie tylko workiem syfu. amen.

Offline OtoJa

• Profesor
  • Miejsce pobytu: Małopolska
Odp: Messi vs Cr/Transfery/Opinie po 14/15/ Oczekiwania przed 15/16
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2015, 14:37:18 »
Co z Ramosem i Casillasem ?
Mam nadzieję, że Ramos --> ManU :>

Offline circus mind

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Poki co ziemia. Jak przestane pisac to bede w nicości.
  • unkillable monster
Odp: Messi vs Cr/Transfery/Opinie po 14/15/ Oczekiwania przed 15/16
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2015, 15:20:53 »
Dalby jakosc w defensywie nieoceniona. ManU skoro na Di Marie sypnelo 86 mln euro to mysle ze tymbardziej za Ramosa nie powinni skapic. Wniesie duzo wiecej niz swietny aczkolwiek chimeryczny i nie calkiem pasujacy do Premier league chudzielec.

Z ciekawszych transferow to Mandzukic za 18mln e do Juve za Teveza co wraca do Boca juniors. Konoplanka w Sevilli. Douglas Costa za 35me do Bayernu. Przyda im sie majac na uwadze starzejacych sie i szklanych Riberyego i Robbena szkoda ze nie maja zdrowia jak Cr czy Messi bo obaj sa mega skrzydlowymi. Milan zbroi atak w dwoch niezlych napadziorow wzietych z Szachtara i Sevilli zapomnialem nazwisk ale odpowiednio 8 i 30 mln ojro. Kubus Kosecki do 2 ligi niemieckiej a Orlando sa za 1.5 mln w Reading (szczegolnie te ciekawe). Danillo jakkolwiek pyka na boczna obrone do Realu za 30me. Petr Cech do Arsenalu. Falcao na rok do Chelsea. Atak Costa Falcao reaktywacja choc Mourinho chyba tylko jednym szpiclem operuje. Podolski w Galatasaray za 4 me (sie stoczyl lukas) Nani do Fenerbache za 7me. Na chu# mi ta wiedza.

Slask Wroclaw oferuje Kamilowi Blinskiemu 10tys. euro za miesiac dla niego to jednak O WIELE ZA MALO. Qrwa ci to maja zycie  ponad 1300zl dniowka (niewiem jaki jest kurs euro) a temu o wiele za malo. Jeszcze za wykonywanie wymarzonego zawodu. Raz widzialem grajka w akcji choc sledze kilkanascie lat codzien co w pilce piszczy. Chyba kokaine ci pilkarze cpaja jak boski Diego heh skoro tyle szmalcu se wolaja.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2015, 13:49:46 wysłana przez circus mind »
no hungry no angry no lonley no tired
P24H
ludzie zywcem wyjeci z popularnych seriali dokumentalnych. Jestescie tylko workiem syfu. amen.