Autor Wątek: In Vitro  (Przeczytany 1212 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Phantom

• Ekspert
Odp: In Vitro
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 10, 2015, 12:07:02 »
Jak słyszę in-vitro to mam odruch wymiotny, nie ma innych problemów w Polsce tylko k...a in-vitro...a i jeszcze związki partnerskie...

Jest to zwykły temat zastępczy mający przykryć prawdziwe ważne problemy społeczeństwa żeby PO i PiS mogły sobie pokrzyczeć. Dopiero co wklejałem link o tym jak państwo zabiera dzieci rodzicom z byle powodów i oddaje je o adopcji - to jest problem, afery na miliardy, wysokie koszty pracy, które wykańczają pracodawców i powodują bezrobocie, unikanie płacenia w Polsce podatków przez wielkie zagraniczne firmy a obciążanie nimi podwójnie małych i średnich przedsiębiorstw. Ale co tam lepiej zająć się pierdołami, bo to takie medialne.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2015, 12:26:40 wysłana przez stabilitywanted »
"Dorosłe dzieci mają żal, że ktoś im tyle życia skradł"

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2015, 12:27:09 »
ja sie w 100% zgadzam, ale bardziej chodziło mi o ten cały krzyk twierdzących ze to wielce niemoralne i zabijające cywilizacje... :)
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2015, 15:16:35 »
Panowie z PIS bardzo dobrze wiedzą, co to znaczy być mordercą, jeżeli będziemy posługiwali się ich tokiem myślenia . Niech sobie przypomną jak dokonywali samozgwałcenia do obrazków z finałem do gazety, w prześciearadło lub w najdrastyczniejszych okolicznościach do klozetu, a więc spuszczali dzieci razem z gównem :)
 Hipokryzja i nic więcej

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN

Offline 478164

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2015, 18:08:07 »
Uwielbiam burze związane z in vitro. Zamiast zająć się czymś, co dotyka nas bezpośrednio, ludzie urządzają sobie przepychanki. Żeby nie było - nie mam nic przeciwko "dzieciom z próbówki". Jeśli ktoś bardzo chce mieć dziecko, a z jakichś powodów nie może, to jest bardzo dobre wyjście.
Chciałabym, żeby było bardziej dostępne, tańsze. Badania + leczenie + zabieg ok. 10 tys. a to bardzo dużo jak na Polskie zarobki...
Chciałabym, żeby ludzie, którzy się zdecydowali, nie byli wytykani palcami. Żeby dzieci z in vitro miały normalne dzieciństwo, bez dokuczania, wyśmiewania i bólu. Żeby inni nie krzywdzili je tylko dlatego, że nie zostało stworzone po ciemku i pod kołderką. Żeby rodzice nie żyli w strachu, że ktoś kiedyś zemści się na ich dziecku, za to, że nie jest "takie jak trzeba".

Prawda jest taka, że w Polsce jest coraz mniej dzieci, kobiety rodzą coraz później, pierwsze dziecko w wieku 35 lat, to teraz norma, jedno-dwoje dzieci max. Ciągle słyszę jojczenie, że nie będzie miał kto pracować na nasze emerytury. Jest pośrednie rozwiązanie - pozwolić ludziom, którzy chcą dziecka, na to aby je mieli.

Offline el in chains

• 宇宙魔女
  • Ekspert
  • quoth the raven, nevermore
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 26, 2015, 18:20:17 »
nie zacznę zdania od "prawda jest taka" ani "uważam że..."
jeśli człowiek jest przeciwnikiem robienia gównoburzy o nic to jej nie robi, a robienie gównoburzy, żeby ją skrytykować jest hipokryzją.
dziękuję, miłego wieczoru.
My veins are blue and connected and every single bone in my brain is electric

“ Niby wszystko miałem jak po maśle: dobrych rodziców, nie najgorsze rodzinne warunki materialne, nie byłem też chyba głupi, ale sam siebie cholernie nie lubiłem. Nieustannie wydawało mi się, że jestem gorszy od innych: słabszy, mniej przystojny, tchórzliwy, nieśmiały, bez muskułów, jednym słowem dupa. ”
-Beksiński

Offline Marianowate

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 27, 2015, 01:26:32 »
In Vitro, In Vitro, In Vitro. Drą te swoje ryje,a nie widzą innych skandali w naszym jakże "cudnym kraju". Nikt, nie patrzy na to, że jest bieda, epidemie, głód, liczne przypadki depresji...najważniejsze w tym kraju jest to, ze trzeba płacić podatki, nie pozwolić na związki homoseksualne, leżeć krzyżem pod kościołem i oddać całe serce kochanemu PISiorowi. Nie widzę nic złego w In Vitro, widzę coś złego, jeżeli robi ie ten zabieg dla zasiłku, albo własnych potrzeb w które nie wnikam.