Autor Wątek: Szukam pomocy  (Przeczytany 409 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Klaudia

• Nowy użytkownik
  • *
Szukam pomocy
« dnia: Lipiec 10, 2015, 19:00:45 »
Cześć

Tak, jak w temacie - szukam pomocy. Może znajdę tutaj osoby z tą samą fobią, albo chociaż jakiekolwiek wskazówki, jak mogłabym sobie z nią sama poradzić. Przez zerowe poczucie własnej wartości od zawsze staram się zapełnić tę lukę perfekcją, osiągnięciami (kariera i tym podobne), a ta konkretna fobia jest chyba jedną z ostatnich, która w tym momencie ogranicza mnie w rozwijaniu się i doskonaleniu. Androfobia.
Z wieloma zaburzeniami sobie poradziłam (trwało to całe lata, ale w końcu się udało...); trwająca długi czas anoreksja, uzależnienia, depresja, nerwice, próby samobójcze. Absolutnie nigdy żadnej pomocy od rodziny ani znajomych, nie miałam i nie mam żadnej bliskiej osoby. Dlatego wierzę, że nie warto teraz się wycofać i że znów jakoś mi się uda. Tym razem jednak naprawdę potrzebuję trochę wsparcia.

Nie byłam jeszcze nigdy zarejestrowana na forum, ciekawa jestem, jak to działa.

Pozdrawiam serdecznie

Klaudia

Online JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
Odp: Szukam pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 10, 2015, 19:03:45 »
Witaj na forum Klaudia i powodzenia :)
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2015, 19:39:11 »
Witaj Klaudia :)
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline circus mind

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Poki co ziemia. Jak przestane pisac to bede w nicości.
  • unkillable monster
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 11, 2015, 17:15:36 »
greetings

no hungry no angry no lonley no tired
P24H
ludzie zywcem wyjeci z popularnych seriali dokumentalnych. Jestescie tylko workiem syfu. amen.

Offline Rea

• Legendarny użytkownik
  • Poniżej dna
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 12, 2015, 00:34:01 »
Witaj. :)
"Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo - odleci,
jeśli ją ściśniesz za mocno - umrze.
Oto jedna z zagadek."

Tom T. Hall

Offline KeepTheFaith

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 17, 2015, 12:32:30 »
Witaj Klaudia.
Bliska osoba pomaga, jest łatwiej przejść przez to popieprzone życie i system społeczeństwa.
Jest dla kogo żyć i nawet jeśli przyjdzie myśl o samobójstwie to wyrzucisz w kąt żyletkę i spuścisz w kiblu tę pełną garść leków bo będziesz wiedzieć że jest ktoś komu na tobie zależy i jesteś mu potrzebna tu na ziemi

myślę że skoro udało Ci się pokonać inne zaburzenia to i ten lęk się w końcu uda pokonać, sama miałam niegdyś podobne lęki nie wiem czy mogę to zaliczyć do androfobii bo nic takiego nie miałam zdiagnozowanego  chociaż objawy były..
z czasem ten strach przed mężczyznami zmalał

życzę Ci pokonania tego lęku i odnalezienia kogoś dobrego dla Ciebie kto Cię pokocha i zaakceptuje taką jaką jesteś
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2015, 10:47:20 wysłana przez KeepTheFaith »