Autor Wątek: testy psychomotoryczne  (Przeczytany 2128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kanut

• Nowy użytkownik
  • *
testy psychomotoryczne
« dnia: Lipiec 17, 2015, 14:03:32 »
Słuchajcie mam problem i strasznie się stresuję. Otoż prawdopodobnie dostanę prace i bardzo się z tego cieszę, ale muszę przejść testy psychomotoryczne.Nie wiem z czym to się je i czy nie wpadnę w panikę jak tam pójdę. Jeśli wezmę xanasik to czy nie opóźni mój czas reakcji.Jak to wszystko wygląda.W necie nic ciekawego nie znalazłem na ten temat a problem jest.Na samą myśl już wpadam w panikę.  Czuję się jakbym był między młotem a kowadłem<chlip>.

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
Odp: testy psychomotoryczne
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2015, 14:08:36 »
to są testy psychotechniczne nie bedą Cie tam bić :) do jakiej pracy?
xanax to benzodiazepina absolutnie tego nie bierz przed badaniem
nic steasznego tam nie ma to tylko testy coś w rodzaju  jak na inteligencje z kwadracikami trójkącikami i innymi wzorkami :)
do tego badanie czy widzisz kolory i czy potrafisz oceniec z oddali w jakiej odleglosci od siebie znajdują się obiekty poruszające się w przeciwnych kierunkach
zwykle te badanie robi sie do pracy kierowcy

Posty połaczone: Lipiec 17, 2015, 18:04:51
tu mozesz zobaczyc jak to wyglada
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2015, 18:04:51 wysłana przez Obcy, Powód: Połączono podwójny post »
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Kanut

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2015, 20:17:02 »
na listonosza z samochodem...

Posty połaczone: Lipiec 19, 2015, 20:20:57
szkoda,że benzo nie mogę wziąć czułbym się pewniej
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2015, 20:20:57 wysłana przez fobka, Powód: Połączono podwójny post »

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 19, 2015, 20:24:21 »
nie przyzwyczajaj sie za bardzo do tego bo to silnie ualeznia....poza tym te testy nie sa poziomie NASA... :))
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Kanut

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2015, 10:41:10 »
Testów się nie boję, tylko te na refleks.Bo jeśli coś wezmę na uspokojenie żeby nie spowalniało moich ruchów.

Offline circus mind

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Poki co ziemia. Jak przestane pisac to bede w nicości.
  • unkillable monster
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 20, 2015, 13:05:23 »
Xanax- alprazolam mnie by spowolnil ale jezeli na sama mysl wpadasz w panike to lepiej weź. Panika cie przyspieszy tak ze nie ogarnoesz. IMO p ie rdol panike i weż - jednak jak pisalem in my opinion.
no hungry no angry no lonley no tired
P24H
ludzie zywcem wyjeci z popularnych seriali dokumentalnych. Jestescie tylko workiem syfu. amen.

Offline Kanut

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 20, 2015, 13:11:31 »
chyba wezmę - będę się czuł pewien.Po prostu muszę dostać tą pracę i już. Dzięki za rady  :/

Offline circus mind

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Poki co ziemia. Jak przestane pisac to bede w nicości.
  • unkillable monster
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 20, 2015, 13:18:25 »
Wiem jak to jest bic sie z myslami w takich kwestiach ; d powodzenia napewno dasz rade daj znać.
no hungry no angry no lonley no tired
P24H
ludzie zywcem wyjeci z popularnych seriali dokumentalnych. Jestescie tylko workiem syfu. amen.

Offline KeepTheFaith

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 20, 2015, 17:40:23 »
Pewnie bym wzięła w takiej sytuacji jakieś benzosy bo też panikuję w stresie więc wolałabym sobie to życie na chwilę ułatwić, zwłaszcza w ważnej sprawie

pocek

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 20, 2015, 20:08:00 »
Testów się nie boję, tylko te na refleks.Bo jeśli coś wezmę na uspokojenie żeby nie spowalniało moich ruchów.

chyba wezmę - będę się czuł pewien.Po prostu muszę dostać tą pracę i już. Dzięki za rady  :/

Rozumiem, że brałeś już xanax i jesteś pewny jego działania na sobie?
Bo jeśli to ma być Twój "pierwszy raz" to odradzam.

Wykonywałem takie testy dwukrotnie. 
Jedyne co jest potrzebne to refleks, skupienie/koncentracja i w miarę dobry wzrok.

Musisz po prostu podejść na luzie i nie spinać się na zasadzie "muszę".
Jeśli przy klikaniu (na refleks) w te podświetlające się guziczki zrobisz błąd to nie panikuj. Nie trzeba mieć we wszystkim 100% skuteczności.
-
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2015, 20:10:12 wysłana przez pocek »

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 23, 2015, 22:26:19 »
Xanax jest bardzo dobry jeżeli chodzi o jednodniowe wyluzowanie i załatwienie  jakiś ważnych spraw.
Jeżeli chodzi o mnie, Xanax działał na mnie pobudzająco,  ale w takim sensie, że tłumił ogólne napięcie, dzięki czemu otrzymywałem dodatkowej chęci do działania. Po tym specyfiku byłem pewny siebie, zdecydowany. Nawet kredyt brałem na tym środku, a więc on mnie w zaden sposbó nie upośledzał, a wręcz przeciwnie. Chciałbym być cały czas taki  :> Gdy dałem taką samą dawkę, jaka ja brałem, zdrowemu człowiekowi, to on zwyczajnie się naćpał.  Dlatego, ja uważam, że przed najważniejszymi dla nas spotkaniami trzeba się wyluzować, ale trzeba wcześniej sprawdzić jak ten środek będzie działał na dany organizm.  Wziąć tyle  ile trzeba, następnie przeczytać artykuł w gazecie i opowiedzieć sobie w myślach o czym on jest - czytanie oraz próba zrozumienia tego co się czyta jest najlepszym testem.  Skutki uboczne, to niestety zaniki pamięci. Załatwi się wszystko co trzeba, a nawet więcej, ale po przespanej nocy, poprzedni dzień pamięta się tak jakby przez mgłę, w każdym razie ja tak miałem. No i niestety samochodem po tym nie można jeździć.

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 23, 2015, 22:27:46 »
dla mnie dokladnie na to o czym mowisz Abec jest propranolol :)

Offline KeepTheFaith

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 23, 2015, 22:36:09 »
Po clonie moja pamięć jest jak szwajcarski ser. Co ja robiłam wczoraj? Hmmmm pewnie na fobikach siedzialam

pocek

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 23, 2015, 22:55:29 »
No i niestety samochodem po tym nie można jeździć.

Ano    
W przypadku wypadku i badania krwi jest to traktowane mniej więcej jak jazda po alko/narkotykach.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2015, 22:58:38 wysłana przez pocek »

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 23, 2015, 23:08:27 »
dla mnie dokladnie na to o czym mowisz Abec jest propranolol
On chce  pracować jako listonosz z samochodem, a więc regularnie nie może brać tabletek i zdaje się, że nie chce, ale okazjonalnie, to czemu nie.