Autor Wątek: Stres  (Przeczytany 516 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chudolinio

• Użytkownik
  • **
Stres
« dnia: Lipiec 18, 2015, 17:23:33 »
Jak mam radzić sobie ze stresem sytuacjach których budzi fobię i lęk mnie paraliżuje nic nie potrafię zrobić jak nawał myśli atakuje i wszystko powraca.

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
Odp: Stres
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2015, 17:56:22 »
zacznij terapie Richardsa do pobrania http://fobicy.pl/index.php?topic=3000.0
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline chudolinio

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2015, 19:16:41 »
Patrzyłem sobie terapie,bez terapeuty to nikłe szanse jak od 11lat lęk i unikanie jest na 100 i się nie zmienia za słabe działanie na moją psychikę,a wystarczy że z domu wyjdę i sytuację mam gdy na ławce siedzą.

Posty połaczone: Lipiec 18, 2015, 19:56:54
Mam unikanie,lęk na 100 w skali SSJD i stoi w miejscu,dzięki lekom jakoś to stabilizuje że mogę wyjść z domu,dla mnie to normalne po 8 miesięcy nie wychodzić z domu,gdy na ławce siedzą to nawet w domu mam lęk,głosy,myśli jeszcze jak do siostry przyjdą koleżanki to z pokoju do ubikacji iść to dla mnie wyzwanie jest czasami tak że w ogóle nie wyjdę z pokoju naj dużej dwa dni i od czego mam zacząć żeby kroka zrobić chwilami to nie ogarniam.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2015, 19:56:54 wysłana przez fobka, Powód: Połączono podwójny post »

Offline circus mind

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Poki co ziemia. Jak przestane pisac to bede w nicości.
  • unkillable monster
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2015, 22:20:09 »
Posluchaj sobie marilyna mansona.
no hungry no angry no lonley no tired
P24H
ludzie zywcem wyjeci z popularnych seriali dokumentalnych. Jestescie tylko workiem syfu. amen.

Offline KeepTheFaith

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 18, 2015, 22:38:56 »
Posluchaj sobie marilyna mansona.

Haha może i to jest dobra myśl

A tak poza tym sama mam permanentny stres i nie wiem co z tym zrobić. Głębokie i powolne oddychanie pomaga tylko na chwilę. Ale co zrobić jak całe ciało się spina nawet przy takich błachych sprawach jak np mycie zębów. Mój organizm chyba się uzależnił od stresu.

Przepraszam chudolinio, nic Ci mądrego nie poradzę bo sama nie znam skutecznego sposobu
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2015, 22:50:19 wysłana przez KeepTheFaith »