Autor Wątek: Przyjaciel / Przyjaciółka okolice: Kalisz, Ostrów Wlkp.  (Przeczytany 796 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline emdzy39

• Nowy użytkownik
  • *
Przyjaciel / Przyjaciółka okolice: Kalisz, Ostrów Wlkp.
« dnia: Sierpień 16, 2015, 19:23:54 »
Hej, trafiłem tu na forum ponieważ powoli sam sobie nie daję rady sam. Z czasem czuje się coraz bardziej samotnie, mimo że muszę przebywać w tłumie to czuje się w nim samotnie. Nie przepadam być w gronie ekstrawertyków, którzy mówią mi jak mam się zachowywać. Jestem osobą raczej zamkniętą przez co mi się obrywa głupim gadaniem, nie zrozumieniem, odrzuceniem. Lubię spokój, preferuję małe grono ludzi (którego nie mam).

Trochę pomarudziłem to trochę o sobie: wiek 21 lat, chłopak, spokojny, lojalny, małomówny (chyba że jestem w temacie lub w zaufanym gronie), jeśli lubisz jakąkolwiek aktywność chętnie się dopasuje.

Dlatego tutaj trafiłem bo chciałbym poznać osobę, z którą mógłbym spędzić czas, rozmawiając poważnie lub niekoniecznie, spokojnie

Jeśli trafiła by się tutaj druga połówka także byłoby miło. Jeśli decydujesz się napisać proszę o przedstawienie się. Można napisać na maila chosen1one @ o2.pl. Ogłoszenie aktualne cały czas.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2015, 22:21:42 wysłana przez emdzy39 »

Offline Obrazem

• Mikołaj 2013
  • Miejsce pobytu: Krosno / Rzeszów
Odp: Przyjaciel / Przyjaciółka okolice: Kalisz, Ostrów Wlkp.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2015, 19:39:50 »
Hej. Proponuję zaglądnąć na forum najbliższych miejscowych miast w Twojej okolicy. Poszperać w tematach działu które Cię interesują, zostawić tam posta i/lub napisać pw do osób, które ostatnio się logowały i udzielały w bieżących tematach.

Jeśli ze sportu lubisz np.bieganie  <bieg> i mieszkasz w mieście, wybierając się wieczorem na przebieżkę jest szansa, że przy okazji spotkasz innego biegacza.

Kapsel?

Samotności, jakaś ty przeludniona!

Offline emdzy39

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: Przyjaciel / Przyjaciółka okolice: Kalisz, Ostrów Wlkp.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2015, 22:07:10 »
Chciałbym ponowić temat, trochę kiepsko ze mną, @Obrazem nie przez przypadek trafiłem tu na forum, chciałbym kogoś poznać z podobnymi problemami. Mam wrażenie, że do takich osób mi bliżej, nie umiem się odnaleźć.