Autor Wątek: Strachy z dzieciństwa  (Przeczytany 500 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
Strachy z dzieciństwa
« dnia: Październik 07, 2015, 22:55:55 »
Macie jakieś strachy z dzieciństwa ?
Po obejrzeniu tej sceny zacząłem z powrotem sikać do łóżka, wymyśliłem sobie przyjaciela, spałem przy zapalonym świetle i czekałem, aż te wilki zaatakują moje miasteczko.  Przeszło mi, gdy matka kupiła lusterko takie samo jak w akademii Kleksa, postawiła mi na szafce i cos z niego czarowała. Miałem wtedy 4 lata :))

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
Odp: Strachy z dzieciństwa
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 07, 2015, 22:57:49 »
 <all> <zab2>
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline DiabeljestBogiem

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2015, 02:14:32 »
Freddie Kruger. Jak dziś bym obejrzał "koszmar z ulicy wiazow" to bym wyłączył po 30 sekundach ( parodia) ale wówczas też moczylem łóżko. Moja wychowawczyni od 1-3 w podstawówce. Mam nadzieje ze śp. i konala w cierpieniach. Tyranozaurus Rex interesowałem się dinozaurami a ten wzbudzał mój podziw i przestrach. Postacie z Mortal Combat szczególnie sub zero i ten co mówił "come here". A największy strach wzbudzał mój patologiczny do kwadratu ojciec. Terror psychiczny na kacu i strach ze znowu leży gdzies najebany i "znajomi" go zobaczą. Dziś jest trochę lepszym człowiekiem choć to bydlak i kawał skurwysyna mimo wieku.
Myślcie pozytywnie qrwa.

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 08, 2015, 09:09:53 »
Jeszcze był "pan buratino". Pan Buratino to był, a raczej była głowa clowna (resztę zjadł pies) . Żeby mnie uśpić, matka, ojciec lub ktoś z rodziny, zakładali głowę tego czegoś na palec, stawali za drzwiami i odgrywali scenki. Ja myślałem, że on jest taki wielki i za tym drzwiami ma ręce nogi itd.  Zawsze po tekście "Zaraz do ciebie przyjdę i utulę Ciebie do snu" błagałem wszystkich świętych w tym aniołka stróża :)), żeby pan buratino  jednak nie przyszedł mnie tulić :). Wtedy zakrywałem głowę kołdrą i udawałem że śpie, a oni wszyscy myśleli, że ja tą kukiełkę uwielbiam.  Często mówili do mnie, że jak będę niegrzeczny, to pan Buratino już więcej do mnie nie przyjdzie, a ja wtedy np. wziąłem piłkę do nogi i wybiłem szybę u sąsiada :
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2015, 09:27:46 wysłana przez abcczasamid »

mustang

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2015, 21:50:46 »
W moim przypadku strachem nr 1 był kosmita z horroru "Coś" (The Thing).