Autor Wątek: Rozmowa  (Przeczytany 500 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chudolinio

• Użytkownik
  • **
Rozmowa
« dnia: Październik 24, 2015, 15:57:23 »
Jak mam rozmawiać z rodziną o swoich zaburzeniach psychicznych,wytłumaczyć że to nie kaszaka z mlekiem.

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
Odp: Rozmowa
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2015, 17:45:13 »
Jeśli nie masz dobrego kontaktu z rodziną i podejżewasz że tak właśnie odbiorą twoje problemy, to przemyśl czy wogóle z nimi rozmawiać...
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline chudolinio

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 24, 2015, 18:00:25 »
Ciągle nie będę uciekał od kontaktów z rodziną a mam dużą rodzinę a oni nawet nie chcą zrozumieć i ich odzywki.

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 24, 2015, 18:06:22 »
Czyli już próbowałeś widze...skoro tak reagują to powinieneś uderzyć do osoby z którą masz najlepszy kontakt i z nią pogadać
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2015, 08:49:39 »
Ciągle nie będę uciekał od kontaktów z rodziną a mam dużą rodzinę a oni nawet nie chcą zrozumieć i ich odzywki.
Lepsze jest niezrozumienie, niż udawany żal. Nie ma znaczenia kim jesteś, jaki jesteś, co robisz, jakim jesteś człowiekiem, bo dla  ludzi bez problemów tej natury, będziesz tylko zwykłym psycholem, który za moment weźmie tasak i będzie odcinał głowy. Moim zdanie nie warto jest mówić o swoich problemach.
 Najbliższa rodzina to matka, ojciec i rodzeństwo, a reszta to ludzie, którzy nie są w stanie ciebie zrozumieć

Offline chudolinio

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 26, 2015, 07:46:29 »
Jedyny który ma dopiero 8lat jarzy lepiej niż dorośli powinien uczyć ich zachowania Jędrula.

Offline DiabeljestBogiem

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 26, 2015, 10:49:57 »
Zimna pomoc finansowa o ile takiej potrzebujesz i możesz najlepiej terrorem uzyskać na lekarza, leki. Żadne rozmowy nie wchodzą w gre. Nie bądź ślepy rodzina ma cie w du... Ja też sie długo łudziłem, próbowałem podjąć rozmowe. Jak tak podchodzą to nie warto sie silić. Tylko umniejszasz swoją pozycje. Nie wolisz kiedyś im powiedzieć "patrz, patrz jak tancze w tryumfie"  <glupek2>
Myślcie pozytywnie qrwa.

Offline chudolinio

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 26, 2015, 11:03:42 »
A to nie ma co siłować się z rodziną i od puścić dzięki za rady