Autor Wątek: czy ktoś to stosował  (Przeczytany 379 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kanut

• Nowy użytkownik
  • *
czy ktoś to stosował
« dnia: Listopad 03, 2015, 14:02:42 »
http://davidicke.pl/forum/choroby-psychiczne-jak-leczyc-t14920.html
Jak w temacie czy ktos to stosował? Zastanawia mnie czy można stosować tyle witaminy c, czy nie dojdzie do niewydolności nerek,ile IU  może brać witaminy d 3 dziennie osoba z wagą 75 kg.Jak długo można ta metodę stosować, albo jaka dawka podtrzymująca powinna bycć w późniejszym czasie.Byłbym wdzięczny gdyby się ktoś odezwał  ;D

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
Odp: czy ktoś to stosował
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2015, 14:17:00 »
witamina c jest rozpuszczalna w wodzie i nadmiar wysikasz...aczkolwiek nadmiar powoduje powstawanie kwasu szczawiowego ktory powoduje kamienie nerkowe...
co do D E i A to sa rozpuszczalne w tluszczach i nie wydalamy ich z moczem... a nadmiar moze powodowac rozne schorzenia o ktorych duzo w necie...
generalnie nie opieralbym sie bardzo o terapie z lat 70tych...
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2015, 16:08:18 wysłana przez JOY OF SATAN »
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline DiabeljestBogiem

• Aktywny użytkownik
Odp: czy ktoś to stosował
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2015, 11:45:47 »
Jakis czas tematu kupiłem sobie witamine C w sklepie ze zdrową żywnoscią. Biore z gieta tego dziennie. Zainspirowany artykułem że po wysiłku fizycznym człowiek spożywajacy gram wit. c ma poziom kortyzolu w normie. Może coś w tym jest bo po dość intensywnym bieganiu nie czułem sie nakortylyzowany a moze to tylko placebo lub już nie mam z tym problemu. Co do reszty nie mam pojęcia. Chyba to nie offtop.
Myślcie pozytywnie qrwa.