Autor Wątek: Wojsko!  (Przeczytany 430 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bogusław1994

• Nowy użytkownik
  • *
Wojsko!
« dnia: Listopad 10, 2015, 10:21:48 »
Słuchajcie mam kilka pytań. Gdy mam wrzody dwunastnicy, refluks tzn. zapalenie przełyku, socjofobie czyli stres na poziomie miliard plus amaksofobie, której stany lękowe zaczęły pojawiać mi się w każdej sytuacji, którą uznam za straszną. Co mam robic gdy wróci obowiązkowa służba wojskowa? nie widzę tego, że pójdę do wojska. Mam iść po jakieś papiery czy coś? nie znam wcale procesu chociaż mam książeczke wojskową z "A" ale wtedy nie miałem zdiagnozowanych wrzodów i refluksu i nie wspominałem o lękach iż obowiązkowej służby nie było

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
Odp: Wojsko!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2015, 10:24:57 »
nie wróci nie martw się...poza tym nawet jak wróci to raczej obejmie pobór aktualnego rocznika a nie roczników wstecz...
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Bogusław1994

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2015, 10:26:02 »
Podobno macierewicz zostaje już ministrem obrony narodowej a ja mam 21 lat. Co jeśli wróci? mam szanse do niego nie pójść?

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 10, 2015, 10:42:46 »
nie ma kasy na obowiązkową służbę a macierewicz to wariat...podejzewam ze trzebaby wtedy referendum zorganizowac...nawet jeśłi to to potrwa więc nie obejmie cię...
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 10, 2015, 11:24:02 »
Zapisujesz się wtedy na studia masz status studenta i nie szuka Cie żandarmeria, a potem masz pół roku na wyjazd do kraju swoich marzeń.

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 10, 2015, 11:28:15 »
nie zadziala to wstecz jeszcze raz powtarzam...

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 10, 2015, 14:22:34 »

Jeden Macierewicz, a wzbudza strach wśród większości Polaków i to taki najbardziej irracjonalny.   Macierewicz nawet nie jest wariatem, on jest zwyczajnym pospolitym  głupkiem  <glupek2>
W tym kraju nie ma kasy na szkolenie rezerwistów, a co dopiero na ZSW :)  Chyba, ze podniosą VAT do 30% .
Bogusław1994 olej to co mówił ten gamoń