Autor Wątek: Cześć wszystkim!  (Przeczytany 950 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 33rd raven

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Lubuskie
Cześć wszystkim!
« dnia: Grudzień 30, 2015, 10:34:40 »
Cześć! Nie bardzo umiem zaczynać, ale spróbuję, pewnie potem jak się rozkręcę to wysmażę długiego posta. Mam 21 (w lutym będę miała 22) lata. Jestem na 2 roku studiów (z wyliczeń może wynikać, że powinnam być na 3, ale technikum). I do tej pory nie przypuszczałam, że zarejestruję się na forum dotyczącym fobii. Mam 3 fobie: fobię społeczną, agorafobię oraz dentofobię. Jakby tego było mało mam depresję i jestem po paru nieudanych próbach samobójczych. Obecnie leczę się psychiatrycznie lekami SSRI. Ostatnio pani doktor musiała mi zmienić leki, ponieważ jakiś czas temu znów próbowałam się zabić.
Jak to wszystko się zaczęło? Cóż, zanim udałam się do psychiatry chodziłam do psychologa. Pani psycholog stwierdziła, że to przez to, co spotkało mnie w gimnazjum. Mianowicie byłam bardzo gnębiona przez pewną grupę dziewczyn, głównie jedną z nich. Śmiała się z mojego zadartego nosa i braku cycków, problem polegał na tym, że byłam jeszcze wtedy dzieckiem. A co do zadartego nosa, to naprawdę go lubię. Przez to też nabawiłam się niskiej samooceny. I nadal to mam mimo tego, że wszyscy mi mówią, że przecież nie jestem brzydka, tylko urocza i takie tam. Czasami mam przebłyski i sama to zauważam, ale przez większość czasu uznaję się za osobę poniżej przeciętnej, jeśli chodzi o wygląd. Nie jestem pewna z czego to wynika, może z takiego mojego przeświadczenia, że "nikt mnie nie chce", bo jestem sama już bardzo długo. Nie to, że desperacko kogoś poszukuję, ale zauważyłam, że faceci się mną raczej w ten sposób nie interesują. Albo tego nie widzę, nie wiem.
W jakiś sposób czuję się samotna i to na wielu płaszczyznach. Może to się wydawać dziwne biorąc pod uwagę fakt, że mam masę przyjaciół. Część to internetowi przyjaciele, ale mam też ich w prawdziwym życiu. Niestety obie grupy mają dla mnie coraz mniej czasu i zapewne stąd to przeświadczenie. To jest chyba jeden z powodów tego, że się tu zarejestrowałam. Ponadto mam wsparcie rodziny, głównie mojej mamy. Myślę, że gdyby nie ona, to już dawno gryzłabym ziemię.
Odejdę trochę od smętów i powiem coś więcej o sobie, co? Interesuję się głównie grami komputerowymi, ale też nie do przesady. No i ogólnie interesuję się komputerami, jestem też technikiem informatyki. Nie pałam niestety miłością do matmy, co poskutkowało tym, że nie udałam się na studia na kierunek związany z informatyką. Oprócz miłości do komputerów pałam też miłością do wszelkiej maści zwierzątek. Jestem wegetarianką, ostatnio nawet staram się ograniczać nabiał (ciekawe czy tutaj też będą hejty). Mam 2 koty. Ponadto nienawidzę cyrków i przemysłu futrzarskiego. Jeśli chodzi o muzykę to mogę słuchać praktycznie wszystkiego, jeśli trzyma to poziom. Jednakże ja kręcę się głównie w klimatach rockowych/metalowych/punkowych. To chyba będzie na tyle.
W każdym razie... Hej wszystkim! Mam nadzieję, że macie dzisiaj dobry dzień i w przyszłości też będziecie mieć dobre! :D

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: W pustce
Odp: Cześć wszystkim!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2015, 11:25:03 »
Witaj na forum :)
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Online JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2015, 11:57:10 »
Hej :)
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

mustang

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2015, 12:13:05 »
Cześć :) Dziewczyna zajmująca się komputerami. ;) Również interesuję się komputerami  :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2015, 12:14:55 wysłana przez mustang »

Offline 33rd raven

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2015, 12:14:00 »
I widzę, że również z lubuskiego, panie mustang. xD

mustang

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2015, 12:22:02 »
O jak fajnie, w końcu ktoś z lubuskiego ;) A która część lubuskiego jeśli mogę się spytać?

I nawet mamy ten sam problem z przeszłości - docinki w szkole  :o Ja co prawda jakoś w końcu przezwyciężyłem moich "oprawców", ale fobia pozostała.

Wiesz, może jakoś razem pogadamy, powychodzimy razem ze strefy komfortu, wiesz tak na przyjacielskich zasadach  ;)

Offline 33rd raven

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 30, 2015, 12:29:02 »
Cóż, niezbyt daleko od Zielonej Góry mieszkam, tam studiuję, a jednak mieszkam w domu. Z resztą w moim wypadku akademiki odpadają. Dlatego, że od dziecka lubiłam sobie pobyć trochę w samotności, tak mi zostało do dziś. Oczywiście nie lubię być samotna cały czas, dlatego mimo wszystko potrzebni mi są znajomi. :D
Co do oprawców - teraz już mam wywalone. Może powinnam gdzieś w głębi duszy wybaczyć, żeby się samej poczuć lepiej, ale jakoś nie potrafię. Zostałam zniszczona, nie potrafię tego wybaczyć.
A co do wychodzenia ze strefy komfortu, to nie mam nic przeciwko, jestem bardzo przyjacielską osobą, mimo bycia introwertykiem. W końcu jakoś zdobyłam tych wszystkich przyjaciół w necie, haha. |D

Online JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 30, 2015, 13:07:04 »
Moja osobista opinia jest taka, że wybaczanie jest mocno przereklamowane...miejsce ku...wy jest w dole i jeśli się trafi okazja jestem za inteligentnym odegraniem się tak żeby w pięty poszło...  <maska> <maska> <maska>
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline 33rd raven

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 30, 2015, 13:26:31 »
Może i masz rację, ale jestem typem takiej ciapy, że tak powiem. Jestem zbyt miła, żeby się mścić. xD

żaba

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 30, 2015, 14:04:36 »
Czesć :):)
(szkoła i moje życie - hahaha to jedna wielka porażka. nigdy nie miałam kolorowo, by przeżyć musiałam być waleczna, to trochę obroniło moją psychę przed totalnym zniszczeniem przez tą bandę idiotów.
Szkoła to zło. ciesze się ze od 2008 r zakończyłam edukację i wreszcie mogę być wolna psychicznie.
 Po kilku latach zaczynam odczuwać różnicę, życie jest lepsze. Nigdy dobrze szkolny lat nie wspomnę)

Offline Jane

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 30, 2015, 23:16:41 »
Witaj :)
Fajnie, że się zarejestrowałaś. Gimbaza to taki wiek, w którym robi się głupie rzeczy, sama przez to przechodziłam, w sensie, też mnie dręczono. Zapomnieć się nie da, mścić się- chyba szkoda życia, najlepszą zemstą na naszych wrogach jest w końcu nasze udane życie.

Offline Rea

• Legendarny użytkownik
  • Poniżej dna
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 30, 2015, 23:37:18 »
Witaj. :)
"Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo - odleci,
jeśli ją ściśniesz za mocno - umrze.
Oto jedna z zagadek."

Tom T. Hall

Offline 33rd raven

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 31, 2015, 13:24:53 »
Fakt, gimbaza to straszny okres. Będę przyszłą nauczycielką, uczę się w tym kierunku i też trochę bardziej rozumiem czym to wszystko było spowodowane. Najprawdopodobniej był to wynik tego, że tą dziewczyną nie interesowali się jej rodzice i desperacko szukała sposobu, by być zauważoną. To trochę smutne, ale bardzo często jest tak, że krzywda jednych ludzi bierze się z krzywdy tych drugich. To też jest jeden z powodów, dla którego zaniechałam jakiejkolwiek zemsty na tej osobie. Żyję sobie dalej, taka zniszczona. A wystarczy mi wzrok tejże osobniczki, gdy mijałam ją kiedyś idąc chodnikiem. Gdyby mogła chyba by się zapadła pod ziemię.
A w ogóle cieszę się, że nawet ciepło mnie tu przyjęto. Jako osoba z fobią społeczną mam takie durne obawy, że ktoś mi powie po prostu, że mam spierniczać czy coś, ale to na pewno większość z Was tutaj zna.  :D

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 31, 2015, 21:08:19 »
Witaj:! :)
Mam nadzieję, że będziesz nauczycielką nauczania początkowego, bo poradzić sobie z np. gimbusami, czyli terrorystami w okresie dojrzewania jest bardzo trudno. Nie wiem czy to jest kwestia problemów, czy to jest kwestia jakiegoś szpanu, ale tzw. gimbusy, zachowują się na zasadzie "Małpa uciekła z zoo" :).

Offline 33rd raven

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 31, 2015, 21:48:06 »
Będę nauczycielką języka angielskiego, więc mam o tyle komfortową sytuację, że w gruncie rzeczy mogę sobie wybrać w jakiej szkole będę uczyć. :D