Autor Wątek: Poznam przyjaciela na resztę życia - Toruń i cala Polska  (Przeczytany 764 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Oxygen

• Nowy użytkownik
  • *
W Toruniu mieszkam od lipca 2015 r. Zamieszkanie tu na stałe było przez pół życia moim marzeniem. Teraz, kiedy to marzenie się spełniło, nie umiem się cieszyć, ponieważ nie znam w tym mieście żywej duszy, więc pozostaje mi wpatrywanie się w cztery ściany. Bardzo chętnie poznam przyjaciela-rozmówcę-powiernika, który sprawi, że przestanę się lekac każdego nowego dnia. Byłoby idealnie, gdyby był całkowicie sam(otny), bo tylko wtedy będzie w stanie mnie zrozumieć i docenić to, co mogę i chcę mu ofiarować. Płeć ma znaczenie drugorzędne, choć jestem homoemocjonalny i bardzo ucieszylby mnie list od osoby tej samej płci, o ile ta żyje bez tzw. seksu i jest jej z tym dobrze. Długo mógłbym wyliczać cechy, których poszukuję w człowieku, ale wszystkie one zawierają się w jednym, ostatnio jakby wychodzącym z użyciasłowie: szlachetność. Interesuje sie szeroko pojęta humanistyka. Cenię wykształcenie i głębię emocjonalną. Szczególnie ucieszy mnie kontakt z osobą wierząca i praktykujaca. Tragiczne koleje losu sprawiły, że jestem daleko od Boga, a jednocześnie wiem, że bez prawdziwej wiary nic się w życiu nie zbuduje. Reasumując: nie oferuję pieniędzy ani seksu, ale mogę dać coś, co wydaje się dziś towarem wysoce deficytowym: ocean wolnego czasu i dozgonna przyjaźń. Kontakt face to face musi poprzedzić długi okres korespondencji via e-mail. Preferowany przedział wiekowy:25-50 lat.

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
Odp: Poznam przyjaciela na resztę życia - Toruń i cala Polska
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2016, 10:05:58 »
Powodzenia :) Z opisu wynika, że jesteś człowiekiem mocno zagubionym to pewnie dla tego wybrałeś Toruń...tam będzie bardzo łatwo znaleźć kogoś kto "pielęgnuje żywą wiarę w boga"...sorry za sarkazm ale nie mogłem się oprzeć :)) Tak siak czy owak witaj i powodzenia :)
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Oxygen

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2016, 13:08:38 »
Nie tak zagubionym jak Ty, w kazdym razie. Zabawa symboliką satanistyczna może Cię drogo kosztować. Życzę światła Ducha Świętego!

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2016, 13:42:27 »
Skoro tak mówisz :))
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2016, 17:24:04 »
Nie tak zagubionym jak Ty, w kazdym razie. Zabawa symboliką satanistyczna może Cię drogo kosztować. Życzę światła Ducha Świętego!
Moim zdaniem nie ma nic gorszego niż przesada i to w każda stronę.  Od wiary w "światło ducha świętego" można tak samo ześwirować jak od symboliki satanistycznej.

Offline Oxygen

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2016, 19:07:51 »
Nie ma nic takiego jak "przesada" w wierze. Albo jest się zimnym, albo gorącym. Chrzescijanin musi być wyrazisty. Letnia religijność nic nie daje - jestem tego najlepszym przykladem. Posluchaj dowolnego wykładu Jacka Pulikowskiego, ale bez uprzedzeń i od początku do końca, a zrozumiesz, jakie szczęście daje prawdziwa wiara. Kto naprawdę wierzy, temu ten portal jest do niczego niepotrzebny...

Posty połaczone: Luty 06, 2016, 19:26:12
PS Zeswirowac można tylko od braku wiary - istotne dopowiedzenie.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2016, 19:26:12 wysłana przez Obcy, Powód: Połączono podwójny post »

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2016, 19:41:33 »
Zeswirowac można tylko od braku wiary - istotne dopowiedzenie.
wiara w coś na co nie ma najmniejszego dowodu sama w sobie jest oznaką ześwirowania...

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: W pustce
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 06, 2016, 19:43:35 »
Zaraz tu klotnia wybuchnie .A jeden drugiego nie przekona do niczego.
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 06, 2016, 19:47:51 »
ee przeciez spokojnie jest  ;-D

Offline hypothermi

• Profesor
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 07, 2016, 00:06:51 »
Oxygen, trzym:

JOY OF SATAN, a Ty bierz to:

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 07, 2016, 04:16:58 »
JOY OF SATAN, a Ty bierz to:
mnie to niepotrzebne :)